Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***
Selleks, et kasvada peab toidu kogus olema piisav ja uni ja taastus ja treening peab ka selline olema, mis toetab kasvu, mitte nt. vastupidavust jne jne. Ja kahe nädala pärast peale treenimise algust juba nurisema hakata on ka imelik- üleöö ei juhtu sellised asjad. Kolm korda päevas võid süüa, kui mingi kontori nohik oled ja trenni ei tee ja kasv pole eesmärgiks. Pluss me ei tea, kuidas sa ennast treenidki. Vastavalt sellele, kuidas kangi liigutad, kasvab ka lihas.
Selleks, et kasvada peab toidu kogus olema piisav ja uni ja taastus ja treening peab ka selline olema, mis toetab kasvu, mitte nt. vastupidavust jne jne. Ja kahe nädala pärast peale treenimise algust juba nurisema hakata on ka imelik- üleöö ei juhtu sellised asjad. Kolm korda päevas võid süüa, kui mingi kontori nohik oled ja trenni ei tee ja kasv pole eesmärgiks. Pluss me ei tea, kuidas sa ennast treenidki. Vastavalt sellele, kuidas kangi liigutad, kasvab ka lihas.
Comment