Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***
Kuulasin kunagi mingit hambaarsti raadiost, pikalt rääkis ja jutt oli paljuski erinev sellest, mida lapsest saadik mujalt olin kuulnud. Näiteks soovitas hambaid pesta ainult õhtul, seda siis juhul, kui 3x päevas on söömine. Hommikune pesu ainult muul vajadusel (et ei haiseks näkku näiteks kellelegi). Peale sööki pesemine pidi olema täielik hammaste mõrv. Kirjeldas, kuidas soomest tulevad maasikakorjajad tagasi ja hambad on paar mm ära kulunud pealt.
Kuulasin kunagi mingit hambaarsti raadiost, pikalt rääkis ja jutt oli paljuski erinev sellest, mida lapsest saadik mujalt olin kuulnud. Näiteks soovitas hambaid pesta ainult õhtul, seda siis juhul, kui 3x päevas on söömine. Hommikune pesu ainult muul vajadusel (et ei haiseks näkku näiteks kellelegi). Peale sööki pesemine pidi olema täielik hammaste mõrv. Kirjeldas, kuidas soomest tulevad maasikakorjajad tagasi ja hambad on paar mm ära kulunud pealt.
Comment