BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #151
    Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

    Fck, jälle mõistetakse mind valesti. Asja mõte oli, et väiksema raha eest saab hoopis erilisema auto

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #152
      Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

      Algselt postitas Imric
      Fck, jälle mõistetakse mind valesti. Asja mõte oli, et väiksema raha eest saab hoopis sitema auto
      tõsi

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #153
        Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

        imprezaga niisama tänaval liigelda või maanteel sõita igapäevaselt - okse.
        olen proovinud, imeb vilinal.
        ebamugavuse tipp.

        Comment

        • PokerDevil
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1177

          #154
          Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

          Cod, pic with new wheels needed.

          Comment

          • BuildUp
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2547

            #155
            Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

            Sain oma masina kätte lõpuks. Mitte küll see, mis ma algul tahtsin, aga vist veel parema.





            142kW ja minek on ikka päris jõhker. Paistab ülihästi hoitud ka. Ainuke asi, mis eriti ei meeldi, on värv, aga muud asjad kaaluvad asja üles.

            Ja platsil oli hind 50k, mis sai 40k peale kaupeldud. :D

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #156
              Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

              jess saab joonele panna siis ;D

              Comment

              • BuildUp
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2547

                #157
                Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                Algselt postitas leits
                jess saab joonele panna siis ;D
                Tõmbab pohhuilt kotti sulle. ;D ;D
                2.8 142kW Quattro

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #158
                  Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                  minu 97kw ja 217kg vastu vist ei saa

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #159
                    Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                    Mul 71kw + sidur libiseb. Impossible is nothing.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #160
                      Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                      Algselt postitas BuildUp
                      Tõmbab pohhuilt kotti sulle. ;D ;D
                      2.8 142kW Quattro
                      pohhuilt? suht kahtlen .. see quattro ei anna sulle mitte sittagi suve .. tagasildon kohati isegi parem ... palju seekallub sul ? mul on mingi 1840kg vms ... ma suht kahtlen et ma tuppe saan .. uuema kerega 2.8 quattro automaat a6 sai niiet v2he ei olnud .. ainult tagumisi tulesid ta n2gi ;D

                      Comment

                      • QKulgur
                        Õpihimuline Mängur
                        • Dec 2008
                        • 484

                        #161
                        Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                        kw on samapalju aga bemmil on väänet rohkem mingi 100 nm ca.
                        bemm teeb 90% ära

                        Comment

                        • BuildUp
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2547

                          #162
                          Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                          Algselt postitas leits
                          pohhuilt? suht kahtlen .. see quattro ei anna sulle mitte sittagi suve .. tagasildon kohati isegi parem ... palju seekallub sul ? mul on mingi 1840kg vms ... ma suht kahtlen et ma tuppe saan .. uuema kerega 2.8 quattro automaat a6 sai niiet v2he ei olnud .. ainult tagumisi tulesid ta n2gi ;D
                          2150kilo on. Ei, tegelt see kotti tõmbamise jutt niisama. ;D

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #163
                            Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                            Algselt postitas QKulgur
                            kw on samapalju aga bemmil on väänet rohkem mingi 100 nm ca.
                            bemm teeb 90% ära
                            palju väänet on? palju paberite järgi 0st 100ni on?

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #164
                              Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                              Algselt postitas Rage
                              palju väänet on? palju paberite järgi 0st 100ni on?
                              automaat touring 2kki oli 8.5

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #165
                                Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                                Algselt postitas PokerDevil
                                Cod, pic with new wheels needed.
                                Eelmisel lehel on ju

                                Comment

                                Working...