Ma mõtlen, kui oleks suht unlimited pappi, siis ma tekitaks küll inimestele stressi. Kaebaks lampi kohtusse, teeks nõmedusi näiteks ostaks igasse Eesti telekanalisse reklaami, mis oleks lihtsalt must pilt ja telekas undaks.
Mis sa teeks. Ostaksid erasaare või savisaare? Rohkelt nõmedusi paluks, tahaks irvitada.
Mis sa teeks. Ostaksid erasaare või savisaare? Rohkelt nõmedusi paluks, tahaks irvitada.
.Jah selleks oleks vaja euroloto jackpotti mida siis veel ei olnud
Comment