UUS TEEMA: Kui sa oleksid miljardär, mis sa teeksid ?0

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    UUS TEEMA: Kui sa oleksid miljardär, mis sa teeksid ?0

    Ma mõtlen, kui oleks suht unlimited pappi, siis ma tekitaks küll inimestele stressi. Kaebaks lampi kohtusse, teeks nõmedusi näiteks ostaks igasse Eesti telekanalisse reklaami, mis oleks lihtsalt must pilt ja telekas undaks.

    Mis sa teeks. Ostaksid erasaare või savisaare? Rohkelt nõmedusi paluks, tahaks irvitada.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: UUS TEEMA: Kui sa oleksid miljardär, mis sa teeksid ?0

    Või siis näiteks reede õhtul bookid absoluutselt kõik klubid/pubid/paarid vanalinnas ära kuni terveks nädlaavahetuseks. Absoluutselt kõik!

    Või tellid kõik taksod ära, mis linnas saadaval ja las seisavad maja ees tunde.

    Comment

    • ivar866
      Grinder
      • Oct 2012
      • 776

      #3
      Re: UUS TEEMA: Kui sa oleksid miljardär, mis sa teeksid ?0

      mängiks rankaga heads uppi ahjuall

      Comment

      • reggie
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 1705

        #4
        Re: UUS TEEMA: Kui sa oleksid miljardär, mis sa teeksid ?0

        Olen alati siia külla korralikku 50k publikut mahutavat pesapalli staadionit tahtnud.

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #5
          Re: UUS TEEMA: Kui sa oleksid miljardär, mis sa teeksid ?0

          Sööks, situks, magaks. Rinse, repeat.
          Läheks kuskile, kus saaks savu teha ja kus oleks sitaks ilusaid naisi. Mida veel? Ilus auto, et testo taset tõsta selle plärinaga, mida mootor tekitab ja et naisi sitaks ligi tõmmata. Rinse, repeat.
          Teeks mingi ettevõtmise, et inimesi aidata. Nt. muudaks koolihariduse paremaks ja uuendaks selle põhimõtteid. Vähendaks kultuuridevahelisi arusaamatusi ja muudaks maailma, aga seda ma teen juba niikuinii.
          Võimalik, et looksin oma riigi, kus kehtivad minu reeglid.
          Last edited by Vandalar; 17.01.15, 15:32.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #6
            Re: UUS TEEMA: Kui sa oleksid miljardär, mis sa teeksid ?0

            Lõpuks jooks või süstiks surnuks, aga ülejäänud rahaga üritaks võimalikult palju head teha. Head tegemine tähendaks muuhulgas ka hulgalist palgamõrvade tellimist.

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #7
              Re: UUS TEEMA: Kui sa oleksid miljardär, mis sa teeksid ?0

              Kui sa neid miljardäre vaatad siis huvitaval kombel keegi niismaa ei passi, vaid ikka üritatakse teha 1 miljardist 100 jne ja stressatakse ja tehakse 12 tunniseid tööpäevi, sest sõber Bill Gates on ju 50 korda rikkam
              Samahästi võiksid ju lihtsal kuskil jahil koguaeg pidu panna, süstida ja lõpmatuseni naisi tarbida

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #8
                Re: UUS TEEMA: Kui sa oleksid miljardär, mis sa teeksid ?0

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Ma mõtlen, kui oleks suht unlimited pappi, siis ma tekitaks küll inimestele stressi. Kaebaks lampi kohtusse, teeks nõmedusi näiteks ostaks igasse Eesti telekanalisse reklaami, mis oleks lihtsalt must pilt ja telekas undaks.

                Mis sa teeks. Ostaksid erasaare või savisaare? Rohkelt nõmedusi paluks, tahaks irvitada.
                Ühesõnaga oleksid lihtsalt m*** siis jep ?

                Ma ei tea mida ma teeks aga ma tean, mida need kodanikud teeksid:

                Last edited by VisaHing; 17.01.15, 16:09.

                Comment

                • atsetoon
                  Joomas õlut Atsetooniga
                  • May 2009
                  • 1105

                  #9
                  Re: UUS TEEMA: Kui sa oleksid miljardär, mis sa teeksid ?0

                  OMFG MIS SAADE! :D:D:D

                  Comment

                  • gamblingFTW
                    Vana Tegija
                    • Aug 2012
                    • 1122

                    #10
                    Re: UUS TEEMA: Kui sa oleksid miljardär, mis sa teeksid ?0

                    Kui mul oleks unlimited pappi, siis oleks kõigil unlimited pappi ja papp kaotaks väärtuse.

                    Comment

                    • ropka11
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1008

                      #11
                      Re: UUS TEEMA: Kui sa oleksid miljardär, mis sa teeksid ?0

                      [QUOTELõpuks jooks või süstiks surnuks][/QUOTE]
                      Naljamees.Raha annab vabaduse ja kui sinu vabadus ongi selline siis on kurb.

                      Comment

                      • ropka11
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1008

                        #12
                        Re: UUS TEEMA: Kui sa oleksid miljardär, mis sa teeksid ?0

                        Kui tõsiselt rääkida siis kui veel laos töötasin oli meil paarimehega kindel plaan lotovõidu korral raudtee ehitada mõlema kodukohast töökohani.Jah selleks oleks vaja euroloto jackpotti mida siis veel ei olnud

                        Comment

                        • Mrt1989
                          Grinder
                          • Mar 2010
                          • 999

                          #13
                          Re: UUS TEEMA: Kui sa oleksid miljardär, mis sa teeksid ?0

                          Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                          Kui tõsiselt rääkida siis kui veel laos töötasin oli meil paarimehega kindel plaan lotovõidu korral raudtee ehitada mõlema kodukohast töökohani.Jah selleks oleks vaja euroloto jackpotti mida siis veel ei olnud
                          Sa ei käiks ju siis enam tööl kui euroloto jackpoti võidaks:D

                          Comment

                          • ropka11
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1008

                            #14
                            Re: UUS TEEMA: Kui sa oleksid miljardär, mis sa teeksid ?0

                            Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                            Sa ei käiks ju siis enam tööl kui euroloto jackpoti võidaks:D
                            LOL.Oleks käinud küll edasi.

                            Comment

                            • yolpa
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 2669

                              #15
                              Re: UUS TEEMA: Kui sa oleksid miljardär, mis sa teeksid ?0

                              reisiks koik maailma nurgad l2bi

                              Comment

                              Working...