Märtsi offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #31
    Re: Märtsi offtopic

    visa, miks autot müüd? tulebki CC ära?

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #32
      Re: Märtsi offtopic

      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
      visa, miks autot müüd? tulebki CC ära?
      äkki bankrolli vaja

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #33
        Re: Märtsi offtopic

        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
        visa, miks autot müüd? tulebki CC ära?
        Kirjutasin auto teemas juba, et lähen uue järgi kui vana müüdud. Cc ei tule ära, 2005+ Audi A6.

        Muidu vana passatiga väga rahul ja isegi kahju müüa.

        http://www.auto24.ee/kasutatud/auto....746&rhash=31af
        Last edited by VisaHing; 05.03.15, 17:18.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #34
          Re: Märtsi offtopic

          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
          Kirjutasin auto teemas juba, et lähen uue järgi kui vana müüdud. Cc ei tule ära, 2005+ Audi A6.

          Muidu vana passatiga väga rahul ja isegi kahju müüa.

          http://www.auto24.ee/kasutatud/auto....746&rhash=31af
          Universaal ikka ? Ilus auto on, kaalun isegi soetada endale sellist. Aga just universaali.

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #35
            Re: Märtsi offtopic

            A6 universaal FTW !

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #36
              Re: Märtsi offtopic

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Universaal ikka ? Ilus auto on, kaalun isegi soetada endale sellist. Aga just universaali.
              Universaali jep. Aga mitte 3.0 diisel nelik automaat. Põhjus selles, et manuaal 2.0/2.7 esivedu ökonoosem, usaldusväärsem ja välistab palju võimalikke probleeme tulevikus. Pealegi ei ela kuskil suurlinnas ja maanteel vahet pole kas atm/manuaal.

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #37
                Re: Märtsi offtopic

                2,0tdi on ka kõige tagasihoidlikuma hinnangu järgi liiga väike mootor sellele autole. 2,7 ja 3,0 hooldusel ja kütusekulul suurt vahet ei ole (vb max 1l/100 säästu), kuid mineku vahe on kolosaalne. Automaat ja nelikvedu on muidugi maitseasi. Ise esivedulist audit ma küll ei ostaks.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #38
                  Re: Märtsi offtopic

                  Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                  2,0tdi on ka kõige tagasihoidlikuma hinnangu järgi liiga väike mootor sellele autole. 2,7 ja 3,0 hooldusel ja kütusekulul suurt vahet ei ole (vb max 1l/100 säästu), kuid mineku vahe on kolosaalne. Automaat ja nelikvedu on muidugi maitseasi. Ise esivedulist audit ma küll ei ostaks.
                  Nõus jep aga eks näis kui enda oma müüdud, siis välisturgudele nuusutama mida pakutakse.

                  Comment

                  • reggie
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 1705

                    #39
                    Re: Märtsi offtopic

                    Viimane pilt on auto seest hdr :D?

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #40
                      Re: Märtsi offtopic

                      jälgige ka rooli ja mootori vahelist tihendit

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #41
                        Re: Märtsi offtopic

                        Algselt postitas reggie Vaata postitust
                        Viimane pilt on auto seest hdr :D?
                        Peaks olema küll jah :D

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        jälgige ka rooli ja mootori vahelist tihendit
                        Ei ole kindel, mis sellega öelda tahad aga..

                        Comment

                        • donkament
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1945

                          #42
                          Re: Märtsi offtopic

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          jälgige ka rooli ja mootori vahelist tihendit
                          nõuka ajal sai aasta läbi samade rehvidega sõidetud

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #43
                            Re: Märtsi offtopic

                            :D

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #44
                              Re: Märtsi offtopic

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              jälgige ka rooli ja mootori vahelist tihendit
                              See tihend hinna sees või mitte? Ei oskagi öelda, kui tihendi saaks kaas, kas Visa auto puhul see langetaks hinda või tõstaks.

                              Comment

                              • ristik
                                Grinder
                                • May 2010
                                • 903

                                #45
                                Re: Märtsi offtopic

                                Mis poest arvutile monitori võiks parima hinna/kvaliteedi suhtes vaadata? tips ?

                                Comment

                                Working...