Universaal ikka ? Ilus auto on, kaalun isegi soetada endale sellist. Aga just universaali.
Universaali jep. Aga mitte 3.0 diisel nelik automaat. Põhjus selles, et manuaal 2.0/2.7 esivedu ökonoosem, usaldusväärsem ja välistab palju võimalikke probleeme tulevikus. Pealegi ei ela kuskil suurlinnas ja maanteel vahet pole kas atm/manuaal.
2,0tdi on ka kõige tagasihoidlikuma hinnangu järgi liiga väike mootor sellele autole. 2,7 ja 3,0 hooldusel ja kütusekulul suurt vahet ei ole (vb max 1l/100 säästu), kuid mineku vahe on kolosaalne. Automaat ja nelikvedu on muidugi maitseasi. Ise esivedulist audit ma küll ei ostaks.
2,0tdi on ka kõige tagasihoidlikuma hinnangu järgi liiga väike mootor sellele autole. 2,7 ja 3,0 hooldusel ja kütusekulul suurt vahet ei ole (vb max 1l/100 säästu), kuid mineku vahe on kolosaalne. Automaat ja nelikvedu on muidugi maitseasi. Ise esivedulist audit ma küll ei ostaks.
Nõus jep aga eks näis kui enda oma müüdud, siis välisturgudele nuusutama mida pakutakse.
Comment