Jaanuari Offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #196
    Re: Jaanuari Offtopic

    Algselt postitas CheekyMullet Vaata postitust
    BS
    Ma olen üsna kindel, et ma suudaksin veerandtunniga täiesti algajale ära seletada süsteemi akordide liikumise taga. Põhimõtteliselt on ju võimalik kõikide mažooride ja minooride kolmkõlade põhikujud mängida ära kõrgemale/madalamale liikudes ja sõrmede asendit sisuliselt muutmata ja kui sa tead kuidas toonid liiguvad (C, C#, D, D#, E, F, F#,G, G# A, A#, B) siis on võimalik kõik põhilised akordid selle põhjal välja tuletada.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #197
      Re: Jaanuari Offtopic

      KUi mul oli põhikoolis muusikaõpetus järjekindel 3, kas siis isegi mina suudasin kitarri mängima õppida?

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #198
        Re: Jaanuari Offtopic

        Pziz maailm ikka. Kui kunagi peaks selline asi juhtuma nagu maailma lõpp, siis for sure teeb sellele lõpu inimene ise, mitte mingi äraeksinud meteoriit v tulnukad.



        Comment

        • elrosmeero
          FPP Pro
          • Jan 2011
          • 239

          #199
          Re: Jaanuari Offtopic

          olemas
          Last edited by elrosmeero; 26.01.15, 14:05.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #200
            Re: Jaanuari Offtopic

            Oskab keegi öelda, et kas alates 01.01.2015 võis Soomes jõustutada miski seadus, mis kuidagi Eesti autoomanikke peaks nüüd rohkem mõjutama Soomes arvelevõtma enda masinat?

            Tuttav nagu helistas ja ütles, et kui tolli jõuad, siis uuritakse, et kuna saabusid riiki ja maksimaalselt 2 nädalat on lubatud nüüdsest korraga viibida Soomes Eesti autoga. Et kui tahad kauem pead end tollis iga 2 nädala tagant näitamas pmst käima. Vastaseljuhul kergitad rahakotti.

            Tundub totaalne absurd ja ei taha seda uskuda, et sellepärast uuringi et teab keegi miskit? Kuna googelmoogel ei annud midagi, siis kaldun uskuma et bs.

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #201
              Re: Jaanuari Offtopic

              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
              Oskab keegi öelda, et kas alates 01.01.2015 võis Soomes jõustutada miski seadus, mis kuidagi Eesti autoomanikke peaks nüüd rohkem mõjutama Soomes arvelevõtma enda masinat?

              Tuttav nagu helistas ja ütles, et kui tolli jõuad, siis uuritakse, et kuna saabusid riiki ja maksimaalselt 2 nädalat on lubatud nüüdsest korraga viibida Soomes Eesti autoga. Et kui tahad kauem pead end tollis iga 2 nädala tagant näitamas pmst käima. Vastaseljuhul kergitad rahakotti.

              Tundub totaalne absurd ja ei taha seda uskuda, et sellepärast uuringi et teab keegi miskit? Kuna googelmoogel ei annud midagi, siis kaldun uskuma et bs.
              Imo peaks see olema nii, kui oled vakituine, muidu pohhui.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #202
                Re: Jaanuari Offtopic

                Algselt postitas camu Vaata postitust
                Imo peaks see olema nii, kui oled vakituine, muidu pohhui.
                Täitsa võimalik jep siis. Aga kuidas liigitatakse neid kes ajutiselt ja kes püsivalt? St kuidas nemad sel vahet teevad?

                Comment

                • v@iko
                  Julm Donk
                  • Jan 2010
                  • 82

                  #203
                  Re: Jaanuari Offtopic

                  Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                  Täitsa võimalik jep siis. Aga kuidas liigitatakse neid kes ajutiselt ja kes püsivalt? St kuidas nemad sel vahet teevad?
                  Äkki sissekirjutuse järgi.

                  Comment

                  • virukunn
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 2036

                    #204
                    Re: Jaanuari Offtopic

                    On siin keegi piisavalt pädev, et oskaks öelda kas sellise asja eest on võimalik trahvi saada, et auto pole juhi nimel. Auto dokumendid olid olemas, aga ostu-müügilepingut polnud kaasas ja auto oli vana omaniku nimel. Tehti miinimum ehk 80€ ja protokolli läks "juhtis mootorsõidukit mis ei olnud kehtestatud korras ümberregistreeritud." Kas see võis olla määrav, et rääkisin ise välja, et auto oli ostetud mitu kuud tagasi (seaduse järgi peab 5 päevaga olema ümberregistreeritud)?


                    Kui kõik on õige, siis kuidas te oma sõbra autoga nt. sõidate? Lasete paberil volituse kirjutada? Või olenebki siin kõik juhi enda jutust - ehk alati tasuks öelda, et tuttava auto ja midagi juhtuda ei saa?
                    Last edited by virukunn; 26.01.15, 22:28.

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #205
                      Re: Jaanuari Offtopic

                      Volitust pole vaja enam.

                      Comment

                      • virukunn
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 2036

                        #206
                        Re: Jaanuari Offtopic

                        Algselt postitas camu Vaata postitust
                        Volitust pole vaja enam.
                        Seda olen ma ka kuulnud. Ju siis olenebki enda jutust, mis on väga imelik.

                        Comment

                        • Pythagoras
                          Grinder
                          • Apr 2012
                          • 589

                          #207
                          Re: Jaanuari Offtopic

                          ostu-müügilepingut ei või näidata, seal aga tekib kindlustusega probleem, kui reaalselt oledki ostnud ja ümber regamata, siis ega vana omanik sulle tasuta kindlustust ka üldjuhul teha ei taha ja kui seda hakkad tegema, siis õige makse saamiseks peaksid ümber regama

                          seega kui kindlustus on olemas, siis lepingut mitte näidata, teh. passi olemasolul sõidad nagu sõbra autoga, sest volitust pole tõesti tarvis

                          Comment

                          • Godspeed_EJ
                            Klubi Liige
                            • Nov 2009
                            • 3049

                            #208
                            Re: Jaanuari Offtopic

                            Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                            Ma olen üsna kindel, et ma suudaksin veerandtunniga täiesti algajale ära seletada süsteemi akordide liikumise taga. Põhimõtteliselt on ju võimalik kõikide mažooride ja minooride kolmkõlade põhikujud mängida ära kõrgemale/madalamale liikudes ja sõrmede asendit sisuliselt muutmata ja kui sa tead kuidas toonid liiguvad (C, C#, D, D#, E, F, F#,G, G# A, A#, B) siis on võimalik kõik põhilised akordid selle põhjal välja tuletada.
                            Üks asi on selgeks teha, kuidas akordid asetsevad. Hoopis midagi muud on näpud korralikult tööle saada, et mängimisel mingi loogiline kõla ka tekiks. 15m/2nädalat on utoopia.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #209
                              Re: Jaanuari Offtopic

                              hmmm

                              Comment

                              • trasadonkad
                                Grinder
                                • May 2014
                                • 672

                                #210
                                Re: Jaanuari Offtopic

                                nailed it

                                Comment

                                Working...