*** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #91
    Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

    Algselt postitas romario Vaata postitust
    Võitsin tasuta spinidega raha, kuid selle blokeerimise mahavõtmise käive on 1839€. Et mida soovitaksite mängida, et oleks lootust, et miskit alles ka jääb?
    Palju võitsid on küsimus, siis selle põhjal hakkab ka läbi mängimine.

    Comment

    • romario
      FPP Pro
      • Dec 2010
      • 230

      #92
      Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Palju võitsid on küsimus, siis selle põhjal hakkab ka läbi mängimine.
      55€

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #93
        Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

        Mida mängida lubatakse? Üldiselt Baccarat on parimate oddsidega kasiinomäng mängija kasuks.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #94
          Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #95
            Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
            tnx man, polnudki juba pool tundi näinud

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #96
              Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

              Algselt postitas romario Vaata postitust
              55€
              €55 juures ei leia piisavalt oddse ning tõmba tuima maks bettidega ning proovi €500+ ära kobistada. Siis on juba lahti mängimine lihtne.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #97
                Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

                Tasuta spinnide juures tehakse suur viga, et esimest võitu proovitakse lahti mängida. See ei tööta ja matemaatiliselt ei ole see võimalik s.t. long runnis oled ikka busto. Peale esimest võitu tuleb gambelda ja teha max-bette ning loota hitile. Sel juhul saad juba tasuta portsu pappi.

                Näide: Hitid €50, millel läbimängimine on €1200-€1500, olenevalt pakkujast/mängust/kampaaniast. Nüüd kui suudad selle veel kümne kordistada, siis läbi mängimise nõue ei muutu suuremaks, aga on piisavalt, et raha väikse variatsiooniga läbi mängida.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #98
                  Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

                  Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                  tnx man, polnudki juba pool tundi näinud
                  ptv (:

                  Comment

                  • romario
                    FPP Pro
                    • Dec 2010
                    • 230

                    #99
                    Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Tasuta spinnide juures tehakse suur viga, et esimest võitu proovitakse lahti mängida. See ei tööta ja matemaatiliselt ei ole see võimalik s.t. long runnis oled ikka busto. Peale esimest võitu tuleb gambelda ja teha max-bette ning loota hitile. Sel juhul saad juba tasuta portsu pappi.

                    Näide: Hitid €50, millel läbimängimine on €1200-€1500, olenevalt pakkujast/mängust/kampaaniast. Nüüd kui suudad selle veel kümne kordistada, siis läbi mängimise nõue ei muutu suuremaks, aga on piisavalt, et raha väikse variatsiooniga läbi mängida.
                    tänud, aga kas mõni slotimäng on parema võidu tõenäosusega kui teine ka? ja kui on, siis milline on parim? vabandust kui rumalad küsimused, ei ole varasemalt sellist asjadega väga kokku puutunud.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #100
                      Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

                      Algselt postitas romario Vaata postitust
                      tänud, aga kas mõni slotimäng on parema võidu tõenäosusega kui teine ka? ja kui on, siis milline on parim? vabandust kui rumalad küsimused, ei ole varasemalt sellist asjadega väga kokku puutunud.
                      Kindlasti, aga nende protsente ei avaldata.

                      Rusikareeglina progresseeruva jackpotiga mängud on halvema protsendiga, sest igast spinnist läheb väike osa ühisesse katlasse.

                      Ei oska öelda, mis on parem või mis mitte, sest puuduvad kogemused. Eeldaks, et StarBurstid ja muud promotavad mängud, kus antakse pidevalt tasuta spinne on halvimate payout protsendidega. See on spekulatsioon ja ma ei oska tõesti öelda.

                      Kasuta tasuta spinnide raha täielikult gambleks. Go big, or go home ning muud võimalust ei olegi sealt raha kätte saada. Nii käitudes saad aastalõikes ehk korra paar sotti freerollitud õlleraha.

                      Comment

                      • Viis
                        Räme Fish
                        • Jan 2014
                        • 15

                        #101
                        Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

                        Tere
                        Vaatan, et graafikute teemas vaikus, strateegia teemades vaikus ja juba kuid. Kas Pokerstarsi rahamängud surid ära vahepeal? Kas siis ka foorumi nl25-100 päevikute pidajad panid pillid kotti?
                        Vabandan, pole yldse teemat vahepeal jälginud

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #102
                          Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

                          kõik on busto

                          Comment

                          • ristijeesus
                            Klubi Liige
                            • Oct 2009
                            • 2533

                            #103
                            Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

                            Poleks uskunud, et see päev kätte jõuab, aga viisplussis ja õismäe olerexis bens 99,9 senti.

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #104
                              Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

                              Mingit Montrealis asuvat Amaya officet tuhlati läbi :D
                              http://forumserver.twoplustwo.com/29...treal-1495283/

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #105
                                Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

                                peab vist 10 BI bankrolli korraga hoidma hakkama :D

                                Comment

                                Working...