Re: *** Movembri OFFTOPIC ***
Ma pole mõnda aega pokkerit mänginud ja vaikselt mõte käib kogu aeg selles suunas, kuigi mõnda aega tagasi otsustasin, et ei raiska aega enam pokkerile.
Ma pole mõnda aega pokkerit mänginud ja vaikselt mõte käib kogu aeg selles suunas, kuigi mõnda aega tagasi otsustasin, et ei raiska aega enam pokkerile.
Comment