*** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !
Collapse
X
-
Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !
Tildi anatoomia. Olin suht väsinud ja sessi alguses sain kaks korda vastu kotte ka underdogide käest enne striimi alustamist ja siis läks edasi nii, et lihtsalt nägin ja teadsin, et mismoodi on õige mängida, aga mängisin ikka valesti- tilt ühesõnaga. Sess läks ikka täiesti käest ära. Natuke läägis ka ja läksin beast mode peale üle. Jäin tänu milestone hittimisele isegi natuke plussi. Tra, kui väsinud ma olen. http://www.twitch.tv/usbring/b/597185000Last edited by Vandalar; 09.12.14, 11:22.
Comment
-
Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !
Võimas õppevideo. Su laudade ja hudi välimus on täielik aids.
Comment
-
Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !
whaaat..
viskasin pilgu peale videole:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
1. Võta laudu paarikümne võrra vähemaks!!!
2. Hakka mõtlema!!!
Comment
-
-
Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !
+100.Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitustVõimas õppevideo. Su laudade ja hudi välimus on täielik aids.
Pole cash player aga milleks seal HUDis sul M-stats on?
Comment
-
Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !
Ma ütlen ju, et tildi anatoomia. Absull ei olnud pidureid peal ja näiteks üks käsi, kus tag callib mono boardil ja turn paardub ja ma ikka kütan on ilmselge näide tildist. HUD ongi turna hud, aga kõlbab küll IMO.
Comment
-
Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !
Algselt postitas Vandalar Vaata postitustMa ütlen ju, et tildi anatoomia. Absull ei olnud pidureid peal ja näiteks üks käsi, kus tag callib mono boardil ja turn paardub ja ma ikka kütan on ilmselge näide tildist. HUD ongi turna hud, aga kõlbab küll IMO.
Comment
Comment