Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !
Boieng 777
Kusjuures rääkides lendudest, siis Bangkokist lennates Taiwani pealinna Taipesse, siis oli 3 + 4 + 3 lennuk (ei tea marki, aga arvan, et suudan inimestele pildi silme ette manada) ja seal oli vähem reisijaid suvalisele propepelerile mahuks.
Oli hea võimalus teha mile high clubi..... Privador BOOK IT!
Algselt postitas Cash87
Vaata postitust
Kusjuures rääkides lendudest, siis Bangkokist lennates Taiwani pealinna Taipesse, siis oli 3 + 4 + 3 lennuk (ei tea marki, aga arvan, et suudan inimestele pildi silme ette manada) ja seal oli vähem reisijaid suvalisele propepelerile mahuks.
Oli hea võimalus teha mile high clubi..... Privador BOOK IT!

Comment