Märtsi offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #61
    Re: Märtsi offtopic

    .
    Last edited by alaska; 12.03.15, 20:04. Põhjus: keeruline olukord

    Comment

    • EestiAA
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1132

      #62
      Re: Märtsi offtopic



      Avaliku petitsiooniga nõutakse meetmeid, mis välistaksid edaspidi sellise kohtulahendi kordumise

      Ehk saaks täis teksti ?

      Comment

      • ment52
        Politseidokumendiga kusjuures!
        • Oct 2008
        • 1270

        #63
        Re: Märtsi offtopic

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #64
          Re: Märtsi offtopic

          respekt

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #65
            Re: Märtsi offtopic

            tubli noormees!

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #66
              Re: Märtsi offtopic

              See imemise artikkel - obv ma ei tea kõiki asjaolusid ja tegelikult ei tea mitte keegi petitsiooni alustanutest ega ka delfi kommentaariumitest ega ka siinsetest foorumiasukatest seda. Igasuguseid emotsioonidest nõretavaid kontektsist välja rebitud või kallutatud artikleid oskavad, aga meie toredad meediaväljaanded kirjutada küll. Ma tahaks loota ja eeldada, et kes iganes antud casega tegelesid omavad suuremat pilti kui meie soovolinik, klikimaiad uudisportaalid ja inimesed kommentaariumist. Ma puusalt spekuleerin, et kindlasti oli olukord halb ja emotsionaalne damage neiu jaoks karm ja korvamatu, aga võibolla olid kohalik prokurör või misiganes ametnikud või psühholoogid kes noortega antud kaasuses tegelesid, veendunud, et noored poisid on oma "õppetunni ja karistuse" juba piisavalt hästi kätte saanud ja absoluutselt veendunud, et samasuguseid või ligilähedasi tegusid enam nimetatud noormehed kunagi toime ei saada - mis ongi ju tegelikult karistusseadistiku eesmärk. Ja et selles valguses võib-olla ei ole mõtet lisaks noore neiu elu ära rikkumisele veel paar noort elu kuttide vangi panemise näol lisaks ära rikkuda.

              Loomulikult võib olla ka täiesti case, et ametnikud "tegid nahka" ja olid ebakompetentsed ja ongi asjad kohutavalt sitasti või valesti, aga on imho on olemas ka teisi tõenäolisi võimalusi ja seepärast ma ei tormagi esimese hooga kohe sotsiaalmeediasse või kommentaariumisse tõrva ja sulgi külvama.

              minu kaks senti.

              Comment

              • sm112
                Grinder
                • Jun 2009
                • 776

                #67
                Re: Märtsi offtopic

                Karistusseadustiku eesmärk ei ole ainult kuriteo toimepanijat karistada, vaid võtta ka ülejäänud potentsiaalsetelt kurjategijatelt ära tahtmine kuritegu toime panna. Millise sõnumi saavad sellest kohtuotsusest teised noored pätihakatised?

                Comment

                • atsetoon
                  Joomas õlut Atsetooniga
                  • May 2009
                  • 1105

                  #68
                  Re: Märtsi offtopic

                  Algselt postitas Rage Vaata postitust
                  See imemise artikkel
                  Vaevalt et EPL mingit sitta trükib ja seda arvestades on ikka väga kummaline karistus. Kamp tiinekaid sisuliselt vägistas 12 aastast tüdrukut.

                  Algselt postitas Rage Vaata postitust
                  Loomulikult võib olla ka täiesti case, et ametnikud "tegid nahka" ja olid ebakompetentsed ja ongi asjad kohutavalt sitasti või valesti, aga on imho on olemas ka teisi tõenäolisi võimalusi ja seepärast ma ei tormagi esimese hooga kohe sotsiaalmeediasse või kommentaariumisse tõrva ja sulgi külvama.
                  sellega olen nõus, nt too lihtsa elu pihv oli ikka väga lambine teema
                  Last edited by atsetoon; 13.03.15, 17:54. Põhjus: all u need is love

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #69
                    Re: Märtsi offtopic

                    Algselt postitas Rage Vaata postitust
                    See imemise artikkel - obv ma ei tea kõiki asjaolusid ja tegelikult ei tea mitte keegi petitsiooni alustanutest ega ka delfi kommentaariumitest ega ka siinsetest foorumiasukatest seda. Igasuguseid emotsioonidest nõretavaid kontektsist välja rebitud või kallutatud artikleid oskavad, aga meie toredad meediaväljaanded kirjutada küll. Ma tahaks loota ja eeldada, et kes iganes antud casega tegelesid omavad suuremat pilti kui meie soovolinik, klikimaiad uudisportaalid ja inimesed kommentaariumist. Ma puusalt spekuleerin, et kindlasti oli olukord halb ja emotsionaalne damage neiu jaoks karm ja korvamatu, aga võibolla olid kohalik prokurör või misiganes ametnikud või psühholoogid kes noortega antud kaasuses tegelesid, veendunud, et noored poisid on oma "õppetunni ja karistuse" juba piisavalt hästi kätte saanud ja absoluutselt veendunud, et samasuguseid või ligilähedasi tegusid enam nimetatud noormehed kunagi toime ei saada - mis ongi ju tegelikult karistusseadistiku eesmärk. Ja et selles valguses võib-olla ei ole mõtet lisaks noore neiu elu ära rikkumisele veel paar noort elu kuttide vangi panemise näol lisaks ära rikkuda.

                    Loomulikult võib olla ka täiesti case, et ametnikud "tegid nahka" ja olid ebakompetentsed ja ongi asjad kohutavalt sitasti või valesti, aga on imho on olemas ka teisi tõenäolisi võimalusi ja seepärast ma ei tormagi esimese hooga kohe sotsiaalmeediasse või kommentaariumisse tõrva ja sulgi külvama.

                    minu kaks senti.
                    Ma olen sinuga nõus, aga mitte mingil juhul ei oleks tohtinud poisid saada kompensatsiooni. Kui kutsutakse politsei kahe tüdruku poolt + täiskasvanud tunnistaja näeb hüsteerias tüdrukut, siis ei ole see asi päris õige. Võib-olla olid tüdruku tunnistused lausvaled, aga siiski kompensatsioon on täiesti üleliigne - midagi pidi seal toimuma ja enamat, kui niisama narrimine.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #70
                      Re: Märtsi offtopic

                      Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                      Karistusseadustiku eesmärk ei ole ainult kuriteo toimepanijat karistada, vaid võtta ka ülejäänud potentsiaalsetelt kurjategijatelt ära tahtmine kuritegu toime panna. Millise sõnumi saavad sellest kohtuotsusest teised noored pätihakatised?
                      Täpselt. Eile üks sõber veel ütles, et "ma olin ka väiksest peast pätt, oleks mind vangi pandud nende ulakuste eest, siis oleks mu elu rikutud". Tõesti õige väide, aga kui sa oleks saanud nende pättuste eest veel kompensatsiooni, siis äkki oleks samamoodi läinud, et leiad, et oli õige tegu, tekib karistamatuse tunne ja teeb veel.

                      Ükskõik, mis seal ka ei toimunud, siis poisid said ikka väga leebe karistuse (tegelt peaks ütlema, et väga hea preemia). Meenub pronkssõduri case, kus maksti korraldajatele nende kinnipidamise eest veel kompensatsiooni.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #71
                        Re: Märtsi offtopic



                        Tra kas ma olen retard, aga ma vaatan seda klippi üle miski kahe kuu 00:40 ja irvitan selle üle. Muidugi tegelt, seal oli background stoory ka, mis Urmoga enne juhtus, aga siiani irvitan.

                        Mutt tegi veel peale seda kõne, et kuule, et ausalt ka oled gei vä?'

                        EDIT: **** ma ei ssaaaaaaaaaaaaaaa

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #72
                          Re: Märtsi offtopic

                          RIS (Rest in Serbia) freaky. Olid hea sõber :D


                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #73
                            Re: Märtsi offtopic

                            fak Ranka mine magama. Mida sa kooserdad siin..

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #74
                              Re: Märtsi offtopic

                              Nüüd juba old aga vb keegi pole näinud :D PS! Naerad ribadeks.

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #75
                                Re: Märtsi offtopic

                                3 päeva tagasi uploaditud ja old?

                                Comment

                                Working...