Märtsi offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rigged
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2535

    #1

    Märtsi offtopic

    Äge.
  • WeThePeople
    Vana Tegija
    • Mar 2010
    • 1163

    #2
    Re: Märtsi offtopic

    stars töötab kellegil v

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #3
      Re: Märtsi offtopic

      Nop, jooksis randomilt kokku.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #4
        Re: Märtsi offtopic

        mhm lamp

        Comment

        • WeThePeople
          Vana Tegija
          • Mar 2010
          • 1163

          #5
          Re: Märtsi offtopic

          regina tee korda!

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #6
            Re: Märtsi offtopic

            http://forumserver.twoplustwo.com/sh...ostcount=21840

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #7
              Re: Märtsi offtopic

              Tehke nali keegi.

              Comment

              • overbet
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 1620

                #8
                Re: Märtsi offtopic

                Bitcoini müüb keegi? Tahaks SWCs mängida veits, aga see ostmine tundub nii pain in the ass olevat.

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #9
                  Re: Märtsi offtopic

                  Algselt postitas overbet Vaata postitust
                  Bitcoini müüb keegi? Tahaks SWCs mängida veits, aga see ostmine tundub nii pain in the ass olevat.
                  BTC ostmine ei ole midagi nii "pain in the ass". Leiad usaldusväärse kaupleja nt. localbitcoins kaudu ja teed ülekande ja voila! Võtab natuke aega ja üle ei tohi lastud saada :D

                  Comment

                  • overbet
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 1620

                    #10
                    Re: Märtsi offtopic

                    Naah, mingi kamm on nende saitidega, igale poole vaja oma dokumente üles laadida ja siis läheb veel aega või pannakse kuskile listi jne, besides seal localbitcoinis rõvedad juudid. Ma tahaks lihtsalt kellelegi skrilli usd saata ja ta saadab btc mulle, võin veits peale ka maksta.

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #11
                      Re: Märtsi offtopic

                      Algselt postitas overbet Vaata postitust
                      Naah, mingi kamm on nende saitidega, igale poole vaja oma dokumente üles laadida ja siis läheb veel aega või pannakse kuskile listi jne, besides seal localbitcoinis rõvedad juudid. Ma tahaks lihtsalt kellelegi skrilli usd saata ja ta saadab btc mulle, võin veits peale ka maksta.
                      Palju sul vaja oleks? Muidu inimesi, kes BTC-sid müüvad on pääris palju. Võid HV-sse vaadata. Sealt saad üsna kindlasti.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #12
                        Re: Märtsi offtopic



                        USA strikes again. 4 menti askeldavad ühe kallal. Kuulda on tazer ja kohe otsa 5-6 lasku lamavale vennale selga.

                        //backstoori peaks olema midagi sellist, et see kodutu ööbis seal telgis, mis videopildis on näha. LAPD tuli neid vist minema ajama ja edasi kulmineerus asi nii.
                        Last edited by VisaHing; 03.03.15, 19:38.

                        Comment

                        • overbet
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 1620

                          #13
                          Re: Märtsi offtopic

                          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                          Palju sul vaja oleks? Muidu inimesi, kes BTC-sid müüvad on pääris palju. Võid HV-sse vaadata. Sealt saad üsna kindlasti.
                          Mingi 0,5-1 oleks ok.

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #14
                            Re: Märtsi offtopic

                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            https://www.facebook.com/video.php?v=468584923295075

                            USA strikes again. 4 menti askeldavad ühe kallal. Kuulda on tazer ja kohe otsa 5-6 lasku lamavale vennale selga.

                            //backstoori peaks olema midagi sellist, et see kodutu ööbis seal telgis, mis videopildis on näha. LAPD tuli neid vist minema ajama ja edasi kulmineerus asi nii.
                            http://revolution-news.com/los-angel...ing-of-africa/
                            Päris haige :/

                            Comment

                            • ristik
                              Grinder
                              • May 2010
                              • 903

                              #15
                              Re: Märtsi offtopic

                              miks haige? Loogiline, et saad kuuli kui mendi relva ära võtad. Arusaadav et sitt elu, elad tänaval ja mendid kiusavad, aga sellise lolluse eest saadki surma kui korraks katus lendu läheb. Esimeses videos on ju kuulda kui mendid karjuvad midagi relvast. " his is going for a gun " või " he has a gun " vms. Ühiskonnas üldse mingi eriline viha mentide vastu, eriti Ameerikas. Viimaste intsidenti juures võib-olla mõistetav, aga juba kõvasti üle piiri läinud.

                              Comment

                              Working...