Jaanuari Offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #226
    Re: Jaanuari Offtopic

    Vaatasin veel neid ja annab nii palju facepalmida :D

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #227
      Re: Jaanuari Offtopic

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Siis, kui sa mind ja mu venda Pärnu viisid ning rääkisime totsides jube häid jutte ning iga 30km tagant miskipärast punnis-püxtega metsapeatusi küsisid (nägime kuna miskid umbro dressid olid sassil seljas) ja kuskil kitsede söögihoidlas ähkisid ning tagasi tulles oli punnitus kadunud? Seda korda mõtled?
      Kas Taaviga Ämaris lennukeid vaatamas käies ka midagi sarnast juhtus?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #228
        Re: Jaanuari Offtopic

        Algselt postitas Maxi Vaata postitust
        Pank arvutab krediidiskoori ja kasinn tõstab seda riski. Kui muud asjad on korras siis laenu saad, aga kui eeldused on sitad, a la 30-40 aastane üksik mees, eelnev krediidiajalugu ka päris puhas ei ole, siis saad kohe negatiivse otsuse. Ehk see on mõjutav tegur mitte must-valge JAH/EI
        Päris suures osas ei lähe näiteks ka HRi taustakontrollist läbi kui tuleb välja et oled pokkerit mänginud. Seega kui just tipptasemel vend ei ole, siis palju häid võimalusi jääb saamata.

        See ei ole päris selline külajutt või a la sõber rääkis
        Yeah. Seda mõtlesingi. +1

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #229
          Re: Jaanuari Offtopic

          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
          Kas Taaviga Ämaris lennukeid vaatamas käies ka midagi sarnast juhtus?
          Taaviga ei ole rohkem kontakti olnud, kui suuga kondoomi peale panemises.

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #230
            Re: Jaanuari Offtopic

            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
            Pole küll otseseselt see teema, aga mul paar tuttavat väidavad, et kui korra kasiinost ID-kaart läbi käib, siis ei saa pankadest enam kunagi laenu.
            umbes sama jutt nagu see, et vana parki kasiino automaadist ei tohtinud cashi välja võtta. Siis laenudega kööga.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #231
              Re: Jaanuari Offtopic

              alkopoe kõrvalt ei või ka välja võtta ..

              Comment

              • Stewie
                Jube Noob
                • Oct 2009
                • 198

                #232
                Re: Jaanuari Offtopic

                Raamatkogude kõrvalt võib ainult võtta.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #233
                  Re: Jaanuari Offtopic

                  Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                  umbes sama jutt nagu see, et vana parki kasiino automaadist ei tohtinud cashi välja võtta. Siis laenudega kööga.
                  See oli minu põhiline ATM omal ajal ja muidugi võtsin ka Pargi kassast krediitkaartiga raha.

                  Eluasemelaenu sain ikka, kuigi keskmisest kõrgema protsendiga.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #234
                    Re: Jaanuari Offtopic

                    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                    See oli minu põhiline ATM omal ajal ja muidugi võtsin ka Pargi kassast krediitkaartiga raha.

                    Eluasemelaenu sain ikka, kuigi keskmisest kõrgema protsendiga.
                    baller alert :)

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #235
                      Re: Jaanuari Offtopic

                      Kas keegi siit foorumist on muidu juristi haridusega?

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #236
                        Re: Jaanuari Offtopic

                        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                        Kas keegi siit foorumist on muidu juristi haridusega?
                        Enda teadmistest jääb tõesti väheks?

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #237
                          Re: Jaanuari Offtopic

                          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                          Enda teadmistest jääb tõesti väheks?
                          Paar küsimust oleks lihtsalt, muud midagi.

                          Comment

                          • Matu
                            FPP Pro
                            • Aug 2009
                            • 284

                            #238
                            Re: Jaanuari Offtopic

                            kellelgi normaalset linki pakkuda kust superbowli yle kantakse?

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #239
                              Re: Jaanuari Offtopic

                              Kalev cramo pani täna küll päris hullu :O

                              Comment

                              • ivar866
                                Grinder
                                • Oct 2012
                                • 776

                                #240
                                Re: Jaanuari Offtopic

                                zahkna pani ka hästi

                                Comment

                                Working...