*** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !
Collapse
X
-
Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !
Ise rahmid ta piltide peale muudkui pihku ja ei tea nime? UTFG retard!Algselt postitas Junken Vaata postitustKeegi telest vms?
Comment
-
Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !
paluks banni ristijeesuseleAlgselt postitas ristijeesus Vaata postitustIse rahmid ta piltide peale muudkui pihku ja ei tea nime? UTFG retard!
Comment
-
Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !
+1 Eluaegne paluks, aitab küll siin surnuaias jalutamisest.Algselt postitas Junken Vaata postitustpaluks banni ristijeesusele
Comment
-
Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !
Väga suur hulk tulesurmasid on tänavu seotud olnud hooletuse ja alkoholiga. Sel aastal oli esimese üheksa kuu jooksul neljast hukkunust kolm ehk ca 74% alkoholijoobes – need olid täiskasvanud inimesed. Kuskilt on saanud selline käitumine ja hooletu suhtumine alguse. Oluline on õpetada enda lastele juba varakult alkoholi mõju inimesele ja ühiskonnale laiemalt.
Väga suur hulk tulesurmasid on tänavu seotud olnud hooletuse ja alkoholiga. Sel aastal oli esimese üheksa kuu jooksul neljast hukkunust kolm ehk ca 74% alkoholijoobes – need olid täiskasvanud inimesed. Kuskilt on saanud selline käitumine ja hooletu suhtumine alguse. Oluline on õpetada enda lastele juba varakult alkoholi mõju inimesele ja ühiskonnale laiemalt.
Pohmas peaga ikka ei tasuks artikleid vorpida.
Comment
-
Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !
Üks joodik ennen mõne näpu endal maha saaginud ja ongi 1 pct vähem
Comment
-
Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !
See 3/4 on taandatud murd, mis näitab suhet, mitte reaalset arvu.Algselt postitas VisaHing Vaata postitusthttp://www.delfi.ee/news/paevauudise...rt?id=70443035
Väga suur hulk tulesurmasid on tänavu seotud olnud hooletuse ja alkoholiga. Sel aastal oli esimese üheksa kuu jooksul neljast hukkunust kolm ehk ca 74% alkoholijoobes – need olid täiskasvanud inimesed. Kuskilt on saanud selline käitumine ja hooletu suhtumine alguse. Oluline on õpetada enda lastele juba varakult alkoholi mõju inimesele ja ühiskonnale laiemalt.
Pohmas peaga ikka ei tasuks artikleid vorpida.
Comment
-
Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !
"Kuskilt on saanud selline käitumine ja hooletu suhtumine alguse."
Oh, kurat küll- ei tea kust see küll alguse võiks saada? Kust need inimesed küll alkoholi saavad ja MIKS nad seda üldse tahavad- oi ei tea. Võibolla sellepärast, et poes müüakse seda ja televisioonis reklaamitakse? Ei ei, ikka vanemate süü obviously, sest vanemad peavad lastele selgeks tegema, et kui poodi sisse astudes esimene asi, mida sa näed, on sigarettide lett, siis see pole poe, ega riigi süü vaid see on lihtsalt midagi sellist, mida peab eirama. Alkoholi reklaam teles samamoodi- seda reklaamitakse lihtsalt puhtast heategevusest, et oleks millegiga eetriaega täita- ega ometi selleks, et läbimüüki tõsta. Ei, ikka vanemate süü raudselt.
Comment
Comment