"kogeud" mehe jutupliiats

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • NhTyGgWp
    Julm Donk
    • Jul 2009
    • 89

    #1

    "kogeud" mehe jutupliiats

    Tere, lugupeetud pokkerikommuun

    Võibolla mäletate mind, ma olin see tüüp, kes aasta alguses siin furoori tekitas, et pokker on paha ja elus on ka muid olukordi. Natuke tobe on ennast 2 korda korrata, kuid tunnen, et selleks on vajadust, lihtsalt võibolla jäi osadele segaseks mida üks 27 aastane nolk asjadest arvab.

    Igatahes tahaksin rääkida oma versiooni - mida ma kellelegi loomulikult peale ei suru - kuidas pokkeribusiness töötab. See postitus tuleb natuke pikem (mulle mõnikord kohaselt), kuid keda huvitab, siis palun lugege ja mis veel parem, avaldage isegi arvamust, ükskõik kas positiivset või negatiivset.

    Sissejuhatus venis veidi pikale, aga see oli vajalik minu arvates. Niisiis, tahtsin teemaks võtta pokkeri. Mäletan väga selgelt ühte High Stakes Pokeri episoodi, kus vanad shargid arutasid asja ja tegid nalja. Tõesti entertaining atmosfäär oli. Ja siis tuli jutuks, ma ei mäleta, kes seal täpselt mida küsis, aga point oli selles, et Doyle Brunsonilt elavalt legendilt küsiti: "Kas sa hr. Doyle Brunson oleksid nõus tagasi noorena ellu uuesti sündida? Doyle naeris, sest see oli nii tobedalt lihtne küsimus. Kuid siis lisas üks tüüp veel väikse niši juurde, et aga kui sa peaksid võtma nii öelda "vow of poverty" ehk sul saab maksimaalselt olla pangakontol 100 dollarit. Ja siis juhtus imelik asi, tema üks parimaid sõpru Eli Elezra vastas koheselt: "Of course he would! I have no doubt about it! " Doyle härrasmehelikult vaikis kogu selle vestluse.

    Mis on selle loo iva või point! Ärge kiirustage nende tegevustega, mis teile meeldib. Olgu selleks male, pokker või kasvõi allveekabe. See võtab kõvasti aega ja ka kindlasti palju tööd. Nagu ütles meie rahvuskangelane 25 kroonisel vaikselt chilliv (enam mitte küll) Anton Hansen Tammsaare : "Tee tööd siis tuleb ka armastus!"

    Kõik seltsimehed, rohkem mul ei olnud plaanis oma arvamust avaldada. Olge tublid ja elage elu, kuidas teile endale meeldib!
    Parimat,
    Ants Mängel endine proffesionaalne pokkerimängija
  • rasmer
    Vana Tegija
    • Oct 2009
    • 1306

    #2
    Re: "kogeud" mehe jutupliiats

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #3
      Re: "kogeud" mehe jutupliiats

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • vennike
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1958

        #4
        Re: "kogeud" mehe jutupliiats

        vanaema unustas ravimisahtli lahti ?

        Comment

        • Maxi
          Pokkerihai
          • Nov 2010
          • 1849

          #5
          Re: "kogeud" mehe jutupliiats

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • Rigged
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2535

            #6
            Re: "kogeud" mehe jutupliiats

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #7
              Re: "kogeud" mehe jutupliiats

              Algselt postitas NhTyGgWp Vaata postitust
              Olge tublid ja elage elu, kuidas teile endale meeldib!
              Sellest oleks täiesti piisanud. Ole ise ka tubli.

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #8
                Re: "kogeud" mehe jutupliiats

                ootasin miskit storyt kuidas pokkeribusiness töötab..... hiljem tuleb uus post?

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #9
                  Re: "kogeud" mehe jutupliiats

                  Laksu all kirjutab sellist posti vähemalt 4 tundi.

                  Comment

                  • NhTyGgWp
                    Julm Donk
                    • Jul 2009
                    • 89

                    #10
                    Re: "kogeud" mehe jutupliiats

                    Võisin tõepoolest kõlada nagu Jumal, kes ütleb, mis on õige ja mis vale ja järgige mind, mina tean, mis on õige. Aga ma kinnitan teile, nii see kindlasti ei ole.
                    Minu loo iva oli selles, et kui sa tahad midagi elus saavutada, siis sellesse tuleb uskuda. Kui see on tõesti pokkerimäng, millesse te siiralt usute, et te võite võita aastast aastasse, regulaarselt ja kõrge enesedistsipliiniga, siis GO FOR IT! Miski ei takista teil seda. Jumalat pole olemas see on kõigile selge, aga ärge kaotage kunagi usku endasse, siis on KÕIK VÕIMALIK. Uskuge mind! Ülejäänud on lihtsalt taustamüra. Tänan tähelepanu eest, soovin teile kõigile õiget elutee otsingut!
                    See jääb arvatavasti mu viimaseks postituseks siin pokkerifoorumis! Peace out!

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #11
                      Re: "kogeud" mehe jutupliiats

                      ära jäta viimaseks postiks.
                      Igatahes tahaksin rääkida oma versiooni - mida ma kellelegi loomulikult peale ei suru - kuidas pokkeribusiness töötab. sellele pole sa veel vastust andnud. Või ma ei oska ridade vahelt lugeda.

                      Comment

                      • donkament
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1945

                        #12
                        Re: "kogeud" mehe jutupliiats

                        Algselt postitas NhTyGgWp Vaata postitust
                        See jääb arvatavasti mu viimaseks postituseks siin pokkerifoorumis!
                        JUMAL tänatud.

                        Gert, dont feed the troll

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #13
                          Re: "kogeud" mehe jutupliiats

                          Parimat,
                          Ants Mängel endine proffesionaalne pokkerimängija

                          graph plox

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #14
                            Re: "kogeud" mehe jutupliiats

                            Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                            ära jäta viimaseks postiks.
                            +1

                            Comment

                            • Cash87
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1402

                              #15
                              Re: "kogeud" mehe jutupliiats

                              korra aastas on ikka lubatud ära keerata. Jõulutunne ja puha..

                              Comment

                              Working...