Re: Jaanuari Offtopic
Ma olen üsna kindel, et ma suudaksin veerandtunniga täiesti algajale ära seletada süsteemi akordide liikumise taga. Põhimõtteliselt on ju võimalik kõikide mažooride ja minooride kolmkõlade põhikujud mängida ära kõrgemale/madalamale liikudes ja sõrmede asendit sisuliselt muutmata ja kui sa tead kuidas toonid liiguvad (C, C#, D, D#, E, F, F#,G, G# A, A#, B) siis on võimalik kõik põhilised akordid selle põhjal välja tuletada.
Algselt postitas CheekyMullet
Vaata postitust
Comment