*** Movembri OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • thulesiia
    Julm Donk
    • Mar 2010
    • 56

    #466
    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Siuke küsimus, et plaan osta umbes €1.2k lauaarvuti. Mõtlen siin, et kohe jõulud tulemas, et kas siis võib trehvata miski soodukas(-20%). Siis teine mõte on et peale jõule just uuel aastal poed veel jaanuari kannatavad(inimestel suuremad ostud jõuludega seoses tehtud ja rahad suht otsas) ja siis lasevad veebruaris hinnad alla poole, et vanast kaubast vabaneda ja siis uued tooted sisse võtta? Ehk siis mis kuul oleks mõttekas ost sooritada kui kannataks oodata ja mis see võidetav protsent võiks olla, kui üldse kuu midagi määrab?

    Comment

    • bluelite
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1190

      #467
      Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

      Sul pole ju midagi kaotada. Kui jõulude ajal su oodatud allahindlust ei tule ja sama juhtub ka jaanuaris/veebruaris, siis saad ju ikka osta sama arvuti 1,2k eest, mis praegu. Kui aga lastakse hinnad ala, siis on ju ainult positiivne.

      Comment

      • thulesiia
        Julm Donk
        • Mar 2010
        • 56

        #468
        Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

        no ses suhtes, hea meelega istuks juba kiiremini korraliku arvuti taga, kui tõenäosus on väike et sealt tuleks üle 100€ võit. 3 kuud ootamist(aeg ka maksab)

        Comment

        • trasadonkad
          Grinder
          • May 2014
          • 672

          #469
          Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

          ei saa ollagi w??
          Last edited by trasadonkad; 29.11.14, 03:57. Põhjus: tradema

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #470
            Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

            Algselt postitas thulesiia Vaata postitust
            Siuke küsimus, et plaan osta umbes €1.2k lauaarvuti. Mõtlen siin, et kohe jõulud tulemas, et kas siis võib trehvata miski soodukas(-20%). Siis teine mõte on et peale jõule just uuel aastal poed veel jaanuari kannatavad(inimestel suuremad ostud jõuludega seoses tehtud ja rahad suht otsas) ja siis lasevad veebruaris hinnad alla poole, et vanast kaubast vabaneda ja siis uued tooted sisse võtta? Ehk siis mis kuul oleks mõttekas ost sooritada kui kannataks oodata ja mis see võidetav protsent võiks olla, kui üldse kuu midagi määrab?
            Odavamalt tahad saada, siis ära valmis komplekti osta. 1.2K eest saab korraliku isendi ja seda enam kui ise komplekteeerid. Lase HV-s või kellegil teadjamal jupid välja valida ntx 1a.ee-st. Kokku panemine peaks nende poolt tasuta olema.

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #471
              Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

              Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
              enne viimase spoileri avamist mõtlesin 3 sekundit ja mõtlesin, et mis ma sealt leian. ja oligi see mida ma arvasin
              rofl 100% sama
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #472
                Re: *** Movembri OFFTOPIC ***



                Spin & Go turniirid lives/live show.

                Tegelt pm. saaks ju sellised mängud lives BJ/rulli laudade kõrvale panna. Meelitab gamblereid, tutvustab pokkerit ja pokkerimängijatel eelis.

                Comment

                • ropka11
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1008

                  #473
                  Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                  Kuskil ehk parem teema ka kuid siiski, vanemad soovivad kööki telerit, 32 tolli suurus ning igasugu vilesid ja vidinaid võiks minimaalselt olla, ehk siis smart tv-d ja 3D-d võib ära unustada. Tarvis lihtsalt võimalikult hea pildiga vidinat.
                  Soovitage konkreetseid mudeleid või siis mingid kindlad parameetrid mida jälgida/mis minimaalselt olla võiks.

                  Tänud ette
                  Telekal on siiski põhitähtis Hz-id.32tollisel ei ole seda erinevust nii palju näha kui suurematel telekatel.
                  Suurt telekat alla 200HZ tänapäeval enam ei ostaks.

                  Last edited by ropka11; 29.11.14, 16:01.

                  Comment

                  • bounce
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 865

                    #474
                    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas thulesiia Vaata postitust
                    Siuke küsimus, et plaan osta umbes €1.2k lauaarvuti. Mõtlen siin, et kohe jõulud tulemas, et kas siis võib trehvata miski soodukas(-20%). Siis teine mõte on et peale jõule just uuel aastal poed veel jaanuari kannatavad(inimestel suuremad ostud jõuludega seoses tehtud ja rahad suht otsas) ja siis lasevad veebruaris hinnad alla poole, et vanast kaubast vabaneda ja siis uued tooted sisse võtta? Ehk siis mis kuul oleks mõttekas ost sooritada kui kannataks oodata ja mis see võidetav protsent võiks olla, kui üldse kuu midagi määrab?
                    kui võimalus lugeda siis viimases digis oli päris hea pill pandud kokku 1.2k eurine

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #475
                      Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                      Irv

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #476
                        Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                        2 kutset kui keegi tahab. PM e-mail.

                        Comment

                        • EestiAA
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1132

                          #477
                          Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                          Kust saaksin power hit radio, party zone-i järgi kuulata ?
                          youtubes pole häid

                          Comment

                          Working...