Re: *** Movembri OFFTOPIC ***
Pole imestada midagi, siin kõik Q&A engineerid. Aga ausalt öeldes sitta asja pole mõtet osta, et hiljem selles ise veenduda ja kiruda.
Pole imestada midagi, siin kõik Q&A engineerid. Aga ausalt öeldes sitta asja pole mõtet osta, et hiljem selles ise veenduda ja kiruda.
Comment