*** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #136
    Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

    Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
    Panaviatic või Avies?
    Boieng 777

    Kusjuures rääkides lendudest, siis Bangkokist lennates Taiwani pealinna Taipesse, siis oli 3 + 4 + 3 lennuk (ei tea marki, aga arvan, et suudan inimestele pildi silme ette manada) ja seal oli vähem reisijaid suvalisele propepelerile mahuks.

    Oli hea võimalus teha mile high clubi..... Privador BOOK IT!

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #137
      Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Võimatu. Ma ei tea üldse seda, kuidas käivad lennumarsruudid. Ainuke tean palju maksab lennuk + lennujaamamaksud.
      keegi ütles mulle hiljuti, et miski pole võimatu :


      [5.12.2014 17:17:04] Rainer Roomet: no googleda :D
      [5.12.2014 17:17:47] Rainer Roomet: pole asja, mida ei saa ära lahendada
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • markok6iv
        Räme Fish
        • Feb 2010
        • 11

        #138
        Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

        Ei pääse ligi Partypokeri ja teistele blokeeritud lehtedele. Dns on nagu ikka 888 8844, pole seadeid näppind ammu. Ühesõnaga lambist on blokitud kõik lehed. Kas kellelgi on hüva nõu pakkuda?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #139
          Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

          Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
          keegi ütles mulle hiljuti, et miski pole võimatu :


          [5.12.2014 17:17:04] Rainer Roomet: no googleda :D
          [5.12.2014 17:17:47] Rainer Roomet: pole asja, mida ei saa ära lahendada
          Ütle, kus ütlesin võimatu? Ütlesin, et on võimalik, aga ma ei ole nõus rohkem maksma.

          Ju Sinu jaoks, kes hakkab juba Jordaanias solaariumi toimel somaallase tooni muutuma, tundbuki, et öeldi võimatu, kui lause ei sisaldanud sõna «tasuta».

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #140
            Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

            Said niki veits natuke rohkem rahet selga, aga arvasin, et keegi teine kommenteeris.

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #141
              Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

              ah, mis sa plärad. kõik on ok, elu on lill. ära tule siis mulle järgi :(
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • Rigged
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2535

                #142
                Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

                Algselt postitas markok6iv Vaata postitust
                Ei pääse ligi Partypokeri ja teistele blokeeritud lehtedele. Dns on nagu ikka 888 8844, pole seadeid näppind ammu. Ühesõnaga lambist on blokitud kõik lehed. Kas kellelgi on hüva nõu pakkuda?
                Muuda ka TCP/IPv6 ära

                Preferred DNS server:2001:4860:4860::8888
                Alternate DNS server:2001:4860:4860::8844

                Comment

                • qjet
                  Grinder
                  • Apr 2009
                  • 806

                  #143
                  Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

                  Twitch is the world's leading video platform and community for gamers.


                  Wow, ma ei suuda naermist lõpetada :D. 80$ läheb 60$ HT SNg'see "i can beat these guys"
                  K6s SB callis open shove "i think he has JT"
                  Live stream fishi loogikast :D

                  edit: reloadis 400$ vahepeal
                  edit 2: almost busto :D
                  Last edited by qjet; 21.12.14, 20:36.

                  Comment

                  • trasadonkad
                    Grinder
                    • May 2014
                    • 672

                    #144
                    Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

                    a päris hea jap :D

                    ''imagine if my bankroll was big enough to cover downswings i'd grind em all teh time'' :D
                    Last edited by trasadonkad; 21.12.14, 21:44.

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #145
                      Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

                      Algselt postitas qjet Vaata postitust
                      http://www.twitch.tv/moldran

                      Wow, ma ei suuda naermist lõpetada :D. 80$ läheb 60$ HT SNg'see "i can beat these guys"
                      K6s SB callis open shove "i think he has JT"
                      Live stream fishi loogikast :D

                      edit: reloadis 400$ vahepeal
                      edit 2: almost busto :D

                      irw , nice stream :D

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #146
                        Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

                        4 kodutut jõudsid WPT Alpha 8 $100K sisseostuga turniiri finaallauda:
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #147
                          Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

                          kaks küsimust:

                          kellegil pärnus mini display pordi ülemineku kaablit kas DVI või tava display pordile ei ole?

                          Probleem selles, et tegi valearvestuse ning ei mõelnud ette, et jõulud ning selliseid kaableid raske saada.

                          mini DP to HDMI on täiesti saadaval, aga siis pean hakkama skeemitama, sest kuvaritel ainult VGA, DVI ja displayport.

                          Skeemitamisega peaksin tegema topelt ülemineku ning ise arvaks, et siis kukub pildi kvaliteet kolinal või tänapäeval on see juba suht suva?

                          E: võib olla ka adapter, mitte tava üleminekuga kaabel.

                          Comment

                          • K2snakas
                            Pokkerihai
                            • Feb 2009
                            • 2388

                            #148
                            Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

                            kellegil mingit torrenti kutset pole üle ???

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #149
                              Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

                              kickass.to

                              need krdi torrentleechid jms on minu jaoks mõttetud..

                              Comment

                              • KaldaPoiss
                                Julm Donk
                                • Jan 2011
                                • 80

                                #150
                                Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

                                Iptorrentsi oma.
                                Sceneaccess oma ei julge jagada.

                                Comment

                                Working...