*** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #256
    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Selleks, et kasvada peab toidu kogus olema piisav ja uni ja taastus ja treening peab ka selline olema, mis toetab kasvu, mitte nt. vastupidavust jne jne. Ja kahe nädala pärast peale treenimise algust juba nurisema hakata on ka imelik- üleöö ei juhtu sellised asjad. Kolm korda päevas võid süüa, kui mingi kontori nohik oled ja trenni ei tee ja kasv pole eesmärgiks. Pluss me ei tea, kuidas sa ennast treenidki. Vastavalt sellele, kuidas kangi liigutad, kasvab ka lihas.
    Last edited by Vandalar; 24.10.14, 15:17.

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #257
      Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

      Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
      Selleks, et kasvada peab toidu kogus olema piisav ja uni ja taastus ja treening peab ka selline olema, mis toetab kasvu, mitte nt. vastupidavust jne jne. Ja kahe nädala pärast peale treenimise algust juba nurisema hakata on ka imelik- üleöö ei juhtu sellised asjad. Kolm korda päevas võid süüa, kui mingi kontori nohik oled ja trenni ei tee ja kasv pole eesmärgiks. Pluss me ei tea, kuidas sa ennast treenidki. Vastavalt sellele, kuidas kangi liigutad, kasvab ka lihas.
      Ei nurisegi otseselt , imestan rohkem , pekki mul pm pole ja trenniga kaalu läheb :D Aga surun edasi , proovin aina rohkem süüa ja trennis stabiilselt käia , uni on jah kesine , 6h päevas keskmiselt

      Comment

      • Junken
        Lendur Sass
        • Sep 2011
        • 1039

        #258
        Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

        esimene +1 vandalarile, kui tahad kaalus juurde saada siis 3x päevas söömine nüüd küll mingi näitaja pole

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #259
          Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

          Algselt postitas Junken Vaata postitust
          esimene +1 vandalarile, kui tahad kaalus juurde saada siis 3x päevas söömine nüüd küll mingi näitaja pole
          3x on tava toit ja 3x sheik otsa veel , aga eks proovin rohkem :D

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #260
            Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

            Nuumamine pole lihtne :)

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #261
              Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
              2 nädalat jõusaali , söön 3x päevas + 3x päevas proteiini , trenni päeval veel kreatiini ... ja olen kaalust 0.5 kilo alla võtnud :(
              Sa ei söö piisavalt, 99% kordadest pole see kuidagi seotud mingite individuaalsete seedimiskiiruste iseärasustega, nii et see unusta ära. Pane kirja iga kui viimane kalor, mis sa sisse võtad. Siit saad välja arvestada enda TDEE(palju sa kaloreid kulutad päevas) ja näha palju sa kaloreid pead sisse võtma, et x kg võrra kaalus juurde võtta per nädal. Sihi kuskile 200g proteiini per päev kui jõutrenni teed, kõik, mis sealt üle võtad sa lihtsalt urineerid välja anyway.

              Siit saad ka väärt infot toidust/trennist.

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #262
                Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #263
                  Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                  lenC oled vahepeal 100kg peale võtnud? :D

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #264
                    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                    Kellegil täna autol küte ka kinni oli? Mõtlen dislaomanikke sis. Endal küll polnud aga päris mitmel tuttaval ja Tartus sai nähtud ka omajagu autosid, mis olid keset teed välja surnud eeldatavasti sellel põhjusel.

                    Comment

                    • sm112
                      Grinder
                      • Jun 2009
                      • 776

                      #265
                      Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                      Parim kava by far: http://stronglifts.com/5x5/

                      7-harjutust-õlalele-kavad on utter bs.

                      Sheik võta ainult peale trenni, muul ajal söö toitu.

                      Söö 4-5 korda päevas niipalju, kui sisse mahub.

                      Söö peekonit, mune, kohupiima, kodujuustu, tuunikala, kanafileed, kala, pähkleid, kalamaksaõli, kookosõli, külmpressitud oliiviõli, köögivilju ja puuvilju, pruuni riisi, tatart, täisterakaerahelbeid.

                      Järjepidevus on põhiline märksõna.

                      Öeldakse, et keskmiselt on võimalik aastas juurde kasvatada 6kg lihast, ülejäänu on rasv. Alguses ehk veidi rohkem.

                      Ise võtsin nii aastaga ligi 15kg juurde, sellest 6kg esimese kolme kuuga.

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #266
                        Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        lenC oled vahepeal 100kg peale võtnud? :D
                        I wish, 80+ olen olnud küll, aga suvel olin pikalt haige, nii et jälle kondiks tagasi langenud. Lihtsalt huvitav teema imo. Eksperimendi mõttes olen paari nädala kaupa kaloreid trackinud ja üritanud 3000kcal dieete ehitada, millest 200g proteiini. Saab hakkama küll, aga viimast einet on paljudel päevadel sundida vaja.

                        Kui teda ennekõike huvitab kaalu kasv, siis see tuleb rasva arvelt niikuinii. Ehk siis ei ole vaja tingimata kanafileed järada, kintsust saad sama valgu rasva kõrvalt. Teised võtmesõnad on piim ja peanut butter(mul kohalikus selveris on üks tüüp seda "õiget" - samas sellega tuleb ettevaatlik olla, isiklikult mul pähklite ületarbimine rikub näonaha ära). Ehk siis esteetiliselt mingiks calvin kleini pesumodelliks on raske kiiresti tõmmata, aga kui praegu korralikult alustada, siis saad enne suve dieedil olla, rasva ära kaotada ja lihase (suures mahus) alles jätta.

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #267
                          Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                          Eks ma võtan nõuanded kõrva taha :P

                          ty

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #268
                            Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas lenC Vaata postitust
                            Sa ei söö piisavalt, 99% kordadest pole see kuidagi seotud mingite individuaalsete seedimiskiiruste iseärasustega, nii et see unusta ära. Pane kirja iga kui viimane kalor, mis sa sisse võtad. Siit saad välja arvestada enda TDEE(palju sa kaloreid kulutad päevas) ja näha palju sa kaloreid pead sisse võtma, et x kg võrra kaalus juurde võtta per nädal. Sihi kuskile 200g proteiini per päev kui jõutrenni teed, kõik, mis sealt üle võtad sa lihtsalt urineerid välja anyway.

                            Siit saad ka väärt infot toidust/trennist.
                            Kust sa tead ta kaalu? Soovitatakse 1,8 grammi valku kehakaalu kohta, kui oled intentsiivne sportlane (arvan, et seda ka kakahirmutis on) ning 2,2g kehakaalu kohta, kui tegeled kulturismiga.

                            E: Ülejäänud urineed küll välja, aga valkude ületarbimine koormab neere. Seega mina nii lampi ei lahmiks ja prooviks jääda soovitatavate koguste piiridesse.

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #269
                              Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Kust sa tead ta kaalu? Soovitatakse 1,8 grammi valku kehakaalu kohta, kui oled intentsiivne sportlane (arvan, et seda ka kakahirmutis on) ning 2,2g kehakaalu kohta, kui tegeled kulturismiga.
                              Ega vahet ei ole ju - raske hinnata, kui palju ta n-ö max oleks, millest kõik läheks asja ette(parem on veel kaalust lahutada rasv ja selle järgi hinnata), üleliigne ei ole kuidagi kahjulik ja parem selle kana järamisega võimalikult vara ära harjuda. Samuti võtaks ma varuga oma kulutatud kalorite numbrit - täiesti võimatu on täpselt hinnata, kui palju sa päevas kulutad. Kui see kalkulaator ütleb, et peaksid 2500 sööma igapäevaselt, ma paneks sinna ka igaks juhuks 100-200 otsa, mõõdaks ja kirjutaks enda kaalu üles iga hommik ja mingi hetk hakkaksin järeldusi tegema.

                              Comment

                              • Fabulous
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 2674

                                #270
                                Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                                Kui laktoosi talumisega probleeme pole ja lean massi juurde võtmine just eesmärgiks pole seatud, siis on selline variant nagu GOMAD (gallon of milk a day) ka võimalus, et kiiresti kilosid juurde saada. 4L piima päevas peaks olema mingi 2500kcal kanti ja kui sinna veel nt. 2000kcal toitu otsa süüa, siis on küll üsna ebatõenäoline, et kaal tulema ei hakka.

                                //Ja kava võiks alguses võimalikult lihtne ja efektiivne olla. Esimesed 3-6 kuud teha näiteks Starting Strength 3x5 kava ja siis edasi vaadata.
                                Last edited by Fabulous; 24.10.14, 18:55.

                                Comment

                                Working...