*** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Junken
    Lendur Sass
    • Sep 2011
    • 1039

    #196
    Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

    Algselt postitas ANz Vaata postitust
    Jaani
    Keegi telest vms?

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #197
      Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

      Algselt postitas Junken Vaata postitust
      Keegi telest vms?
      Ise rahmid ta piltide peale muudkui pihku ja ei tea nime? UTFG retard!

      Comment

      • Junken
        Lendur Sass
        • Sep 2011
        • 1039

        #198
        Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

        Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
        Ise rahmid ta piltide peale muudkui pihku ja ei tea nime? UTFG retard!
        paluks banni ristijeesusele

        Comment

        • ristijeesus
          Klubi Liige
          • Oct 2009
          • 2533

          #199
          Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

          Algselt postitas Junken Vaata postitust
          paluks banni ristijeesusele
          +1 Eluaegne paluks, aitab küll siin surnuaias jalutamisest.

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #200
            Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

            Poker is dead, bro.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #201
              Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

              Paar aastat veel ja siis jõuab PN foorum jälle aktiivsuse poolest mööda.

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #202
                Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

                Scammimine on uus pokker :D Noobe on kõvasti ja treeningsaite nagu pole väga.
                Cmon guys, i make funny and you don't even care :(
                Last edited by Vandalar; 27.12.14, 18:39.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #203
                  Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

                  Väga suur hulk tulesurmasid on tänavu seotud olnud hooletuse ja alkoholiga. Sel aastal oli esimese üheksa kuu jooksul neljast hukkunust kolm ehk ca 74% alkoholijoobes – need olid täiskasvanud inimesed. Kuskilt on saanud selline käitumine ja hooletu suhtumine alguse. Oluline on õpetada enda lastele juba varakult alkoholi mõju inimesele ja ühiskonnale laiemalt.


                  Väga suur hulk tulesurmasid on tänavu seotud olnud hooletuse ja alkoholiga. Sel aastal oli esimese üheksa kuu jooksul neljast hukkunust kolm ehk ca 74% alkoholijoobes – need olid täiskasvanud inimesed. Kuskilt on saanud selline käitumine ja hooletu suhtumine alguse. Oluline on õpetada enda lastele juba varakult alkoholi mõju inimesele ja ühiskonnale laiemalt.

                  Pohmas peaga ikka ei tasuks artikleid vorpida.

                  Comment

                  • Konso
                    Grinder
                    • Nov 2009
                    • 936

                    #204
                    Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

                    neljast kolm ongi umbes 74% ju :D

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #205
                      Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

                      Üks joodik ennen mõne näpu endal maha saaginud ja ongi 1 pct vähem

                      Comment

                      • Fabulous
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 2674

                        #206
                        Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

                        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                        http://www.delfi.ee/news/paevauudise...rt?id=70443035

                        Väga suur hulk tulesurmasid on tänavu seotud olnud hooletuse ja alkoholiga. Sel aastal oli esimese üheksa kuu jooksul neljast hukkunust kolm ehk ca 74% alkoholijoobes – need olid täiskasvanud inimesed. Kuskilt on saanud selline käitumine ja hooletu suhtumine alguse. Oluline on õpetada enda lastele juba varakult alkoholi mõju inimesele ja ühiskonnale laiemalt.

                        Pohmas peaga ikka ei tasuks artikleid vorpida.
                        See 3/4 on taandatud murd, mis näitab suhet, mitte reaalset arvu.

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #207
                          Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

                          "Kuskilt on saanud selline käitumine ja hooletu suhtumine alguse."
                          Oh, kurat küll- ei tea kust see küll alguse võiks saada? Kust need inimesed küll alkoholi saavad ja MIKS nad seda üldse tahavad- oi ei tea. Võibolla sellepärast, et poes müüakse seda ja televisioonis reklaamitakse? Ei ei, ikka vanemate süü obviously, sest vanemad peavad lastele selgeks tegema, et kui poodi sisse astudes esimene asi, mida sa näed, on sigarettide lett, siis see pole poe, ega riigi süü vaid see on lihtsalt midagi sellist, mida peab eirama. Alkoholi reklaam teles samamoodi- seda reklaamitakse lihtsalt puhtast heategevusest, et oleks millegiga eetriaega täita- ega ometi selleks, et läbimüüki tõsta. Ei, ikka vanemate süü raudselt.

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #208
                            Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

                            Loomulikult vanemate süü. Eeskuju on võimas relv lastele. Mingi telereklaam mulle küll ohtlik ei tundu.

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #209
                              Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

                              Kui reklaam ei toimiks, siis selle alla ju roppu raha ei pandaks.

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #210
                                Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

                                No 50 aastat tagasi polnud mingeid reklaame, inimesed jõid ikka nagu loomad. Reklaam aitab brandide vahel vahet teha, kogus vist väga ei muutu. Aga seda ma täpsemalt ei tea.

                                Comment

                                Working...