BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dogers
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2500

    #181
    Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

    Algselt postitas PokerDevil
    Lampi avastasin. :D



    2006 aastal siis, nice eliit koos grindimas, durrrr, raptor.. :)

    E: Nice text pildi autode pildi all...
    no peab lihtsalt meeldima :D

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #182
      Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

      Algselt postitas PokerDevil
      Lampi avastasin. :D



      2006 aastal siis, nice eliit koos grindimas, durrrr, raptor.. :)

      E: Nice text pildi autode pildi all...
      Änksa. Naljakas, et ollakse toas tossude ja plätudega.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #183
        Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

        Algselt postitas ranka
        Änksa. Naljakas, et ollakse toas tossude ja plätudega.
        USA standard vist?

        Comment

        • Timpz
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2029

          #184
          Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

          Algselt postitas Codecci
          USA standard vist?
          jh imo

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #185
            Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

            rotilt mustad on vist toad koguaeg. Väljast tuled igast mustust tood kaasa

            Comment

            • mikk2468
              Vana Tegija
              • Nov 2009
              • 1039

              #186
              Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

              Selleks on koristaja.

              Comment

              • teerajaja
                Grinder
                • Feb 2009
                • 815

                #187
                Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                Kuda auto vastu on pidanud ? matnud palju raha või oli hea ost.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #188
                  Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                  miser raha matmise all mõeldatakse? Et vahettakse kuluvaid osasid :D? See mis liigub ju kuluvb :D

                  Comment

                  • teerajaja
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 815

                    #189
                    Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                    Põhi küsimuse mõte ikka, kas ostuga rahule jäänud. Ja rahamatmise all kas pole ülejõu käinud, kirved juppide hinnad vms

                    Comment

                    • BuildUp
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2547

                      #190
                      Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                      Algselt postitas teerajaja Vaata postitust


                      Kuda auto vastu on pidanud ? matnud palju raha või oli hea ost.
                      Masin on ülimugav ja kena välimusega, selle aja jooksul, mis omanud olen, on juppe ikka tulnud vahetada, aga see käib asja juurde...mingi aeg panen aga müüki, sest tahan veidi uuemat...aga kui huvi on, siis võib lähemalt rääkida...

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #191
                        Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                        bluffid

                        Comment

                        • BuildUp
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2547

                          #192
                          Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                          Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                          bluffid
                          blufin mida?

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #193
                            Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                            Soovitage midagi. Hinnaks 50-100 kilo eeku. Parem sinna vahele:P

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #194
                              Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                              Comment

                              • BuildUp
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2547

                                #195
                                Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                                Ma ei ole väga seda kulla teemat uurinud, aga ma usun, et praegu see enam väga kasumlik pole ja kõige paremal juhul teenid inflatsiooniga luhta läinud papi tagasi.

                                edit: panen video ka...sellesmõttes, et kui juba selline vennike räägib kullast ja ka iga taksojuht on teemaga kursis, siis lihtsalt elu on näidanud, et asi hakkab ülekuumenema. Te võite küll väita, et kulla puhul on teine lugu ja blabla, aga siiski ma ei näe sellel väga suurt perspektiivi ENAM.

                                [YOUTUBE]<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/TvncO9hZINw&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/TvncO9hZINw&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/YOUTUBE]
                                Last edited by BuildUp; 22.06.10, 00:23.

                                Comment

                                Working...