Re: *** Movembri OFFTOPIC ***
Kole raske on ikka kõigile meelejärgi olla - et kas nüüd postitada juurde või paluda rankalt paaripäevast pokkeridieeti(jõledasti oleks vaja tegelikult volüümi anda ja boonust treida). Kõige mõistlikum oleks vast vote teha, aga mõtlen veel. Igasugused hate meilid, gifid, laulud ja luuletused on postkasti teretulnud. Võib obv ka homme ahju all kokku saada ja teineteisele molli sõita keset final tablet. Igatahes, kõik toredad sellid lennake homme Triobet Live Freerollile Tartu, kuuldavasti pidi päris mitu vallalist neiukest platsis olema.
edit: Btw, kõige lihtsam viis trollist vabaneda on järgida põhimõtet: "Dont feed the f'ing troll". Aga siinsed metagamerid vist ei taju noodivõtit absull.
Kole raske on ikka kõigile meelejärgi olla - et kas nüüd postitada juurde või paluda rankalt paaripäevast pokkeridieeti(jõledasti oleks vaja tegelikult volüümi anda ja boonust treida). Kõige mõistlikum oleks vast vote teha, aga mõtlen veel. Igasugused hate meilid, gifid, laulud ja luuletused on postkasti teretulnud. Võib obv ka homme ahju all kokku saada ja teineteisele molli sõita keset final tablet. Igatahes, kõik toredad sellid lennake homme Triobet Live Freerollile Tartu, kuuldavasti pidi päris mitu vallalist neiukest platsis olema.
edit: Btw, kõige lihtsam viis trollist vabaneda on järgida põhimõtet: "Dont feed the f'ing troll". Aga siinsed metagamerid vist ei taju noodivõtit absull.
Comment