*** Movembri OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #91
    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Kiiu kõrts on väga äge koht tegelikult, mingi n-ö maakonna klubi kohta.

    Comment

    • Dnbftw
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1808

      #92
      Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

      No pidu oli küll ülikõva ruudus, juhatasin seal rahvast õues kusele kuuskede alla n shit. Koht normull aga muusikasuunitlus ilmselgelt madalama IQ-ga isenditele. Üle 5 min seal sees ei suutnud olla, õnneks baarijärjekord pikem polnudki, ja sai õue torpeedotama mindud. Tundus, et enamus rahvast hakkaski kuskil pärast ühte kohale tilkuma, ikka 8kesi autos - alla selle ju viienda seeria bemmi ei mahugi :D

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #93
        Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

        Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
        Mis kuradi oddsid on minna kell 1 laupäeva öösel kuskile karuperse Kiiu kõrtsi Harjumaal suitse ostma ja komistada ühe oma parima Tartu sõbra otsa? Fakking zero ma ütlen. Siiani ei usu, et teda nägin. Hommikul kah fakking ei usu, sest GABA levelid laes ja lähen tõmban tolmu edasi.

        Kui kellelgil merikapüügi õpetussõnu jagada siis võib PMida või siia visata miskit asjalikku juttu, homme plaanis merd minna kammima Kaberneeme ja Andineeme vahele.

        Or keegi tahab joinida siis you're welcome, mingi enne lõunat panen puid alla arvatavasti, õnneks meri km kaugusel :)
        Ega seal kaberneeme ja andineeme vahel ei ole midagi teha. Kaberneeme ise on hea koht ja järgmine hea koht on andineeme. Vahepeal igav liiv ja tühi väli (või ole see vastupidi) :) Miskeid edasiantavaid tarkusi eriti ei olegi olemas eduka püügi jaoks. Ainult aeg annab kogemusi ja kogemustega tulevad ka saagid. 50 raksu aastas peab käima vähemalt 5 aastat jutti ja siis hakkab looma vaikselt. Truumetsa tasemeni jõudaki siis, kui oled 50 aastat järjest käinud.
        Endal eile 2,2kg kotti kaberneemest paar kilti kirdesse

        Comment

        • Dnbftw
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1808

          #94
          Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

          Prolly lähen Salmistu sadamast 100m ida poole, seal selline sügav, kivine ja foorumites kammides olevat liikuvat seal kala(või atleast keegi oli seal niisama peksa saanud). Lisaks on seal siis üks jõemoodi asjake, mis peaks neile sobivat magevett veidi soppi lisama. Kaberneeme tipus on mõtet proovida? Jällegi kaardipeal tundub kivine ja läheb kiirelt sügavaks. Salmistu rannas olen enne tõllerdanud, seal on tõesti väga madal vesi ja tuleb korralikult vette vantsida(pretty much nagu peipsi, okei, peipsi hullem). Kahjuks mul ainult kummarid ja püük oleks kaldalt või siis ca 10-20cm kõrgusest veest max.

          Kotkas, mis sa arvad, kas mu 20-25m nöörist piisab või hakkan teise õnge pealt ümber viskama? Või seon lihtsalt pikenduseks miski 40-50m otsa?

          Suurte lootustega muidugi ei lähe. Näeks kala ära ja kaotaks vaid ühe landi - siis oleks juba priima. Kahjuks mul vaid 2 merika püüdmiseks mõeldud lanti ainult, eks kui need läinud siis lükkab vooblerid otsa ja äkki tuleb... HAUG!

          Eeldatavasti käisid siis Kotkas seal Rohusi saarel? Vaatasin eile miski Kalailma osa selle kohta ära kui püüti ka merikat, saagid olid väga kenad. Ja no kui eile said merikat siis ma eeldan, et sinu -2-4% roi juures on minu roi kuskil -25-30% äkki hetkel, aga õnneks rakeback toob kalad kontole.
          Last edited by Dnbftw; 09.11.14, 09:33.

          Comment

          • bugg
            Julm Donk
            • Mar 2014
            • 97

            #95
            Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

            20-25m nööri, lant ei lenda ju sellise nöörikoguse peale kuhugi ? Ja mismoodi nööri järele annad, (kui peaksidki kala saama:)). Pool peaks ikka nööri täis olema, ehk siis umb 100m. Nööri jätkamine on porno.

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #96
              Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

              Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
              Prolly lähen Salmistu sadamast 100m ida poole, seal selline sügav, kivine ja foorumites kammides olevat liikuvat seal kala(või atleast keegi oli seal niisama peksa saanud). Lisaks on seal siis üks jõemoodi asjake, mis peaks neile sobivat magevett veidi soppi lisama. Kaberneeme tipus on mõtet proovida? Jällegi kaardipeal tundub kivine ja läheb kiirelt sügavaks. Salmistu rannas olen enne tõllerdanud, seal on tõesti väga madal vesi ja tuleb korralikult vette vantsida(pretty much nagu peipsi, okei, peipsi hullem). Kahjuks mul ainult kummarid ja püük oleks kaldalt või siis ca 10-20cm kõrgusest veest max.

              Kotkas, mis sa arvad, kas mu 20-25m nöörist piisab või hakkan teise õnge pealt ümber viskama? Või seon lihtsalt pikenduseks miski 40-50m otsa?

              Suurte lootustega muidugi ei lähe. Näeks kala ära ja kaotaks vaid ühe landi - siis oleks juba priima. Kahjuks mul vaid 2 merika püüdmiseks mõeldud lanti ainult, eks kui need läinud siis lükkab vooblerid otsa ja äkki tuleb... HAUG!

              Eeldatavasti käisid siis Kotkas seal Rohusi saarel? Vaatasin eile miski Kalailma osa selle kohta ära kui püüti ka merikat, saagid olid väga kenad. Ja no kui eile said merikat siis ma eeldan, et sinu -2-4% roi juures on minu roi kuskil -25-30% äkki hetkel, aga õnneks rakeback toob kalad kontole.
              Mina soovitan selle info põhjal koju jääda ja natukene kodutööd teha. Alustada võid näiteks selle artikliga: http://www.kalale.ee/ajakiri/h%C3%BCva-n%C3%B5u/5E Samalt lehelt leiab veel merikateemalisi artikleid.

              Comment

              • Dnbftw
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1808

                #97
                Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                Lugesin teie postitusi mere ääres ja insta tõmbas moti maha, toredad buzzkillerid olete. Anywayz, jutt muidu õige. Loopisin kivide vahele aga arvatavasti veetase liialt madal ja seal kala pole. 12g lant oli paras, siis ei tulnud nii palju salatit kui 22 grammisega. Väga kaugele ei saanudki kaldast minna, sest kummarid liialt madalad :(

                Pm supp kõhtu ja siis viskan veits pikema nööri peale, 20 meetrist jääb tõesti kuradi väheks. Aga muidu über lahe kivide peal parkouri lasta ja lanti kivide vahelt läbi tirida. Ja noh, see aura mis seal kõik on, on lihtsalt vastupandamatu. Mitte mingit soovi pole enam kuskil järve kaldal landitada :D

                Minna Kaberneeme tippu or Andineeme kanti? Selles on küsimus. Salmistu "sadamast" nägin mitmeid paate sinna Rohusi saare poole tiksumas, ju siis seal on kala.

                Comment

                • reggie
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 1705

                  #98
                  Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                  Kes Pafi kruisil kaklesid ja miks?

                  Comment

                  • redddman10
                    Grinder
                    • Aug 2010
                    • 703

                    #99
                    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                    mardid jooksevad :D
                    Edit: ei oska pilti normaalselt lisada:(

                    Comment

                    • widescreen
                      Grinder
                      • Dec 2010
                      • 579

                      #100
                      Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas reggie Vaata postitust
                      Kes Pafi kruisil kaklesid ja miks?
                      Lase inimestel sporti teha!

                      Comment

                      • LuuK
                        Vana Tegija
                        • Dec 2008
                        • 1138

                        #101
                        Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas reggie Vaata postitust
                        Kes Pafi kruisil kaklesid ja miks?
                        http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post605940

                        Comment

                        • valustyng
                          Õpihimuline Mängur
                          • Apr 2009
                          • 450

                          #102
                          Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                          mooooore

                          Comment

                          • Juhhei
                            Jube Noob
                            • Jul 2009
                            • 154

                            #103
                            Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                            Kunas Eesti aja järgi Wsop ME FT hakkab ?

                            Comment

                            • totaldonk
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 914

                              #104
                              Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                              11.10 2:30 öösel vist

                              Comment

                              • TaistoJ
                                Grinder
                                • Aug 2010
                                • 787

                                #105
                                Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                                Pole nii kaua pokernewsi lugenud, et ei teadnudki WSOPi toimumisest. Kurb, kurb

                                Moraal:
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...