Jaanuari Offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Junken
    Lendur Sass
    • Sep 2011
    • 1039

    #166
    Re: Jaanuari Offtopic

    Kellelgi kasutatud 32"+ telerit on pakkuda? Õhukest- kineskoopi ja plasmat väldiks.

    Comment

    • Maxi
      Pokkerihai
      • Nov 2010
      • 1849

      #167
      Re: Jaanuari Offtopic

      Külmad ilmad on tõvevoodisse murdnud Tallinna linnapea ustava kaaslase ja nõuniku Moonika Batrakova. Meer teatab nüüd Facebookis, et on seepärast sügavalt õnnetu.

      Comment

      • Maxi
        Pokkerihai
        • Nov 2010
        • 1849

        #168
        Re: Jaanuari Offtopic

        Algselt postitas Rage Vaata postitust
        mhmm.. mul Starsis bankrolli näitab muidu eurides aga valdav enamus tegelikult on USDides kuna nendes laudades peamiselt mängin.. kuna hetkel on eur vs usd madalseisus, siis tasuks äkki vähemalt pool BRist vahetada eurideks?
        kas sul on infot et EUR peaks lähiajal vs USD tõusma hakkama?

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #169
          Re: Jaanuari Offtopic

          See on lugu suurfirma ja väikese inimese konfliktist, mis lõppes traagiliselt. Alles pärast tragöödiat nõustus suurfirma väikeste inimestega edaspidi rohkem arvestama.


          Kubjaste juhtum näitab, kui kerge on sattuda võlglaste ringi. 370 eurone võlg tekkis mullu kevadel, kui saabus tasaarveldusarve.

          Tasaarveldusarve tekib reeglina ainult siis, kui omast tarkusest maksta igal kuul üks ja kindel summa või siis järjepidevalt edastada reaalsest väiksem tarbimine. Antud juhul võis reaalne tarbimine jääda maksimimaalselt 50 euro kanti kuus.

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #170
            Re: Jaanuari Offtopic

            Kellegil Äripäevas on kasutaja ja viitsiks copyda selle ?

            Mart Laari suur reformiplaan. Eesti Panga nõukogu esimees Mart Laar teatas eelmise aasta lõpus intervjuus Äripäevale, et kavatseb uue aasta algul tulla välja radikaalse riigireformikavaga. Mart Laar, Riigieelarve, Riigikogu, Poliitika, ISAMAA ERAKOND MTÜ, ISAMAA ERAKOND MTÜ.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #171
              Re: Jaanuari Offtopic

              WTF????



              See on siis põhicliff. Sumper neandertaali lugemine.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #172
                Re: Jaanuari Offtopic



                Rohkem ei spoilerda :D

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #173
                  Re: Jaanuari Offtopic

                  Keevitajad ikka keevitavad täiega.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #174
                    Re: Jaanuari Offtopic

                    5 keevitus firmat

                    Comment

                    • ristijeesus
                      Klubi Liige
                      • Oct 2009
                      • 2533

                      #175
                      Re: Jaanuari Offtopic

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      5 keevitus firmat
                      Mkm, 4 keevitus firmat ja Toila spa hotell. Tegija mees.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #176
                        Re: Jaanuari Offtopic

                        ütles ,et ootab 5enda kuupäevani, et siis saab raha. 5endal tulevad pensionid seega ilmselt katus sõidab ikka täiega, mis tõttu saab ka riigilt pappi ;D .

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #177
                          Re: Jaanuari Offtopic

                          Miks läheb paragrahvi alla ka kirjaniku peas loodud mõttemäng, kus reaalseid kannatanuid justkui ei ole?


                          Ühelt poolt tahaks seda “Untitled 12” lugu täies mahus lugeda ja teiselt poolt tahaks teada, et kus müüakse odavaid aga vastupidavaid pesapallikurikaid?

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #178
                            Re: Jaanuari Offtopic

                            Ma lugesin "Lolitat" esimest korda äkki umbes 15 aastaselt, pidasin seda mingi haige perverdi vaimusünnituseks ja pole siiamaani täpselt aru saanud, miks ta nii populaarne raamat on. Tõenäoliselt sattus avaldamise hetk õigesse aega, kus tehti raamatust mingi sõnavabaduse sümbol või midagi sellist, selleasemel et kirjanik uuringutele saata ja edaspidi lasta sahtlisse kirjutada.

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #179
                              Re: Jaanuari Offtopic

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #180
                                Re: Jaanuari Offtopic

                                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                                ütles ,et ootab 5enda kuupäevani, et siis saab raha. 5endal tulevad pensionid seega ilmselt katus sõidab ikka täiega, mis tõttu saab ka riigilt pappi ;D .
                                Uba juba jagas. Foorumilääg on põhjustatud teisi saidi poolt, seega elagew natuke aega üle :)

                                Comment

                                Working...