Re: *** Movembri OFFTOPIC ***
Lihtsalt masin on esindusest soetatud ning masinate omanikel(neid Berlingosi on maal sitaks, ettevõttes kus isa isa tööl on neid miski 10???) pole aega remondiga tegeleda, ka maainimene naudib luksust auto esindusse viia :) Kuna tal on nagunii nädalas korra asja Tartu, siis juba ongi std, et viib auto kuus korra esindusse ja selleks ajaks antakse varuauto, et linnapealt saaks oma kraami kokku korjata. :) Varuautod on neil küll fine :P
Obv on selle masina eluiga ammu juba läbi, aga ju siis tahetakse viimast välja võtta. Masu ju :D Ja mis te ise arvate, et kuhu see Berlingo lõpuks läheb? Ongi kas Emexi sõit või siis läheb järelturule preestri pühapäeva kirikusõidu autona.
Lihtsalt masin on esindusest soetatud ning masinate omanikel(neid Berlingosi on maal sitaks, ettevõttes kus isa isa tööl on neid miski 10???) pole aega remondiga tegeleda, ka maainimene naudib luksust auto esindusse viia :) Kuna tal on nagunii nädalas korra asja Tartu, siis juba ongi std, et viib auto kuus korra esindusse ja selleks ajaks antakse varuauto, et linnapealt saaks oma kraami kokku korjata. :) Varuautod on neil küll fine :P
Obv on selle masina eluiga ammu juba läbi, aga ju siis tahetakse viimast välja võtta. Masu ju :D Ja mis te ise arvate, et kuhu see Berlingo lõpuks läheb? Ongi kas Emexi sõit või siis läheb järelturule preestri pühapäeva kirikusõidu autona.
Comment