Jaanuari Offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sadakrooni
    FPP Pro
    • Jan 2009
    • 254

    #1

    Jaanuari Offtopic

    1st
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #2
    Re: Jaanuari Offtopic

    2nd

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #3
      Re: Jaanuari Offtopic

      1st

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #4
        Re: Jaanuari Offtopic

        omg

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #5
          Re: Jaanuari Offtopic

          CCCCCCCC-Combo breaker.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #6
            Re: Jaanuari Offtopic

            Rootsis Östersundis keeldus 32-liikmeline grupp Süüriast pärit varjupaigataotlejaid neid sõidutanud bussist väljumast, nooremad neist alustasid eile näljastreiki.


            Ajab ikka tilti küll, kui otse sõjast tuled ja sind kusagil Rootsi pärapõrgus rahu ja vaikust kogema sunnitakse.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: Jaanuari Offtopic



              Päris kõva blogi. Olen kõik postid läbi lugenud ning suhteliselt hirmutav on, et tegelt meie seas on ka täiesti tavalisi inimesi, kes panevadki iga päev fentanüüli.

              Toona kui 2p2-s üks narkomaan tegi detox teema, et soovis maha jätta, siis oli räige ahaaa moment. Kümnete tuhandete postitustega respektitud 2p2äerid hakkasid ka kommenteerima, et ma ka teen iga päev jne.

              Siis jõudiski kohale, et narkomaan ei peagi olema sinise silmaga allakäinud nike dressides koplielanik, vaid võib olla meie parim sõber, lähedane, pereliige, kes on oma "hobi" varjanud aastaid.

              Comment

              • atsetoon
                Joomas õlut Atsetooniga
                • May 2009
                • 1105

                #8
                Re: Jaanuari Offtopic

                mis ainest seal juttu oli ja kas lingi leiaksid?

                Comment

                • Oliverk
                  Moderaator
                  • Nov 2008
                  • 3016

                  #9
                  Re: Jaanuari Offtopic

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  http://nihilist.fm/kuidas-minust-sai...soltlane-pt-5/

                  Päris kõva blogi. Olen kõik postid läbi lugenud ning suhteliselt hirmutav on, et tegelt meie seas on ka täiesti tavalisi inimesi, kes panevadki iga päev fentanüüli.

                  Toona kui 2p2-s üks narkomaan tegi detox teema, et soovis maha jätta, siis oli räige ahaaa moment. Kümnete tuhandete postitustega respektitud 2p2äerid hakkasid ka kommenteerima, et ma ka teen iga päev jne.

                  Siis jõudiski kohale, et narkomaan ei peagi olema sinise silmaga allakäinud nike dressides koplielanik, vaid võib olla meie parim sõber, lähedane, pereliige, kes on oma "hobi" varjanud aastaid.
                  Oh 2 uut osa tulnud vahepeal HAPKOMAH-lt.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: Jaanuari Offtopic

                    Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                    mis ainest seal juttu oli ja kas lingi leiaksid?

                    http://forumserver.twoplustwo.com/34...ction-1268964/

                    Comment

                    • thulesiia
                      Julm Donk
                      • Mar 2010
                      • 56

                      #11
                      Re: Jaanuari Offtopic

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      http://nihilist.fm/kuidas-minust-sai...soltlane-pt-5/

                      Päris kõva blogi. Olen kõik postid läbi lugenud ning suhteliselt hirmutav on, et tegelt meie seas on ka täiesti tavalisi inimesi, kes panevadki iga päev fentanüüli.

                      Toona kui 2p2-s üks narkomaan tegi detox teema, et soovis maha jätta, siis oli räige ahaaa moment. Kümnete tuhandete postitustega respektitud 2p2äerid hakkasid ka kommenteerima, et ma ka teen iga päev jne.

                      Siis jõudiski kohale, et narkomaan ei peagi olema sinise silmaga allakäinud nike dressides koplielanik, vaid võib olla meie parim sõber, lähedane, pereliige, kes on oma "hobi" varjanud aastaid.
                      Lugesin need osad läbi ja tundus imelik, et inimene tundub olevat ikka nii allakäind ja oma organismi nii ära rikkunud ja suudab veel sellist korralikku juttu kirjutada. Need rahasummad mis ta suutnud sebida, olles ise nii fucked up on ka suht huvitav. Ise õnneks aind tarbin alkoholi, aga kindlasti liiga palju(kuskil umbes aastas 36 korda joon täis/mälusse). Pluss siis umbes 50l lahjat (õlu/vein) aastas toidukõrvale ja saunas, see viimane osa ma arvan on isegi aktsepteeritav. Aga mõtlemine, et ala joon kvaliteetset alkoholi siis pole hullu midagi, tegelt ise joon õhtu jooksul 1l konjakit koolaga, pole hea. Selle aasta eesmärk võikski olla siis poole vähemaks saada alkoholi tarbimist ja leida siis sellele joomise ajala positiivne asendus tegevus(sport, õppimine, kino mida iganes), sest tegelt jooming ise kestab juba umbes 7 tundi või kuidas kunagi + siis järgmine pool päeva on selline uimane ja pole täit energiat tegutseda. Ehk siis kui olla juba hommikul virk ja energiline, siis vaja tegevust leida(ainult tööd ka ei saa teha, siis põleb teistpidi läbi). Leian muidu et mõõdukas alkoholi tarbimine on mulle elus kokkuvõttes kasulikum kui olla täis karsklane.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #12
                        Re: Jaanuari Offtopic

                        Ma ei saa kuidagi üle mõttest, et HAPKOMAH on Kaur Kenderi alter ego.

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #13
                          Re: Jaanuari Offtopic

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          http://nihilist.fm/kuidas-minust-sai...soltlane-pt-5/

                          Päris kõva blogi. Olen kõik postid läbi lugenud ning suhteliselt hirmutav on, et tegelt meie seas on ka täiesti tavalisi inimesi, kes panevadki iga päev fentanüüli.

                          Toona kui 2p2-s üks narkomaan tegi detox teema, et soovis maha jätta, siis oli räige ahaaa moment. Kümnete tuhandete postitustega respektitud 2p2äerid hakkasid ka kommenteerima, et ma ka teen iga päev jne.

                          Siis jõudiski kohale, et narkomaan ei peagi olema sinise silmaga allakäinud nike dressides koplielanik, vaid võib olla meie parim sõber, lähedane, pereliige, kes on oma "hobi" varjanud aastaid.
                          loe igori juttu ka, 1 ja 2
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • atsetoon
                            Joomas õlut Atsetooniga
                            • May 2009
                            • 1105

                            #14
                            Re: Jaanuari Offtopic

                            how the fuck?

                            Comment

                            • ninasarvik
                              Jube Noob
                              • May 2011
                              • 124

                              #15
                              Re: Jaanuari Offtopic

                              Algselt postitas thulesiia Vaata postitust
                              Lugesin need osad läbi ja tundus imelik, et inimene tundub olevat ikka nii allakäind ja oma organismi nii ära rikkunud ja suudab veel sellist korralikku juttu kirjutada. Need rahasummad mis ta suutnud sebida, olles ise nii fucked up on ka suht huvitav. Ise õnneks aind tarbin alkoholi, aga kindlasti liiga palju(kuskil umbes aastas 36 korda joon täis/mälusse). Pluss siis umbes 50l lahjat (õlu/vein) aastas toidukõrvale ja saunas, see viimane osa ma arvan on isegi aktsepteeritav. Aga mõtlemine, et ala joon kvaliteetset alkoholi siis pole hullu midagi, tegelt ise joon õhtu jooksul 1l konjakit koolaga, pole hea. Selle aasta eesmärk võikski olla siis poole vähemaks saada alkoholi tarbimist ja leida siis sellele joomise ajala positiivne asendus tegevus(sport, õppimine, kino mida iganes), sest tegelt jooming ise kestab juba umbes 7 tundi või kuidas kunagi + siis järgmine pool päeva on selline uimane ja pole täit energiat tegutseda. Ehk siis kui olla juba hommikul virk ja energiline, siis vaja tegevust leida(ainult tööd ka ei saa teha, siis põleb teistpidi läbi). Leian muidu et mõõdukas alkoholi tarbimine on mulle elus kokkuvõttes kasulikum kui olla täis karsklane.
                              Seal ühe kasiinosõltlase jutus täpselt sama keiss, vana räägib kuidas ta seal mõne aastaga on maha mänginud Tallinna korteri väärtuses raha ja nimelt mainib ära, et mitte mingi Kopli urgas. Samas ise ütleb, et palk oli tal tollel ajal 8K krooni kuus. Et miljon krooni teenida ja maha mängida selleks kuluks 11 aastat. Üldse kasiinosõltlastel on komme neid summasid liialdada, mis maha mängitud on. Kui räägitaks tehtud käibest, oleks teine jutt.
                              Last edited by ninasarvik; 03.01.15, 13:51.

                              Comment

                              Working...