Re: *** Movembri OFFTOPIC ***
Siuke küsimus, et plaan osta umbes €1.2k lauaarvuti. Mõtlen siin, et kohe jõulud tulemas, et kas siis võib trehvata miski soodukas(-20%). Siis teine mõte on et peale jõule just uuel aastal poed veel jaanuari kannatavad(inimestel suuremad ostud jõuludega seoses tehtud ja rahad suht otsas) ja siis lasevad veebruaris hinnad alla poole, et vanast kaubast vabaneda ja siis uued tooted sisse võtta? Ehk siis mis kuul oleks mõttekas ost sooritada kui kannataks oodata ja mis see võidetav protsent võiks olla, kui üldse kuu midagi määrab?
Siuke küsimus, et plaan osta umbes €1.2k lauaarvuti. Mõtlen siin, et kohe jõulud tulemas, et kas siis võib trehvata miski soodukas(-20%). Siis teine mõte on et peale jõule just uuel aastal poed veel jaanuari kannatavad(inimestel suuremad ostud jõuludega seoses tehtud ja rahad suht otsas) ja siis lasevad veebruaris hinnad alla poole, et vanast kaubast vabaneda ja siis uued tooted sisse võtta? Ehk siis mis kuul oleks mõttekas ost sooritada kui kannataks oodata ja mis see võidetav protsent võiks olla, kui üldse kuu midagi määrab?
Comment