1st
Jaanuari Offtopic
Collapse
X
-
Sildid: Ei ole
-
-
Comment
-
Re: Jaanuari Offtopic
Päris kõva blogi. Olen kõik postid läbi lugenud ning suhteliselt hirmutav on, et tegelt meie seas on ka täiesti tavalisi inimesi, kes panevadki iga päev fentanüüli.
Toona kui 2p2-s üks narkomaan tegi detox teema, et soovis maha jätta, siis oli räige ahaaa moment. Kümnete tuhandete postitustega respektitud 2p2äerid hakkasid ka kommenteerima, et ma ka teen iga päev jne.
Siis jõudiski kohale, et narkomaan ei peagi olema sinise silmaga allakäinud nike dressides koplielanik, vaid võib olla meie parim sõber, lähedane, pereliige, kes on oma "hobi" varjanud aastaid.
Comment
-
Re: Jaanuari Offtopic
Oh 2 uut osa tulnud vahepeal HAPKOMAH-lt.Algselt postitas ranka Vaata postitusthttp://nihilist.fm/kuidas-minust-sai...soltlane-pt-5/
Päris kõva blogi. Olen kõik postid läbi lugenud ning suhteliselt hirmutav on, et tegelt meie seas on ka täiesti tavalisi inimesi, kes panevadki iga päev fentanüüli.
Toona kui 2p2-s üks narkomaan tegi detox teema, et soovis maha jätta, siis oli räige ahaaa moment. Kümnete tuhandete postitustega respektitud 2p2äerid hakkasid ka kommenteerima, et ma ka teen iga päev jne.
Siis jõudiski kohale, et narkomaan ei peagi olema sinise silmaga allakäinud nike dressides koplielanik, vaid võib olla meie parim sõber, lähedane, pereliige, kes on oma "hobi" varjanud aastaid.
Comment
-
Re: Jaanuari Offtopic
Algselt postitas atsetoon Vaata postitustmis ainest seal juttu oli ja kas lingi leiaksid?
http://forumserver.twoplustwo.com/34...ction-1268964/
Comment
-
Re: Jaanuari Offtopic
Lugesin need osad läbi ja tundus imelik, et inimene tundub olevat ikka nii allakäind ja oma organismi nii ära rikkunud ja suudab veel sellist korralikku juttu kirjutada. Need rahasummad mis ta suutnud sebida, olles ise nii fucked up on ka suht huvitav. Ise õnneks aind tarbin alkoholi, aga kindlasti liiga palju(kuskil umbes aastas 36 korda joon täis/mälusse). Pluss siis umbes 50l lahjat (õlu/vein) aastas toidukõrvale ja saunas, see viimane osa ma arvan on isegi aktsepteeritav. Aga mõtlemine, et ala joon kvaliteetset alkoholi siis pole hullu midagi, tegelt ise joon õhtu jooksul 1l konjakit koolaga, pole hea. Selle aasta eesmärk võikski olla siis poole vähemaks saada alkoholi tarbimist ja leida siis sellele joomise ajala positiivne asendus tegevus(sport, õppimine, kino mida iganes), sest tegelt jooming ise kestab juba umbes 7 tundi või kuidas kunagi + siis järgmine pool päeva on selline uimane ja pole täit energiat tegutseda. Ehk siis kui olla juba hommikul virk ja energiline, siis vaja tegevust leida(ainult tööd ka ei saa teha, siis põleb teistpidi läbi). Leian muidu et mõõdukas alkoholi tarbimine on mulle elus kokkuvõttes kasulikum kui olla täis karsklane.Algselt postitas ranka Vaata postitusthttp://nihilist.fm/kuidas-minust-sai...soltlane-pt-5/
Päris kõva blogi. Olen kõik postid läbi lugenud ning suhteliselt hirmutav on, et tegelt meie seas on ka täiesti tavalisi inimesi, kes panevadki iga päev fentanüüli.
Toona kui 2p2-s üks narkomaan tegi detox teema, et soovis maha jätta, siis oli räige ahaaa moment. Kümnete tuhandete postitustega respektitud 2p2äerid hakkasid ka kommenteerima, et ma ka teen iga päev jne.
Siis jõudiski kohale, et narkomaan ei peagi olema sinise silmaga allakäinud nike dressides koplielanik, vaid võib olla meie parim sõber, lähedane, pereliige, kes on oma "hobi" varjanud aastaid.
Comment
-
Re: Jaanuari Offtopic
loe igori juttu ka, 1 ja 2Algselt postitas ranka Vaata postitusthttp://nihilist.fm/kuidas-minust-sai...soltlane-pt-5/
Päris kõva blogi. Olen kõik postid läbi lugenud ning suhteliselt hirmutav on, et tegelt meie seas on ka täiesti tavalisi inimesi, kes panevadki iga päev fentanüüli.
Toona kui 2p2-s üks narkomaan tegi detox teema, et soovis maha jätta, siis oli räige ahaaa moment. Kümnete tuhandete postitustega respektitud 2p2äerid hakkasid ka kommenteerima, et ma ka teen iga päev jne.
Siis jõudiski kohale, et narkomaan ei peagi olema sinise silmaga allakäinud nike dressides koplielanik, vaid võib olla meie parim sõber, lähedane, pereliige, kes on oma "hobi" varjanud aastaid."Money doesn't make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million." <br />Arnold Schwarzenegger
Comment
-
Re: Jaanuari Offtopic
Seal ühe kasiinosõltlase jutus täpselt sama keiss, vana räägib kuidas ta seal mõne aastaga on maha mänginud Tallinna korteri väärtuses raha ja nimelt mainib ära, et mitte mingi Kopli urgas. Samas ise ütleb, et palk oli tal tollel ajal 8K krooni kuus. Et miljon krooni teenida ja maha mängida selleks kuluks 11 aastat. Üldse kasiinosõltlastel on komme neid summasid liialdada, mis maha mängitud on. Kui räägitaks tehtud käibest, oleks teine jutt.Algselt postitas thulesiia Vaata postitustLugesin need osad läbi ja tundus imelik, et inimene tundub olevat ikka nii allakäind ja oma organismi nii ära rikkunud ja suudab veel sellist korralikku juttu kirjutada. Need rahasummad mis ta suutnud sebida, olles ise nii fucked up on ka suht huvitav. Ise õnneks aind tarbin alkoholi, aga kindlasti liiga palju(kuskil umbes aastas 36 korda joon täis/mälusse). Pluss siis umbes 50l lahjat (õlu/vein) aastas toidukõrvale ja saunas, see viimane osa ma arvan on isegi aktsepteeritav. Aga mõtlemine, et ala joon kvaliteetset alkoholi siis pole hullu midagi, tegelt ise joon õhtu jooksul 1l konjakit koolaga, pole hea. Selle aasta eesmärk võikski olla siis poole vähemaks saada alkoholi tarbimist ja leida siis sellele joomise ajala positiivne asendus tegevus(sport, õppimine, kino mida iganes), sest tegelt jooming ise kestab juba umbes 7 tundi või kuidas kunagi + siis järgmine pool päeva on selline uimane ja pole täit energiat tegutseda. Ehk siis kui olla juba hommikul virk ja energiline, siis vaja tegevust leida(ainult tööd ka ei saa teha, siis põleb teistpidi läbi). Leian muidu et mõõdukas alkoholi tarbimine on mulle elus kokkuvõttes kasulikum kui olla täis karsklane.Last edited by ninasarvik; 03.01.15, 13:51.
Comment
Comment