*** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Relamz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1467

    #241
    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Mkm, kordagi ei kirjutanud chati.

    Comment

    • kallekusta
      Grinder
      • May 2012
      • 603

      #242
      Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

      Ei ole kerge hakata pokkeriprodst kinnisvara ärimeheks.

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #243
        Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

        Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
        Ei ole kerge hakata pokkeriprodst kinnisvara ärimeheks.

        http://www.vorumaateataja.ee/index.p...stufirma-sildi
        ammu juba tegeleb sellega....

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #244
          Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
          mu uus moraali-iidol. loomi kaitstes on inimesed tegelikult ju savi http://www.postimees.ee/2961701/prok...lase-peksmises
          Moded teavad, kes mind nö. ära sildistas ja 90%+ tõenäosusega on selle isiku näol tegu naisepeksjaga. Vähem või rohkem fiktiivse Jeesuse sõnadele vastupidiselt on alati eriti aktiivsed need isikud, kes peaks nii esimese, kui ka viimase kivi viskamisest kõrvale jääma.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #245
            Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
            Moded teavad, kes mind nö. ära sildistas ja 90%+ tõenäosusega on selle isiku näol tegu naisepeksjaga. Vähem või rohkem fiktiivse Jeesuse sõnadele vastupidiselt on alati eriti aktiivsed need isikud, kes peaks nii esimese, kui ka viimase kivi viskamisest kõrvale jääma.
            sry aga ma väga pihta ei saanud, mida öelda tahad. kui seda, et ma su nime alla "Geneetiline naisepeksja" olen pannud, siis siin sa eksid :).

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #246
              Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

              Kanal2st tuli ära tüliga, TV3st tüli ära tüliga. Kodus tülid. Raske elu.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #247
                Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                Starsis saab ikka ülbeid nimesid panna:

                Comment

                • mait47
                  Jube Noob
                  • Jul 2011
                  • 192

                  #248
                  Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                  Mis kamm 888 ühendusega on viimasel ajal? Kipub nässus olema see värk natuke liiga tihti.
                  praegu jälle iga 10sec tagant reconnectib - pingides näitab "request timed out"

                  EDIT: vaatasin 2+2 vastavat teemat ja confirmed urgas tundub olevat kahjuks...
                  Last edited by mait47; 23.10.14, 19:41.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #249
                    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas mait47 Vaata postitust
                    Mis kamm 888 ühendusega on viimasel ajal? Kipub nässus olema see värk natuke liiga tihti.
                    praegu jälle iga 10sec tagant reconnectib - pingides näitab "request timed out"

                    EDIT: vaatasin 2+2 vastavat teemat ja confirmed urgas tundub olevat kahjuks...
                    Jep, viimane näda on ühendus väga FUCKED olnud. Tunnen sng-mtt mängijatele kaasa.

                    Hea on see, et kui sait "taaskord käivitub", siis lauad on vääääga vaalased (enamus rexe ei viitsi clientit käima lükata, vaid grindivad mõnel teisel saidil).
                    Last edited by hotcocacola; 24.10.14, 00:32.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #250
                      Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                      mõnda head ajaviitmise mängu oskab keegi androidile soovitada?

                      Comment

                      • gamblingFTW
                        Vana Tegija
                        • Aug 2012
                        • 1122

                        #251
                        Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                        candy crash

                        Comment

                        • ninasarvik
                          Jube Noob
                          • May 2011
                          • 124

                          #252
                          Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                          Tinder

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #253
                            Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                            2 nädalat jõusaali , söön 3x päevas + 3x päevas proteiini , trenni päeval veel kreatiini ... ja olen kaalust 0.5 kilo alla võtnud :(

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #254
                              Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                              Rohkem ja tihedamini sööma. IMO on kaalus juurdevõtmine overrated anyway. Mis põhjusel sa kreatiini ainult trenni päeval võtad ja palju ja mis trenni sa teed?
                              Last edited by Vandalar; 24.10.14, 14:24.

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #255
                                Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                                Rohkem ja tihedamini sööma. IMO on kaalus juurdevõtmine overrated anyway. Mis põhjusel sa kreatiini ainult trenni päeval võtad ja palju ja mis trenni sa teed?
                                ülepäeva , kreatiini trennipäeval sellepärast et annab paugu lisa energiat ja saan kohe mitu kilo juurde visata

                                keha on ilusamaks küll läinud , aga käed on täiesti nuudlid küll , selline tunne on et saan 70kg peale alles suveks :D

                                Comment

                                Working...