Jaanuari Offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #211
    Re: Jaanuari Offtopic

    Algselt postitas trasadonkad Vaata postitust
    wtf :D

    Comment

    • atsetoon
      Joomas õlut Atsetooniga
      • May 2009
      • 1105

      #212
      Re: Jaanuari Offtopic

      tuhat.

      Comment

      • thulesiia
        Julm Donk
        • Mar 2010
        • 56

        #213
        Re: Jaanuari Offtopic

        Kas keegi oskab öelda, et kui näiteks p.ljardisaalis mängida pokkeriturniiri 4 kesi. Omavahel lepime kokku, et siis võitjale ostame tunni piljardit. Kas see on Eesti seadustega kooskõlas, kui peaks juhtuma teoreetiliselt et asi läheb kohtuni välja. Või kui mängime lihtsalt niisama pokkerit igavusest ja analüüsime käsi, kas siis meid usutakse, kui peaks keegi s.adusesilm teoreetiliselt tülitama.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #214
          Re: Jaanuari Offtopic

          Algselt postitas thulesiia Vaata postitust
          Kas keegi oskab öelda, et kui näiteks p.ljardisaalis mängida pokkeriturniiri 4 kesi. Omavahel lepime kokku, et siis võitjale ostame tunni piljardit. Kas see on Eesti seadustega kooskõlas, kui peaks juhtuma teoreetiliselt et asi läheb kohtuni välja. Või kui mängime lihtsalt niisama pokkerit igavusest ja analüüsime käsi, kas siis meid usutakse, kui peaks keegi s.adusesilm teoreetiliselt tülitama.
          Liiga palju mõtlete üle ikka selliste asjade pärast. Miks krdi pärast siuke asi üldse kohtusse peaks jõudma :D.

          Saan aru, et küsimus teoreetiliselt aga..

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #215
            Re: Jaanuari Offtopic

            Arvan et mitte kedagi ei koti kui te paari euri peale pokkerit mängite (va pubi võibolla)

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #216
              Re: Jaanuari Offtopic

              Pole küll otseseselt see teema, aga mul paar tuttavat väidavad, et kui korra kasiinost ID-kaart läbi käib, siis ei saa pankadest enam kunagi laenu.

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #217
                Re: Jaanuari Offtopic

                Bullshit. Minu tuttavad kasiinohundid on kõik laenu saanud.

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #218
                  Re: Jaanuari Offtopic

                  Kuld - https://m.youtube.com/watch?x-yt-ts=...yt-cl=84838260
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #219
                    Re: Jaanuari Offtopic

                    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                    Pole küll otseseselt see teema, aga mul paar tuttavat väidavad, et kui korra kasiinost ID-kaart läbi käib, siis ei saa pankadest enam kunagi laenu.
                    6 kuud peaks see aeg olema kui peaks olema puhas igasugusest hasartmängude teemast. Vähemalt nii on endal meelde jäänud.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #220
                      Re: Jaanuari Offtopic

                      Peaks, kuulnud, väidavad, meelde jäänud. Lõpetage ära palun.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #221
                        Re: Jaanuari Offtopic

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Peaks, kuulnud, väidavad, meelde jäänud. Lõpetage ära palun.
                        K my bad. Naised saunas rääkisid tegelt.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #222
                          Re: Jaanuari Offtopic

                          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                          K my bad. Naised saunas rääkisid tegelt.
                          Tundub küll. Miks ei peaks pank andma laenu inimesele, kes on aastaid näidanud stabiilsust ja maksejõulisus. Sellepärast, et on käinud/mänginud hasartmänge? Mina seda juttu ei usu. See võib olla üks riskifaktoritest, mida pank jälgib, aga ka sel juhul sõltub see juba muudest muutujatest nagu näiteks summad, tihedus jne.

                          E: point on selles, et miks rääkida külajutte, et keegi kuskilt kuulis või sõber rääkis. kus need sõbrad siis on? miks keegi ei kirjuta enda kogemustest. järeldus -> see on kuulujutt või erand, mitte reegel või/ja inimene on ise teadlik oma muudest probleemidest ning ei taha oma vigu avalikult pesta.

                          Comment

                          • Junken
                            Lendur Sass
                            • Sep 2011
                            • 1039

                            #223
                            Re: Jaanuari Offtopic

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Peaks, kuulnud, väidavad, meelde jäänud. Lõpetage ära palun.
                            ma kuulsin igast jutte ranka kohta

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #224
                              Re: Jaanuari Offtopic

                              Algselt postitas Junken Vaata postitust
                              ma kuulsin igast jutte ranka kohta
                              Siis, kui sa mind ja mu venda Pärnu viisid ning rääkisime totsides jube häid jutte ning iga 30km tagant miskipärast punnis-püxtega metsapeatusi küsisid (nägime kuna miskid umbro dressid olid sassil seljas) ja kuskil kitsede söögihoidlas ähkisid ning tagasi tulles oli punnitus kadunud? Seda korda mõtled?

                              Comment

                              • Maxi
                                Pokkerihai
                                • Nov 2010
                                • 1849

                                #225
                                Re: Jaanuari Offtopic

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Tundub küll. Miks ei peaks pank andma laenu inimesele, kes on aastaid näidanud stabiilsust ja maksejõulisus. Sellepärast, et on käinud/mänginud hasartmänge? Mina seda juttu ei usu. See võib olla üks riskifaktoritest, mida pank jälgib, aga ka sel juhul sõltub see juba muudest muutujatest nagu näiteks summad, tihedus jne.

                                E: point on selles, et miks rääkida külajutte, et keegi kuskilt kuulis või sõber rääkis. kus need sõbrad siis on? miks keegi ei kirjuta enda kogemustest. järeldus -> see on kuulujutt või erand, mitte reegel või/ja inimene on ise teadlik oma muudest probleemidest ning ei taha oma vigu avalikult pesta.
                                Pank arvutab krediidiskoori ja kasinn tõstab seda riski. Kui muud asjad on korras siis laenu saad, aga kui eeldused on sitad, a la 30-40 aastane üksik mees, eelnev krediidiajalugu ka päris puhas ei ole, siis saad kohe negatiivse otsuse. Ehk see on mõjutav tegur mitte must-valge JAH/EI
                                Päris suures osas ei lähe näiteks ka HRi taustakontrollist läbi kui tuleb välja et oled pokkerit mänginud. Seega kui just tipptasemel vend ei ole, siis palju häid võimalusi jääb saamata.

                                See ei ole päris selline külajutt või a la sõber rääkis

                                Comment

                                Working...