*** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • quentince
    FPP Pro
    • Mar 2014
    • 298

    #331
    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Korra näitas fulltilti cashieri ka - kontol oli miski kahekohaline summa

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #332
      Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
      Leits teenib leiba näitlejana? 100% leits ju :D
      kuule vallo, seeni tegid v

      Comment

      • Junken
        Lendur Sass
        • Sep 2011
        • 1039

        #333
        Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

        LuuK on jooma peal?

        Täna, 10:34
        LuuK LuuK on offline
        Vana Tegija
        LuuK kasutab seda avatari Liitus
        Dec 2008
        Postitusi
        1 103
        Angry mine metsa oma libahundiga!!!!
        vot

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #334
          Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

          Last edited by lenC; 30.10.14, 18:48. Põhjus: ma võisin olla sellega kuidagi seotud

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #335
            Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

            Kui mingi lambikas helistab mulle ja mul on alust kahtlustada, et tegu võib mingi scammeriga olla, siis kuidas ja kas üldse on mul võimalik ennast kaitsta st. saada teada, kellele number kuulub, millelt helistati?

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #336
              Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
              Kui mingi lambikas helistab mulle ja mul on alust kahtlustada, et tegu võib mingi scammeriga olla, siis kuidas ja kas üldse on mul võimalik ennast kaitsta st. saada teada, kellele number kuulub, millelt helistati?
              Kuidas sa küll elus hakkama saad :D.

              Plz tehke Vandale tutorial '' How to survive @ real life Step by Step guide ''

              Teavitad õigusorganeid kui arvad, et keegi tahab eesnahka üle kõrvade tõmmata.

              // Mida head pakuti?
              Last edited by VisaHing; 30.10.14, 19:28.

              Comment

              • Dnbftw
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1808

                #337
                Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                Ma võin QWISO tegemise tutoriali sheerida Vanda, ainult pmi.

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #338
                  Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                  Tegelt võtsin organitega ühendust- nad soovitasid omakorda http://www.andmevara.ee/infoteenused ühendust võtta ja sealt üteldi, et nemad ei saa aidata- pmst ega ma muidu poleks küsima tulnud.
                  Last edited by Vandalar; 30.10.14, 20:57.

                  Comment

                  • Romka
                    Pokkerihai
                    • Mar 2009
                    • 1544

                    #339
                    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                    Keegi lõuna-eesti kandis ilusat kohta oskab soovitada kus jaanuaris talvepäevi firmaga pidada? Kuskil ~50 inimesele.
                    Võib ka mõnes muus Eesti kandis olla aga eelistaks lõuna poolt kõigepealt.

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #340
                      Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                      Kõik sõltub mida teha sovite ju. Kas aktiivset ajaviidet, lihtsalt pidu panna ja majutust?

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #341
                        Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                        Tegelt võtsin organitega ühendust- nad soovitasid omakorda http://www.andmevara.ee/infoteenused ühendust võtta ja sealt üteldi, et nemad ei saa aidata- pmst ega ma muidu poleks küsima tulnud.
                        Miks ei eira lihtsalt seda kõike ja miks end kaitsma pead? Kui keegi midagi telefoni teel pakkuma tuleb ja see pole mingi ajakiri, mobiilipakett, das kindlustus jne vaid rahateenimisvõimalus, siis obv üritatakse ülelasta. Kõne X ja bye bye.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #342
                          Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                          Foorum võib aeg ajal mõneks sekundiks "maha kukkuda", sest testin ühte asja lives :)

                          E: jätan praegu poolikuks ja jätkan öösel

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #343
                            Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #344
                              Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                              Foorumist keegi?

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #345
                                Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                                Foorumist keegi?
                                ei ei.. Lamp nali.

                                Comment

                                Working...