*** Movembri OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #166
    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Lihtsalt masin on esindusest soetatud ning masinate omanikel(neid Berlingosi on maal sitaks, ettevõttes kus isa isa tööl on neid miski 10???) pole aega remondiga tegeleda, ka maainimene naudib luksust auto esindusse viia :) Kuna tal on nagunii nädalas korra asja Tartu, siis juba ongi std, et viib auto kuus korra esindusse ja selleks ajaks antakse varuauto, et linnapealt saaks oma kraami kokku korjata. :) Varuautod on neil küll fine :P

    Obv on selle masina eluiga ammu juba läbi, aga ju siis tahetakse viimast välja võtta. Masu ju :D Ja mis te ise arvate, et kuhu see Berlingo lõpuks läheb? Ongi kas Emexi sõit või siis läheb järelturule preestri pühapäeva kirikusõidu autona.
    Last edited by Dnbftw; 12.11.14, 16:15.

    Comment

    • bauss
      Grinder
      • Sep 2009
      • 737

      #167
      Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

      dnbftw kas sa oled päriselt kah olemas?

      Comment

      • Dnbftw
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1808

        #168
        Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

        Vahel küsin ise sama.

        edit: Naisel sõbrants külas. Keegi paneb korralikult kajakat kogu aeg, peaksin lindistama tulevastele põlvedele?
        Last edited by Dnbftw; 12.11.14, 16:32.

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #169
          Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

          Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
          Vahel küsin ise sama.

          edit: Naisel sõbrants külas. Keegi paneb korralikult kajakat kogu aeg, peaksin lindistama tulevastele põlvedele?
          Mis lindistama, küsi kas läheb asjaks või ei lähe?

          Comment

          • eyestabber
            Grinder
            • Feb 2010
            • 505

            #170
            Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

            Kas triobetis kuidagi 4-colour decki saab ?

            e:nvm leidsin juba

            Comment

            • Dnbftw
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1808

              #171
              Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
              Mis lindistama, küsi kas läheb asjaks või ei lähe?
              Läksime suitsule hoopis. Kuradi. Kõnnid naiste järel trepist üles, väsid ära. Järgmine kord jooksed mööda ja võtad 3 astet korraga kuni neljandani, ei väsita ära. Mis valem on?

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #172
                Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                Läksime suitsule hoopis. Kuradi. Kõnnid naiste järel trepist üles, väsid ära. Järgmine kord jooksed mööda ja võtad 3 astet korraga kuni neljandani, ei väsita ära. Mis valem on?
                Kasutasid plahvatuslikku jõudu, et edasi liikuda seega- a)tegid vähem samme b)lihased olid lühema ajaliselt pinge all
                Kui vaikselt minna, siis on vaja iga hetk lihased pinges hoida, et järgmist ja mingil määral ilmselt sunnitult aeglasemat sammu teha.
                Vbl veel hingasid sügavamalt õhku sisse, kui suuri hüppeid tegid ja siis ei tekkinud nii hullu hapniku puudust ka, kui vaikselt grindides.
                Just my two million dollars again.

                Comment

                • Dnbftw
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1808

                  #173
                  Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                  Im now pretty sure that Vanda is a nosebleed player, see tüüp ei saa ju mitte biitida???

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #174
                    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                    Im now pretty sure that Vanda is a nosebleed player, see tüüp ei saa ju mitte biitida???
                    ROFL. Olengi, aga pappi pole lihtsalt. Difference between a nosebleed player and a busto nosebleed player is their bankroll.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #175
                      Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                      Lihtsalt masin on esindusest soetatud ning masinate omanikel(neid Berlingosi on maal sitaks, ettevõttes kus isa isa tööl on neid miski 10???) pole aega remondiga tegeleda, ka maainimene naudib luksust auto esindusse viia :) Kuna tal on nagunii nädalas korra asja Tartu, siis juba ongi std, et viib auto kuus korra esindusse ja selleks ajaks antakse varuauto, et linnapealt saaks oma kraami kokku korjata. :) Varuautod on neil küll fine :P

                      Obv on selle masina eluiga ammu juba läbi, aga ju siis tahetakse viimast välja võtta. Masu ju :D Ja mis te ise arvate, et kuhu see Berlingo lõpuks läheb? Ongi kas Emexi sõit või siis läheb järelturule preestri pühapäeva kirikusõidu autona.


                      Tundu, et masust on antud juhul asi kaugel. Oluliselt lihtsam ja närvirakke säästvam oleks vajadusel teine samasugune ostal

                      Comment

                      • Dnbftw
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1808

                        #176
                        Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                        No aga palun väga, tule tee ettevõtjale selgeks see :D Imo oleks targem uuem Berlingo soetada, mis võtaks vähem kütsi ja ei võtaks hoolduse arvelt nii palju aega, mida tegelikult mu isal pole. Tegelikult oleks talle Citroen Jumpy HDi 165 palju mõtekam, poleks käru vajagi enam.

                        edit: Lol, Jumpy diisel on päris palju raskem kui Berlingo bensukas aga kütusekulu sama, gg.
                        Last edited by Dnbftw; 12.11.14, 20:11.

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #177
                          Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                          Meil "taibud" said kusjuures kuangi aru kuhjuvaid remondiarveid vaadates. Siis võeti aga 1,9D 1.6HDI asemel. Aastaga sõitsin ümmarguselt 50 000 km ja imo sai juba sellega HDI kallim hind tasa sõidetud.

                          Comment

                          • neeme
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 540

                            #178
                            Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                            Kuidas esimesed eventid lõppesid Trios ? Kes siis uued Eesti meistrid onlines ?

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #179
                              Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                              kahju, et visahinge pole online - siis oleks eriti tummine keskustelu

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #180
                                Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                                Ehkki spetsialiste, kes raske haigega tegelevad, on palju, tekib siiski olukordi, kus kaugele arenenud vähiga patsient, keda vaevab kas pidev valu või tugevad valuhood, jääb justkui üksi ja abi ei oska otsida ei ta ise ega tema lähedased.


                                Minu arust seondub see artikkel omal moel selle teemaga siin. Jutt selles artiklis on muidugi ilus, aga ma tean nii mõndagi arsti kellel on narkofoobia. Hirm patsientide narkomaaniks muutumiseks on nii suur, et parem jäetakse nad valude kätte vaevlema. Teise variandina muidugi peetakse patsiente lihtsalt simulantideks, kes tahavad lihtsalt oma doosi kätte saada.

                                Comment

                                Working...