Tere, lugupeetud pokkerikommuun
Võibolla mäletate mind, ma olin see tüüp, kes aasta alguses siin furoori tekitas, et pokker on paha ja elus on ka muid olukordi. Natuke tobe on ennast 2 korda korrata, kuid tunnen, et selleks on vajadust, lihtsalt võibolla jäi osadele segaseks mida üks 27 aastane nolk asjadest arvab.
Igatahes tahaksin rääkida oma versiooni - mida ma kellelegi loomulikult peale ei suru - kuidas pokkeribusiness töötab. See postitus tuleb natuke pikem (mulle mõnikord kohaselt), kuid keda huvitab, siis palun lugege ja mis veel parem, avaldage isegi arvamust, ükskõik kas positiivset või negatiivset.
Sissejuhatus venis veidi pikale, aga see oli vajalik minu arvates. Niisiis, tahtsin teemaks võtta pokkeri. Mäletan väga selgelt ühte High Stakes Pokeri episoodi, kus vanad shargid arutasid asja ja tegid nalja. Tõesti entertaining atmosfäär oli. Ja siis tuli jutuks, ma ei mäleta, kes seal täpselt mida küsis, aga point oli selles, et Doyle Brunsonilt elavalt legendilt küsiti: "Kas sa hr. Doyle Brunson oleksid nõus tagasi noorena ellu uuesti sündida? Doyle naeris, sest see oli nii tobedalt lihtne küsimus. Kuid siis lisas üks tüüp veel väikse niši juurde, et aga kui sa peaksid võtma nii öelda "vow of poverty" ehk sul saab maksimaalselt olla pangakontol 100 dollarit. Ja siis juhtus imelik asi, tema üks parimaid sõpru Eli Elezra vastas koheselt: "Of course he would! I have no doubt about it! " Doyle härrasmehelikult vaikis kogu selle vestluse.
Mis on selle loo iva või point! Ärge kiirustage nende tegevustega, mis teile meeldib. Olgu selleks male, pokker või kasvõi allveekabe. See võtab kõvasti aega ja ka kindlasti palju tööd. Nagu ütles meie rahvuskangelane 25 kroonisel vaikselt chilliv (enam mitte küll) Anton Hansen Tammsaare : "Tee tööd siis tuleb ka armastus!"
Kõik seltsimehed, rohkem mul ei olnud plaanis oma arvamust avaldada. Olge tublid ja elage elu, kuidas teile endale meeldib!
Parimat,
Ants Mängel endine proffesionaalne pokkerimängija
Võibolla mäletate mind, ma olin see tüüp, kes aasta alguses siin furoori tekitas, et pokker on paha ja elus on ka muid olukordi. Natuke tobe on ennast 2 korda korrata, kuid tunnen, et selleks on vajadust, lihtsalt võibolla jäi osadele segaseks mida üks 27 aastane nolk asjadest arvab.
Igatahes tahaksin rääkida oma versiooni - mida ma kellelegi loomulikult peale ei suru - kuidas pokkeribusiness töötab. See postitus tuleb natuke pikem (mulle mõnikord kohaselt), kuid keda huvitab, siis palun lugege ja mis veel parem, avaldage isegi arvamust, ükskõik kas positiivset või negatiivset.
Sissejuhatus venis veidi pikale, aga see oli vajalik minu arvates. Niisiis, tahtsin teemaks võtta pokkeri. Mäletan väga selgelt ühte High Stakes Pokeri episoodi, kus vanad shargid arutasid asja ja tegid nalja. Tõesti entertaining atmosfäär oli. Ja siis tuli jutuks, ma ei mäleta, kes seal täpselt mida küsis, aga point oli selles, et Doyle Brunsonilt elavalt legendilt küsiti: "Kas sa hr. Doyle Brunson oleksid nõus tagasi noorena ellu uuesti sündida? Doyle naeris, sest see oli nii tobedalt lihtne küsimus. Kuid siis lisas üks tüüp veel väikse niši juurde, et aga kui sa peaksid võtma nii öelda "vow of poverty" ehk sul saab maksimaalselt olla pangakontol 100 dollarit. Ja siis juhtus imelik asi, tema üks parimaid sõpru Eli Elezra vastas koheselt: "Of course he would! I have no doubt about it! " Doyle härrasmehelikult vaikis kogu selle vestluse.
Mis on selle loo iva või point! Ärge kiirustage nende tegevustega, mis teile meeldib. Olgu selleks male, pokker või kasvõi allveekabe. See võtab kõvasti aega ja ka kindlasti palju tööd. Nagu ütles meie rahvuskangelane 25 kroonisel vaikselt chilliv (enam mitte küll) Anton Hansen Tammsaare : "Tee tööd siis tuleb ka armastus!"
Kõik seltsimehed, rohkem mul ei olnud plaanis oma arvamust avaldada. Olge tublid ja elage elu, kuidas teile endale meeldib!
Parimat,
Ants Mängel endine proffesionaalne pokkerimängija


Comment