*** Movembri OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #331
    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Pole imestada midagi, siin kõik Q&A engineerid. Aga ausalt öeldes sitta asja pole mõtet osta, et hiljem selles ise veenduda ja kiruda.

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #332
      Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

      Ma ostsin endale võimendi, 78 aastal toodetud, maksis 250 eur. Esikõlarid tegin ise, paar maksis 400€ + oma töö. Alla selle võib samahästi otse telekast kuulata heli. Mul hetkel võimendil üks kanal katki, aga kuskil vedeleb u 100€ asendusvõimendi, aga seda ma külge ei pane sita heli pärast.
      Siin ei pea mingi audiofiil olema, ega muusika ei ole erilisem, kui pilt. Võtad odava teleka, saad sita pildi ,võtad odava võimendi ja kõlarid, saad sita heli. Normaalse surroundsoundiga kuulad, kuidas pandrunikest küljepeale maha kukkus, sitaga kuuled mingit sisinat.

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #333
        Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

        Mul on mingi aastal 2001 10k eest ostetud Sony kodukino nurgas seismas. Tehke oma pakkumine, mina pole teda ligi kahe aasta jooksul isegi telekaga ühendada proovinud. Pole lihtsalt sellist vaba ruumi.

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #334
          Re: *** Movembri OFFTOPIC ***


          wtf is this shit? Mingi uus teema?

          Comment

          • trasadonkad
            Grinder
            • May 2014
            • 672

            #335
            Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

            seat scripterite jaoks/vastu tehti see update imo
            Last edited by trasadonkad; 22.11.14, 05:09.

            Comment

            • Fabulous
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 2674

              #336
              Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

              Oskab keegi öelda mis majandustegevusvaldkonna alla Olympic oma tegevuse poolest läheb?

              Comment

              • Cypher0
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 1512

                #337
                Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                http://gyazo.com/a17f23e7f4e88bc9537d902661dcdcdd
                wtf is this shit? Mingi uus teema?
                Kui reservid seati ja ei istu/istud lauda ja lahkud enne vähemalt 1 käe mängimist 2x 6h jooksul, siis samasse lauda selle aja jooksul istuda ei saa. Scripterite vastu jah mõeldud see. Ei kehti kui saad koha waitlistist või easy seatiga.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #338
                  Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                  Oskab keegi öelda mis majandustegevusvaldkonna alla Olympic oma tegevuse poolest läheb?
                  Heategevus IMO

                  Comment

                  • widescreen
                    Grinder
                    • Dec 2010
                    • 579

                    #339
                    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                    kas minus on viga v ongi taust must? :D

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #340
                      Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas widescreen Vaata postitust
                      kas minus on viga v ongi taust must? :D
                      Ongi must :)

                      Olen ise mustade taustade fän, kuna lisab veebilehele ruumilisuse ja koondab pilgu rohkem veebilehe keskele.

                      Vaidlusi sellel teemal enne homme hommikut ei oota, sest elu on näidanud, et uued asjad vajavad mingi aja harjumist. Taustal piisab siis tunnist-paarist. Analoogina kui hakkad kasutama 4-color decki, siis see tundub ebamugav, aga pärast mõnda tundi ei oska vana enam tagasi tahtagi.

                      Comment

                      • widescreen
                        Grinder
                        • Dec 2010
                        • 579

                        #341
                        Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                        mulle meeldib!

                        Comment

                        • g00000se
                          Vana Tegija
                          • Apr 2010
                          • 1047

                          #342
                          Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                          Täiesti mõttetu eestlastele hu lauda pakkuda, kõik ignovad

                          Comment

                          • trasadonkad
                            Grinder
                            • May 2014
                            • 672

                            #343
                            Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                            Täiesti mõttetu eestlastele hu lauda pakkuda, kõik ignovad
                            m a tulen!!!!

                            Comment

                            • bluelite
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1190

                              #344
                              Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas trasadonkad Vaata postitust
                              m a tulen!!!!
                              Sa starsis avatariks ei taha omale kirjutada, et vene PTRi kasutad?

                              Comment

                              • trasadonkad
                                Grinder
                                • May 2014
                                • 672

                                #345
                                Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas bluelite Vaata postitust
                                Sa starsis avatariks ei taha omale kirjutada, et vene PTRi kasutad?
                                ei saanud aru kas mingi peenem joke see w

                                Comment

                                Working...