Jaanuari Offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #31
    Re: Jaanuari Offtopic

    Panin 10 eurtsi Jonesi peale , kui kõik õnnestub siis saab homme 2 õlut lubada

    Comment

    • rasmer
      Vana Tegija
      • Oct 2009
      • 1306

      #32
      Re: Jaanuari Offtopic

      Ärge siin siis homsetele vaatajatele spoilereid kirjutage. :)

      Comment

      • minbetmillionaire
        Õpihimuline Mängur
        • Jan 2010
        • 363

        #33
        Re: Jaanuari Offtopic

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Värdjas site. Rohkem ei loe kunagi.
        See on lihtsalt platvorm ju, igaüks võib sinna kirjutada.

        Enamus tekste on mingi kenderwannabede joga, aga ega see heade tekstide väärtust ei kahanda.

        Comment

        • Mrt1989
          Grinder
          • Mar 2010
          • 999

          #34
          Re: Jaanuari Offtopic

          Ei tea kas Eesti e-residency annab nt Ameeriklastele võimaluse Pokerstarsis mängida?

          Comment

          • Fabulous
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 2674

            #35
            Re: Jaanuari Offtopic

            Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
            Ei tea kas Eesti e-residency annab nt Ameeriklastele võimaluse Pokerstarsis mängida?
            Ei.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #36
              Re: Jaanuari Offtopic

              40h jutti ülevalolekut, 1000 km läbi tormi, lume ja tuule mööda olematuid maanteeid, mis olid kõvasti kinni tuisatud. Peale sellist tripperit on tore leida eest Ahv Kongost väikse meelelahutusega.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Head uut!

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #37
                Re: Jaanuari Offtopic

                Baller nagu ma olen panin 10 euri Reali ja Barca peale ja siis mõlemad said kotti :D

                Comment

                • trasadonkad
                  Grinder
                  • May 2014
                  • 672

                  #38
                  Re: Jaanuari Offtopic

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  Baller nagu ma olen panin 10 euri Reali ja Barca peale ja siis mõlemad said kotti :D

                  Comment

                  • atsetoon
                    Joomas õlut Atsetooniga
                    • May 2009
                    • 1105

                    #39
                    Re: Jaanuari Offtopic

                    veebidoktorid vajan teie abi. Käisin eile skyparkis saltosid harjutamas, tagurpidi hüpates maandusin alaseljaga ühe kõvema koha peale - insta hing kinni ja tugev valu seljas. Mõni minut möödas ja selg jäi ainult tuikama. Umbes tund hiljem, kukkusin pehmelt ja süütult näivana sama koha peale ja selline valu, et kõndida oli ka keeruline. Koju jõudes 2 valuvaigistit ja mingi valuvaigistav salv. Hommikul ärgates oli täpselt sama valus, mingis kindlas asendis ainult tuikab, aga vähe kiiremaid samme tehes on pizdets, kellegil midagi sarnast olnud? Peaks traumapunkti külastama?

                    Comment

                    • IsandJoberst
                      Õpihimuline Mängur
                      • Dec 2008
                      • 326

                      #40
                      Re: Jaanuari Offtopic

                      Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                      veebidoktorid vajan teie abi. Käisin eile skyparkis saltosid harjutamas, tagurpidi hüpates maandusin alaseljaga ühe kõvema koha peale - insta hing kinni ja tugev valu seljas. Mõni minut möödas ja selg jäi ainult tuikama. Umbes tund hiljem, kukkusin pehmelt ja süütult näivana sama koha peale ja selline valu, et kõndida oli ka keeruline. Koju jõudes 2 valuvaigistit ja mingi valuvaigistav salv. Hommikul ärgates oli täpselt sama valus, mingis kindlas asendis ainult tuikab, aga vähe kiiremaid samme tehes on pizdets, kellegil midagi sarnast olnud? Peaks traumapunkti külastama?
                      IMO kui selga kannatab sirgu ajada ja kõndida siis hullu ei tohiks olla. Kui võimalust siis proovi rippuda ning puusaringe teha (et veri liiguks). Kui paari päeva jooksul paremaks ei lähe siis mõistlik ikka arsti juurde minna.
                      Endal oli hiljuti samuti seljaprobleem, kui vale liigutuse tõttu disk nihkus ning siis polnud võimalik ei kõndida, magada, lamada. Käisin ortopeedi vastuvõtul ning tema soovitas kondiväänajat seniks kuni MRT uuringule saab (paar päeva). Kondiväänaja pani selja nö paika ja sai elu edasi elada ning hiljem MRT-s oli selgelt näha nihkunud disk.

                      Comment

                      • atsetoon
                        Joomas õlut Atsetooniga
                        • May 2009
                        • 1105

                        #41
                        Re: Jaanuari Offtopic

                        ok, kannatan siis mõne päeva. tegelikult päris sirgu ajada ei saa aga tänud kiire vastuse eest!

                        Comment

                        • ok2aa
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1903

                          #42
                          Re: Jaanuari Offtopic

                          maga ja ole võimalikult palju kõva pinna peal. vaata ei selg külma juurde ei saa.

                          Comment

                          • redddman10
                            Grinder
                            • Aug 2010
                            • 703

                            #43
                            Re: Jaanuari Offtopic

                            Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                            veebidoktorid vajan teie abi. Käisin eile skyparkis saltosid harjutamas, tagurpidi hüpates maandusin alaseljaga ühe kõvema koha peale - insta hing kinni ja tugev valu seljas. Mõni minut möödas ja selg jäi ainult tuikama. Umbes tund hiljem, kukkusin pehmelt ja süütult näivana sama koha peale ja selline valu, et kõndida oli ka keeruline. Koju jõudes 2 valuvaigistit ja mingi valuvaigistav salv. Hommikul ärgates oli täpselt sama valus, mingis kindlas asendis ainult tuikab, aga vähe kiiremaid samme tehes on pizdets, kellegil midagi sarnast olnud? Peaks traumapunkti külastama?
                            kui võimalik, siis proovi võimelda alaselga. Netist leiad kindlasti palju harjutusi mida teha.Kui on liiga valus, siis vägisi ära võimle. Traumapunkti võid ka muidugi minna. Ise endal igasugust jama olnud seljaga ning läbi käidud see tee.Tihti aitab ka lihtsalt üks valuvaigistav süst kiirabi poolt.Tabletid üldjuhul eriti ei mõju sellisele asjale. Kui just pole mingid 100-sed diclaci tabletid vms kangemat. ühesõnaga võimle, ära tõsta raskusi, puhka jne

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #44
                              Re: Jaanuari Offtopic

                              ise läheks kohe spordiarsti vastuvõtule. isegi kui midagi hullu pole, siis osatakse vähemalt anda spetsiaalsed õiged taastumisharjutused või suunatakse kuhu vaja - saab oluliselt kiiremini jama korda kui mingite perearstidega jamada

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #45
                                Re: Jaanuari Offtopic

                                Kas spordiarst on üldse päris arst?

                                Comment

                                Working...