Jaanuari Offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #151
    Re: Jaanuari Offtopic

    Kellegil Freakyst täismahus artiklit on pakkuda?
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #152
      Re: Jaanuari Offtopic

      Ma loeks hea meelega selle kolmeka kohta. On pakkuda kellegil täismahus ?

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #153
        Re: Jaanuari Offtopic

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Ma loeks hea meelega selle kolmeka kohta. On pakkuda kellegil täismahus ?
        Siin kõik olemas:



        // pst. a kuidas oli siiski siis paksu naist võtta?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #154
          Re: Jaanuari Offtopic

          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
          Siin kõik olemas:



          // pst. a kuidas oli siiski siis paksu naist võtta?
          Kust/kuidas leidsid selle ? Regular? Räägi välja!

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #155
            Re: Jaanuari Offtopic



            Tra ma vaatan seda üle kuu, kui ma olin noor ja salliga. Hahahha. Seda, ma ei hakka rääkima, mis enne intervjuud toimus, aga ei olid ajad :D

            Comment

            • tafka31
              Grinder
              • Dec 2009
              • 853

              #156
              Re: Jaanuari Offtopic

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              http://www.reporter.ee/2010/03/15/ve...suure-naisega/

              Tra ma vaatan seda üle kuu, kui ma olin noor ja salliga. Hahahha. Seda, ma ei hakka rääkima, mis enne intervjuud toimus, aga ei olid ajad :D

              Räägi ikka.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #157
                Re: Jaanuari Offtopic

                Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
                Räägi ikka.
                Teistele ei meeldiks, kui mööda nimetat mälus peaga reporteri mikriga ringi lasin ning Urmo hädaldades taga ajas, et oma kalli tööriista tagasi saaks :D

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #158
                  Re: Jaanuari Offtopic

                  Päeva tsitaat: «Litsidel augud nii läbi tõmmatud, et suure soovi korral võib külmal talveilmal sinna sisse sooja pikutama ka minna õige raha eest»

                  -- qbj0hn, 17. jaanuar, 2015

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #159
                    Re: Jaanuari Offtopic

                    Siuke banaan raisk poest. Keegi endale sisse istuda ei tahaks seda? Peaks üsna sirge olema.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #160
                      Re: Jaanuari Offtopic

                      Viimane sobib hästi siia teemasse
                      http://foorum.pokkeriprod.com/showth...s-sa-teeksid-0

                      ostaks kohe mitu tükki.

                      Comment

                      • isenseven
                        Grinder
                        • Sep 2009
                        • 598

                        #161
                        Re: Jaanuari Offtopic

                        See on viimaste aastate kõige paremini varjatud ja suurejoonelisim krediitkaardipettus Eestis. Veel läinud suvel võõra raha eest Brasiilias Rio de Janeiros Maracanã staadionil jalgpalli MM finaalmängu vaatamas käinud ja kahe pileti eest 1400 eurot maksnud Sergei (26) istub kolmandat kuud vahi all kahtlustatuna kuritegeliku ühendusse kuulumises ja arvutikelmuses.

                        Täismahus anyone?

                        Comment

                        • Fabulous
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 2674

                          #162
                          Re: Jaanuari Offtopic

                          Algselt postitas isenseven Vaata postitust
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • isenseven
                            Grinder
                            • Sep 2009
                            • 598

                            #163
                            Re: Jaanuari Offtopic

                            Tänud!

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #164
                              Re: Jaanuari Offtopic

                              mhmm.. mul Starsis bankrolli näitab muidu eurides aga valdav enamus tegelikult on USDides kuna nendes laudades peamiselt mängin.. kuna hetkel on eur vs usd madalseisus, siis tasuks äkki vähemalt pool BRist vahetada eurideks?

                              Comment

                              • The_Meer
                                Grinder
                                • Apr 2010
                                • 765

                                #165
                                Re: Jaanuari Offtopic

                                tundub loogiline

                                Comment

                                Working...