*** Movembri OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #181
    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Potsataja tuuritab jälle, vale topic mees :D

    Here you go http://foorum.pokkeriprod.com/showth...elikkus/page47

    Comment

    • Dnbftw
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1808

      #182
      Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

      Kirjutan viimased kaks tundi ühele ettevõtte(olin seal paar aastat tagasi praktikal ja suvel tööl) IT-juhile kirja sellest, kuidas ma tol ajal seda ettevõtet nägin läbi oma silmade ja mis valesti oli jne. shit. Lähen lolliks või? Samas äkki joppab ja saab uute juhtide käest tööd, kunagi sai seal IT-nooremspetsialist oldud ^^ Kas shoven kõik kirja või hoida ainult passiivsemat liini?

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #183
        Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

        Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
        Kirjutan viimased kaks tundi ühele ettevõtte(olin seal paar aastat tagasi praktikal ja suvel tööl) IT-juhile kirja sellest, kuidas ma tol ajal seda ettevõtet nägin läbi oma silmade ja mis valesti oli jne. shit. Lähen lolliks või? Samas äkki joppab ja saab uute juhtide käest tööd, kunagi sai seal IT-nooremspetsialist oldud ^^ Kas shoven kõik kirja või hoida ainult passiivsemat liini?
        all in

        Comment

        • Dnbftw
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1808

          #184
          Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

          Pretty much nii teengi :) Kui mind sellise jutu peale(sisuliselt 2 A4 lehte) tööle ei võeta siis on küll midagi Eesti riigis p*tsis. Grindin end üles ja lähen Hollandi elama vms.

          edit: No tuli üle 5 A4 lehte ära :P Jään vastust ootama. Kohe neiuga sõidueksamile, gggg.
          Last edited by Dnbftw; 13.11.14, 05:49.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #185
            Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

            copy-paste see enduro berlingo vs neljaveoline jutt kuskile autoteenindusse või logistikafirmasse ka imo. kõike mune ei tasu ühes korvis (it) hoida.

            Comment

            • Dnbftw
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1808

              #186
              Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

              Mul ainult 2 rsk, ühe saaks veel käiku lasta. Müügimehe ametiga saaks hakkama küll, isegi pastilaale võin ta enda fullringo paketi maha müüa kui väga kõrgele suudan end motiveerida. Muidu otsin liikuvat IT tööd, see mida praktika ajal tegin ja kus hiljem ka suvel tööl olin oli ideaalne. Võtad kraami kontorist, tripid läbi metsade n shit mööda otsemaid teid sihtpunkti ja majandad paar tundi kohapeal. Asjad kokku ja järgmine sihtkoht või kontori rahvast trollima/teesklema, et otsin väärt infot Pokkeriprode foorumist. Okei, see viimane siiski pigem sitt nali millele kusi saab praegu kiirelt peale tõmmatud, tegelikult võiks kontoris ka asjatada, peaasi, et rutiiniks kätte ei kisu, seda ma vihkan.

              Ses suhtes ma tean igast valdkonnast midagi n.ö keskmisel tasemel, aga midagi väga hästi ei oska imo :P

              pastilaa ööusse ei soovi Tartus?

              soz kui jutt ei meigi senssi, kirjutasin neli tundi seda enesebragi ja enesehalvustamist.

              Lols, eile õhtu pmst pakkusin end tasuta tööle Joomlaga mässama, vähemalt saadeti kiri kiirelt nüüd hommikul, et pole vaja. Tööpuudus noh! :D Üha enam ketrab mõte, et peaks ise midagi üles ehitama algusest, tuttavaid sõpru tegelikult oleks, kellega miskit käima tõmmata ja ei oleks see nii utoopiline midagi ma arvan.
              Last edited by Dnbftw; 13.11.14, 07:42.

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #187
                Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                Algselt postitas neeme Vaata postitust
                Kuidas esimesed eventid lõppesid Trios ? Kes siis uued Eesti meistrid onlines ?
                http://foorum.pokkeriprod.com/showth...646#post606646
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #188
                  Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                  Mul sama teema sisuliselt.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #189
                    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    kahju, et visahinge pole online - siis oleks eriti tummine keskustelu
                    Olen online. Tahtsin isegi posti teha, millega tegelen praegu aga siis tuli meelde, et nobody gives a fuck nagunii :D

                    Comment

                    • Dnbftw
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1808

                      #190
                      Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                      We give a fuck, we give a lot of fuck! :D Vaata Visa, mõned inimesed hoolivad aga ei näita välja, siinne kontingent ongi selline. Kirjuta ikka, tore kui ei pea tiltama pärast Uued postitused klikkamist.


                      Fuqyea, naine sai autokooli sõidueksamilt läbi. ARK HERE WE COME WOO! :)
                      Last edited by Dnbftw; 13.11.14, 08:10.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #191
                        Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                        hehe okei. Tulin Soome tegema hooajalist tööd, mida teadsin et on väga raske ja isegi väga rõve. Arvasin, et olen yolo visa hing ja saan lebolt hakkama. Tuli välja, et see töö on ikka nii rõve ja vastik, et unsure kuidas lõpuni vastu pean. Kui kirjutan, millega tegelen siis järgmised pool aastat kutsutakse mind siin foorumis ******* visaks. :D

                        Comment

                        • Dnbftw
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1808

                          #192
                          Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                          Ära tapa rebaseid!

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #193
                            Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                            Ära tapa rebaseid!
                            irwwwwwwwwwwwwww :DDDDDDDDDDdd Mina neid ei tapa vaid teen järgmist protsessi :P

                            Comment

                            • Dnbftw
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1808

                              #194
                              Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                              Pargid nahka? Krt, ei saa siin noh niimoodi postitada kogu aeg ju, vaja ikka chat roomi.



                              Channel pange "pokkeriprod" und clicken join chat, heil!

                              Asi edeneb:

                              [10:35] == hunnidstax [webchat@xxx-140-50-84.dyn.estpak.ee] has joined #pokkeriprod
                              [10:35] <hunnidstax> neeger
                              [10:35] == hunnidstax [webchat@xxx-140-50-84.dyn.estpak.ee] has quit [Quit: Page closed]
                              Last edited by Dnbftw; 13.11.14, 08:36.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #195
                                Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                                Pargid nahka? Krt, ei saa siin noh niimoodi postitada kogu aeg ju, vaja ikka chat roomi.
                                mhm

                                Comment

                                Working...