Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***
Siiski vist mitte õppus. Eksitavad kommentaarid.
Algselt postitas VisaHing
Vaata postitust
Hetkel pidi olema ka hukkunu ja lapsed aulas ,keegi ei tohi lahkuda.. JUBe
Comment