Jaanuari Offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #61
    Re: Jaanuari Offtopic

    Ole nüüd.

    Comment

    • veeretas
      • Apr 2010
      • 412

      #62
      Re: Jaanuari Offtopic

      ega seda ma olen kogu aeg mõelnud jah, et promotakse one dropilt võitis keegi 18 milli jne aga tegelt sai kätte pool sellest.

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #63
        Re: Jaanuari Offtopic

        Uute fiskide tootmiseks igati normal nii teha, aga jah nii on.

        Comment

        • ivar866
          Grinder
          • Oct 2012
          • 776

          #64
          Re: Jaanuari Offtopic

          Keegi pokertablerankingsis ei oma searche, PTRs saab jälgida mängijate käekäiku kes starsis ei mängi
          PM kui kellelgi on search võimalus.

          Comment

          • overbet
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 1620

            #65
            Re: Jaanuari Offtopic

            Mul on PTR premium.

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #66
              Re: Jaanuari Offtopic

              Eesti Naine on Eesti vanim ja suurim naisteajakiri, mis portreteerib ajastule märgilisi persoone ning kirjutab kõigest, mis on naise elus oluline, aidates samal ajal väärtustada naist ennast ja ka naisi meie ümber. Ajakiri Eesti Naine on teenäitaja julgustades naisi tegutsema, seisma enese heaolu eest, tegelema enesearenguga ning käima ajaga kaasas.



              Täitsa kino :D

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #67
                Re: Jaanuari Offtopic

                Suht tilti ajav naine tundub, õige lüke need õlled koju tuua.

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #68
                  Re: Jaanuari Offtopic

                  Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                  Suht tilti ajav naine tundub, õige lüke need õlled koju tuua.
                  mul naine keelas suitsetamise ära , ise olin ka 50-50 et kas teen , nüüd mingi päev läksin ostsin suitsu , naine insta tiltis aga mul suht savi las ta on :D

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #69
                    Re: Jaanuari Offtopic

                    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust

                    Sense - it makes none.

                    Üritasin mehele nii muuseas seletada, et mul on allergia purjus inimeste suhtes.

                    Otsustav hetk saabus ootamatult jõululaupäeva õhtul. Tulime koos peolt, kus olime joonud kumbi 2 pokaali veini, 2 pitsi konjakit ja tema ühe õlle.

                    Kuni alkoholipoele lähenedes ta ütles et läheb ja ostab lisaks mõned õlled

                    Ma sain sellest ütlusest hetkega peavalu ja iivelduse

                    Koju jõudes käisin oksendamas, mida ta ilmselt ei märganud.


                    Selle kohapeal panin korraliku kajaka. Kvaliteet huumor.

                    Comment

                    • Maxi
                      Pokkerihai
                      • Nov 2010
                      • 1849

                      #70
                      Re: Jaanuari Offtopic

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      mul naine keelas suitsetamise ära , ise olin ka 50-50 et kas teen , nüüd mingi päev läksin ostsin suitsu , naine insta tiltis aga mul suht savi las ta on :D
                      kusjuures ise sain alles peale suitsetamise lõpetamist aru kui sitt lõhn on inimestel juures kes värskelt suitsult tulnud. Joomisega veel see, et iga päev 24h ei küta jooki sisse et parmotikas küljes oleks, aga suitsu teeb ikka ju terve päeva vältel. Pane endale lõhnakuusk taskusse, vaata kas naine vingub veel, soovitan "New car smell" või siis kui oled eriti vinge vend "Black Leather".

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #71
                        Re: Jaanuari Offtopic

                        Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                        kusjuures ise sain alles peale suitsetamise lõpetamist aru kui sitt lõhn on inimestel juures kes värskelt suitsult tulnud. Joomisega veel see, et iga päev 24h ei küta jooki sisse et parmotikas küljes oleks, aga suitsu teeb ikka ju terve päeva vältel. Pane endale lõhnakuusk taskusse, vaata kas naine vingub veel, soovitan "New car smell" või siis kui oled eriti vinge vend "Black Leather".
                        Ma eelistan "pole 5 päeva pesus käinud" kuuske , trumpab suitsu haisu snap üle

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #72
                          Re: Jaanuari Offtopic

                          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                          mul naine keelas suitsetamise ära , ise olin ka 50-50 et kas teen , nüüd mingi päev läksin ostsin suitsu , naine insta tiltis aga mul suht savi las ta on :D
                          Pannakse koduaresti kui suitsetad?

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #73
                            Re: Jaanuari Offtopic

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            Pannakse koduaresti kui suitsetad?
                            midagi ei juhtu

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #74
                              Re: Jaanuari Offtopic

                              Loeks täismahus.

                              TULINE TAKSOBISNIS Taksoärimeeste arveteklaarimine tõi Paidele üleöö maffialinna kuulsuse.

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #75
                                Re: Jaanuari Offtopic

                                Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                                loe
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...