*** Movembri OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #286
    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Ma pole mõnda aega pokkerit mänginud ja vaikselt mõte käib kogu aeg selles suunas, kuigi mõnda aega tagasi otsustasin, et ei raiska aega enam pokkerile.

    Comment

    • Dnbftw
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1808

      #287
      Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

      Hetkel oleks hea otsus, sest saaksid ka reload boonust grindida. Coachi soovid?

      Comment

      • atsetoon
        Joomas õlut Atsetooniga
        • May 2009
        • 1105

        #288
        Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

        Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
        Hetkel oleks hea otsus, sest saaksid ka reload boonust grindida. Coachi soovid?
        Keegi kahjuks oli su nime tilditeemast just ära kustutanud. Aga sinuga on ainult 1 variant alles jäänud:

        Comment

        • Dnbftw
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1808

          #289
          Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

          Väga diip aga jääb veidi segaseks, elaborate pls.

          edit: Vanad kamraadid on õhtul taas jutuka oodatud.
          Last edited by Dnbftw; 16.11.14, 19:05.

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #290
            Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

            Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
            Väga diip aga jääb veidi segaseks, elaborate pls.
            võta oma lai silmaring appi aru saamiseks.

            Comment

            • g00000se
              Vana Tegija
              • Apr 2010
              • 1047

              #291
              Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

              Kuidas keegi saab üldse party regular olla? XD For real nagu...Iga päev on vähemalt 1 jama softiga või serveriga :D Epic setup neil ikka

              Comment

              • muttaja
                Pokkerihai
                • Dec 2010
                • 1965

                #292
                Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                Kuidas keegi saab üldse party regular olla? XD For real nagu...Iga päev on vähemalt 1 jama softiga või serveriga :D Epic setup neil ikka
                Ega ei saagi... Saab 1-2 lauda kõrvale võtta ja pead igast liiki väljaheidetega arvestama.

                Comment

                • ristijeesus
                  Klubi Liige
                  • Oct 2009
                  • 2533

                  #293
                  Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                  Partyst rääkides, siis varsti võimalik, et sellelgi Amaya omanikuks. http://www.cityam.com/1415800168/bwi...takeover-talks

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #294
                    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                    Hmm... see tähendab ilmselt seda, et kui Amaya ostab ära Party (juba on olemas Stars + Full Tilt?), siis pmst. järgmine samm on ilmselt see, et nad vbl müüvad selle mingile suurele monstrumile maha- googlele vms. Ja kui see juba nii suure kapitaliga monstrum on, siis on lootust, et player based ühendatakse taas. Minu visioon.
                    Last edited by Vandalar; 16.11.14, 20:00.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #295
                      Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                      Hmm... see tähendab ilmselt seda, et kui Amaya ostab ära Party (juba on olemas Stars + Full Tilt?), siis pmst. järgmine samm on ilmselt see, et nad vbl müüvad selle mingile suurele monstrumile maha- googlele vms. Ja kui see juba nii suure kapitaliga monstrum on, siis on lootust, et player based ühendatakse taas. Minu visioon.


                      Ongame on ka Amaya oma. Pigem ostetakse kõik üles ja tõstetakse rake cap mingi $10 peale vms :D

                      Comment

                      • Dnbftw
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1808

                        #296
                        Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                        VisaHing, sa võid küll üritada, aga imo on ikkagi leim läbi foorumi kelleltki keppi otsida :D Tõesti siis tegemist nii sita vennaga, kes peab internetis seksi otsimas käima?

                        peegel on sul kodus ikka?
                        Last edited by Dnbftw; 16.11.14, 20:53.

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #297
                          Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                          Hahaha
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #298
                            Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                            VisaHing, sa võid küll üritada, aga imo on ikkagi leim läbi foorumi kelleltki keppi otsida :D Tõesti siis tegemist nii sita vennaga, kes peab internetis seksi otsimas käima?

                            peegel on sul kodus ikka?
                            Kle istu sisse endale :DDD Miks ma su piffiga liini ei või ajada?

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #299
                              Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                              kuulge.. võtke omale tuba või vahetage skype aadresse vms.. miks te omavahelist jura foorumis peate ajama.. armastusesaal.org on ka selline mugavam omavahelise chati ajamise koht kus sõltumatud kaaskannatajad saavad pealt vaadata teie mulinat... kutsuge vandalar ka kaasa.
                              Last edited by Rage; 17.11.14, 16:15.

                              Comment

                              • Dnbftwnaine
                                Bännitud
                                • Nov 2014
                                • 32

                                #300
                                Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                                kuulge.. võtke omale tuba või vahetage skype aadresse vms.. miks te omavahelist jura foorumis peate ajama.. armastusesaal.org on ka selline mugavam omavahelise chati ajamise koht kus sõltumatud kaaskannatajad saavad pealt vaadata teie mulinat.
                                Ma ei ole selle jura ajamisega üldse nõustunudki. Imo see on täiesti mõttetu sisutühja sõnadevoo loomine. Seega visa, mine chatti ja oota kuni dnbftw sinuga rääkida viitsib, sest ma ei viitsi.

                                Comment

                                Working...