*** Movembri OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #121
    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Keegi neid pastilaa videosid alla on saanud laadida? Homme lõppeb rsk litsents ära, et kas jätan videod lahti ja ei tee never enam resa?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #122
      Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

      Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
      Keegi neid pastilaa videosid alla on saanud laadida? Homme lõppeb rsk litsents ära, et kas jätan videod lahti ja ei tee never enam resa?
      Ei saa alla laadida :(

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #123
        Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Ei saa alla laadida :(
        Suht juut värk siis ju.

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #124
          Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Ei saa alla laadida :(
          lol

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #125
            Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

            Algselt postitas trasadonkad Vaata postitust
            sureb välja foorum? :(

            No Ranka veel tõmbleb, aga teised moded ja muidu huvitavad isiksused on vist lihtsalt enamjaolt välja surnud või siis ennast surnuks joonud.

            Ranka võib ju soovi korral välja tuua koguni päevade lõikes klikkide ja foorumipostituste arvu. Mul on tunne, et pokkeri hiigelajad on hetkel möödas, aga kalale.ee ja militaar.net tüübid möllavad tõenäoliselt endiselt edasi. Mina olen enamjaolt ümber kolinud perekooli ja üritan enne surma naisi paremini mõistma hakata. Militaaria ja kalad pole mind kunagi huvitanud, aga naised küll.

            E: just vaatasin, et perekoolis on tänaseid postitusi 3000 kanti.
            Last edited by Potsataja; 10.11.14, 16:01.

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #126
              Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

              ma buduaaris

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #127
                Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                Mõistetav, aga minu jaoks on on sealsed naised liiga noored ja rumalad. Muide, omamoodi paradoks on see, et kõik ülejäänud jututoad on välja surnud, kuid #armastusesaal ikka veel tegutseb.

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #128
                  Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                  ma teesklengi et ma olen üks nendest

                  Comment

                  • ok2aa
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 1903

                    #129
                    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                    teeskled?

                    Comment

                    • Dnbftw
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1808

                      #130
                      Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                      Geneetiline naistepeksja tsillib perekooli foorumis, oi jumala autttttta. Mina sain tänaõhtused krambid kätte, aitäh :D

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #131
                        Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas q_q Vaata postitust
                        ma teesklengi et ma olen üks nendest
                        Tuleb hästi välja see, siin foorumis ka enamus arvavad, et oskad mängida ja oled täisealine.

                        Comment

                        • Romka
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1544

                          #132
                          Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                          Kellegil kodus mõnda meeste doktori/medõe vms kostüümi ei leidu üle? Või teab kust mõnda normaalse hinna eest hankida saaks, kuskil <30€.
                          Kas näiteks haiglatest oleks võimalik kasutatud riideid saada, teab keegi?

                          Comment

                          • Dnbftw
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1808

                            #133
                            Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                            Ära jumala eest neid kasutatuid riideid selga topi, saad veel Ebola. Kindlasti võta uued kui leiad.

                            edit: See ei lähe selga? http://kaisumaa.eu/index.php/riided/...oekostuum.html



                            Meeste seas vist pole medõe amet väga popp, seega ei leia kostüümi kah.
                            Last edited by Dnbftw; 10.11.14, 21:35.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #134
                              Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                              Krt, ma olen oma elust 2+ aastat haiglas viibinud, aga ühtegi meessoost õde pole veel kohanud. Doktoreid olen muidugi kohanud ja kirurgide seas peaks mehed isegi enamuses olema. Valge kitli peaks kusagilt ikka 30€ eest saama.

                              Comment

                              • Dnbftw
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1808

                                #135
                                Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                                Ses suhtes et kui muidu ei saa, siis valge linaga ütle head aega ja läheb käiku. Pritsi ketšupit ka peale, et reaalsem oleks.

                                Ole leidlik ja saad parema kostüümi kui mistahes laenutusest, lisaks jääb see sulle alles ja saab ka edaspidi trollimas käia.

                                Potsataja, kas sa oleksid nii hea ja tutvustaksid äkki alaskale ja atsetoonile ka perekooli foorumit?
                                Last edited by Dnbftw; 10.11.14, 21:51.

                                Comment

                                Working...