*** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #46
    Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

    +1
    Raha teenimis eesmärgil idiootne võimelda regidega 50s

    Comment

    • farik666
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 834

      #47
      Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

      täitsa ******..kuhu see asi jõuab nimoodi? lõpuks kõik keerutavadki oma spin-n-god ja on pokker kui selline jääb tahaplaanile...
      just kolisin 6% rakega toast starsi et oleks vähekegi kergem.. nüüd selgub, et kõik panevad peale 3 kätt sit out või on hit'n'run... sicko

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #48
        Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

        Ma arvan, et see pokkeri reguleerimine on üks paha asi ja see on seotud finantssüsteemi, pankade jms-ga. Õnneks on bitcoin jms coinid ja võibolla see võimaldab mingil hetkel mööda pääseda sellest ja tekib online tubasid, kus üle maailma kõik mängida saavad? Obviously on alati keegi, kes igale vähegi edukale asjale tahab oma karvast kätt peale panna ja tüki haugata ja online pokker on selleks vist üsna hea kanditaat. Igasuguse finantsreguleerimise ja maksustamisega orjastatakse mängijad ära :D
        Last edited by Vandalar; 07.12.14, 22:42.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #49
          Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

          Algselt postitas farik666 Vaata postitust
          täitsa ******..kuhu see asi jõuab nimoodi? lõpuks kõik keerutavadki oma spin-n-god ja on pokker kui selline jääb tahaplaanile...
          just kolisin 6% rakega toast starsi et oleks vähekegi kergem.. nüüd selgub, et kõik panevad peale 3 kätt sit out või on hit'n'run... sicko
          Kui sa tahad saua võrrelda siis istu kõrgemal mingi solid mängijaga, need kes ei mängi sinuga 50s on lihtsalt targad ja distsiplineeritud, aga neil on täpselt sama arvamus, et rake blows jne.

          Comment

          • donkament
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1945

            #50
            Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

            Algselt postitas farik666 Vaata postitust
            täitsa ******..kuhu see asi jõuab nimoodi? lõpuks kõik keerutavadki oma spin-n-god ja on pokker kui selline jääb tahaplaanile...
            just kolisin 6% rakega toast starsi et oleks vähekegi kergem.. nüüd selgub, et kõik panevad peale 3 kätt sit out või on hit'n'run... sicko
            hu regid on pokkeritoa kõige halvemad kliendid. Teevad fishi kiirelt tühjaks ja rake ei maksa. Seega pole ime, et starsi nende soovid ei koti ja nad mängud võimalikult rake heavyks teevad.

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #51
              Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

              spin n go'd on rigged. Nii kui suurem bi on, siis tuleb pre ai-ga vastasele set vms nuts lauda. WTF.
              Just my 2c
              Last edited by Vandalar; 08.12.14, 01:18.

              Comment

              • EestiAA
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1132

                #52
                Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

                1 Nahui sa üldse seda spin and go-d pelad ? lamp ju
                2 Selle rigged teema võid nurga taga endale sisse istuda

                Comment

                • tafka31
                  Grinder
                  • Dec 2009
                  • 853

                  #53
                  Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

                  Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                  spin n go'd on rigged. Nii kui suurem bi on, siis tuleb pre ai-ga vastasele set vms nuts lauda. WTF.
                  Just my 2c
                  ja see vastane on obv starsi superuser?

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #54
                    Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

                    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                    spin n go'd on rigged. Nii kui suurem bi on, siis tuleb pre ai-ga vastasele set vms nuts lauda. WTF.
                    Just my 2c

                    esimene mill ei pidavadki kergelt tulema. Ühe ära hitid, siis edasi juba tõmbad royaleid

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #55
                      Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

                      Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                      esimene mill ei pidavadki kergelt tulema. Ühe ära hitid, siis edasi juba tõmbad royaleid
                      ty

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #56
                        Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

                        ma kas ei hammusta levelit läbi.. aga krt kui debiil peab olema, et koguaeg mingeid superusereid ja rigged spinisid ja mida veel süüdistada?

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #57
                          Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

                          Algselt postitas Rage Vaata postitust
                          ma kas ei hammusta levelit läbi.. aga krt kui debiil peab olema, et koguaeg mingeid superusereid ja rigged spinisid ja mida veel süüdistada?
                          Kui sul on miljardi-business ja hull võlg, kas sa tahad ütelda, et siis kõik peaksid sind hea sõna peale lihtsalt usaldama, et sa ei katsu kuidagi scammida? Just sayin- ma ei ütle, et rigged on :D lihtsalt jätan selle võimaluse lahtiseks.
                          Muuseas, 28-tablemine teeb natuke imelikuks. Leatherassile oli mingi aju spetsialist ütelnud, et multitablemine pole ajule loomulik tegevus. Pmst ta rääkis mismoodi multitablemine tekitas sellise seisundi, kus võisid igasugustel teemadel ropult tektsi ajama hakata :D Klapib minu konditsiooniga üsnagi.
                          Last edited by Vandalar; 08.12.14, 13:12.

                          Comment

                          • Mata
                            Räme Fish
                            • Nov 2013
                            • 3

                            #58
                            Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

                            Muidu ei postita, aga logisin spetsiaalselt sisse, et öelda trasaoledikkadebiilikküllmineravile.

                            Aitäh!

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #59
                              Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

                              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                              spin n go'd on rigged. Nii kui suurem bi on, siis tuleb pre ai-ga vastasele set vms nuts lauda. WTF.
                              Just my 2c
                              unreal, et sa aastal 2014 ikka selliseid poste teed. 6+ aastat vähemalt oled mänginud/kokkupuutunud.

                              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                              Nice pic, muuseas ma üldse ei imesta, et sa selleks eraldi konto tegid, et seda ütelda.
                              Liitus
                              Nov 2013

                              [ ] Uus konto
                              Last edited by VisaHing; 08.12.14, 15:12.

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #60
                                Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !

                                Algselt postitas Mata Vaata postitust
                                Muidu ei postita, aga logisin spetsiaalselt sisse, et öelda trasaoledikkadebiilikküllmineravile.

                                Aitäh!
                                Nice pic, muuseas ma üldse ei imesta, et sa selleks eraldi konto tegid, et seda ütelda.
                                Last edited by Vandalar; 08.12.14, 14:43.

                                Comment

                                Working...