Jaanuari Offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • reggie
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 1705

    #136
    Re: Jaanuari Offtopic

    bits please ma juba miljon korda 3B/foldinud KK pre FR
    Mai teadnudki, et sa PCA-l oled.

    Comment

    • K2snakas
      Pokkerihai
      • Feb 2009
      • 2388

      #137
      Re: Jaanuari Offtopic

      Algselt postitas Tailer Vaata postitust
      Otsustasin AKga limpida, sest tundus hea mõte, kuna enamus laua stacke tugevalt alla 20BB. Ehk äkki nii mängu meelitada. Muidugi karistas kohe ära ja venelase J8os tabas lauas set-i. Enam nii ei tee
      Mine vaata veel korra pokkeri terminid üle :)

      Comment

      • Tailer
        Räme Fish
        • Oct 2014
        • 13

        #138
        Re: Jaanuari Offtopic

        Ma nagu ei taba eriti ära, valgusta mind

        Comment

        • Rigged
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2535

          #139
          Re: Jaanuari Offtopic

          Algselt postitas Tailer Vaata postitust
          Ma nagu ei taba eriti ära, valgusta mind

          Comment

          • trasadonkad
            Grinder
            • May 2014
            • 672

            #140
            Re: Jaanuari Offtopic

            RIP PS6



            e/ a mitte veel
            Last edited by trasadonkad; 15.01.15, 12:33.

            Comment

            • ivar866
              Grinder
              • Oct 2012
              • 776

              #141
              Re: Jaanuari Offtopic

              too vast sai tripsi seti asemel

              Comment

              • Tailer
                Räme Fish
                • Oct 2014
                • 13

                #142
                Re: Jaanuari Offtopic

                Sorry my bad, tripsi mõtlen jep. Huvitav oli sellepärast, et board oli A 10 8 K 8 ja kallis kõik mu betid riverini välja.

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #143
                  Re: Jaanuari Offtopic

                  Algselt postitas Tailer Vaata postitust
                  Sorry my bad, tripsi mõtlen jep. Huvitav oli sellepärast, et board oli A 10 8 K 8 ja kallis kõik mu betid riverini välja.
                  Sorry but no one cares.

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #144
                    Re: Jaanuari Offtopic

                    miks heidid kui laavid

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #145
                      Re: Jaanuari Offtopic

                      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                      miks heidid kui laavid
                      kas see lause on türilt pärit?

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #146
                        Re: Jaanuari Offtopic

                        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                        miks heidid kui laavid
                        jonnipoiss ei jonni!

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #147
                          Re: Jaanuari Offtopic

                          Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                          kas see lause on türilt pärit?
                          ei mäletagi täpselt, aga hea sõbralik lause

                          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                          jonnipoiss ei jonni!
                          Ei jonni

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #148
                            Re: Jaanuari Offtopic

                            Mullu sügisel kolis Keiti Voogre (22) pärast lühiajalist tutvust kokku Egert Mustaga (32). Peagi viidi Keiti kaheaastane tütar Emily raske pea­vigastusega haiglasse. Vahistatud Egert kaitseb end ootamatu versiooniga.


                            Kas palun keegi saaks täismahus artiklit postitada?

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #149
                              Re: Jaanuari Offtopic

                              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                              ei mäletagi täpselt, aga hea sõbralik lause

                              Comment

                              • Fabulous
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 2674

                                #150
                                Re: Jaanuari Offtopic

                                Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                                http://ekspress.delfi.ee/news/paevau...us?id=70550557

                                Kas palun keegi saaks täismahus artiklit postitada?
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...