Veebruari offtopic

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • yolpa
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 2669

    #91
    Re: Veebruari offtopic

    Mis toimub kutid?
    oe kutt naitas videot prantsuse wikileaksist, et paar paeva tagasi soitsid eestis tankind ja muud sojavae masinad ja et 200 prantsuse sojavaelast saadeti eesti-vene piirile koos usakatega. Eesti uudistes kyll midagi pole.

    Comment

    • kaala
      Räme Fish
      • Jun 2010
      • 15

      #92
      Re: Veebruari offtopic

      Algselt postitas yolpa Vaata postitust
      Mis toimub kutid?
      oe kutt naitas videot prantsuse wikileaksist, et paar paeva tagasi soitsid eestis tankind ja muud sojavae masinad ja et 200 prantsuse sojavaelast saadeti eesti-vene piirile koos usakatega. Eesti uudistes kyll midagi pole.
      Näita videot ka siis

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #93
        Re: Veebruari offtopic

        Algselt postitas yolpa Vaata postitust
        Mis toimub kutid?
        oe kutt naitas videot prantsuse wikileaksist, et paar paeva tagasi soitsid eestis tankind ja muud sojavae masinad ja et 200 prantsuse sojavaelast saadeti eesti-vene piirile koos usakatega. Eesti uudistes kyll midagi pole.
        uudistes oli ka ja kui kalendrisse vaatad, siis saad ka aru.

        Comment

        • atsetoon
          Joomas õlut Atsetooniga
          • May 2009
          • 1105

          #94
          Re: Veebruari offtopic

          loodetavasti oli tegemist leveliga...

          Comment

          • bluelite
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1190

            #95
            Re: Veebruari offtopic

            Algselt postitas yolpa Vaata postitust
            Mis toimub kutid?
            oe kutt naitas videot prantsuse wikileaksist, et paar paeva tagasi soitsid eestis tankind ja muud sojavae masinad ja et 200 prantsuse sojavaelast saadeti eesti-vene piirile koos usakatega. Eesti uudistes kyll midagi pole.
            Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
            loodetavasti oli tegemist leveliga...

            Comment

            • atsetoon
              Joomas õlut Atsetooniga
              • May 2009
              • 1105

              #96
              Re: Veebruari offtopic


              täisversiooni palun?

              Comment

              • ristik
                Grinder
                • May 2010
                • 903

                #97
                Re: Veebruari offtopic

                Ukrainas valitsev ebakindel olukord on järsult suurendanud sealt Eestisse saabuvate tööliste hulka. Paraku pole sugugi kindel, et kõik tulijad Eestis seaduslikult töötavad.


                see siis ka juba palun

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #98
                  Re: Veebruari offtopic

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • yolpa
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 2669

                    #99
                    Re: Veebruari offtopic



                    tunnen juba veits lollina ennast, aga olin teadlik paraadist ja ka mainisin seda, aga kuna video kuup2ev on 23 ja tundub nii random ajal ja kohas, pani nagu korraks m6tlema, ilmselt pole jh midagi

                    Comment

                    • mikk2468
                      Vana Tegija
                      • Nov 2009
                      • 1039

                      #100
                      Re: Veebruari offtopic

                      Paraadi peaproov.

                      Comment

                      • g00000se
                        Vana Tegija
                        • Apr 2010
                        • 1047

                        #101
                        Re: Veebruari offtopic

                        keegi kunagi starsis tablestarteriga fishi ka saanud on? :D

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #102
                          Re: Veebruari offtopic



                          +



                          Kõige ulmelisemad lõigud:


                          Adamsonile mõistis kohus koos varasema karistuse ärakandmata osaga üks aasta, kaks kuud ja 18 päeva vangistust, mille asendas 443 tunni üldkasuliku tööga. Töötunnid tuleb Adamsonil ära teha poolteise aasta jooksul. Ma saan aru nii, et tüübil oli juba tingimisi karistus ja nüüd uue asjaga seoses asendati see nii öelda vähema kui kolme kuu 8h töötundidega ÜKT kaudu?

                          Kohus mõistis Kärnerilt ja Adamsonilt kannatanu kasuks välja 171,56 eurot kahjutasu. Kärner peab maksma riigituludesse 585 eurot sundraha ning Adamson 192 eurot kaitsjatasu. Riik saab 3+ korda rohkem kui kannatanu?
                          Last edited by Potsataja; 27.02.15, 18:27.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #103
                            Re: Veebruari offtopic

                            Kakoi kannatanu... Piider maksku oma võlad õigel ajal ära teinekord.

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #104
                              Re: Veebruari offtopic

                              Lugesid üldse uudist?

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #105
                                Re: Veebruari offtopic

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                                Kakoi kannatanu... Piider maksku oma sõprade võlad õigel ajal ära teinekord.
                                FYP

                                Comment

                                Working...