*** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #211
    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Kuulasin kunagi mingit hambaarsti raadiost, pikalt rääkis ja jutt oli paljuski erinev sellest, mida lapsest saadik mujalt olin kuulnud. Näiteks soovitas hambaid pesta ainult õhtul, seda siis juhul, kui 3x päevas on söömine. Hommikune pesu ainult muul vajadusel (et ei haiseks näkku näiteks kellelegi). Peale sööki pesemine pidi olema täielik hammaste mõrv. Kirjeldas, kuidas soomest tulevad maasikakorjajad tagasi ja hambad on paar mm ära kulunud pealt.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #212
      Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

      Algselt postitas alaska Vaata postitust
      Kuulasin kunagi mingit hambaarsti raadiost, pikalt rääkis ja jutt oli paljuski erinev sellest, mida lapsest saadik mujalt olin kuulnud. Näiteks soovitas hambaid pesta ainult õhtul, seda siis juhul, kui 3x päevas on söömine. Hommikune pesu ainult muul vajadusel (et ei haiseks näkku näiteks kellelegi). Peale sööki pesemine pidi olema täielik hammaste mõrv. Kirjeldas, kuidas soomest tulevad maasikakorjajad tagasi ja hambad on paar mm ära kulunud pealt.
      Jup. Peale sööki 30 - 60 minutit ei tohiks hambaid pesta, kuna happeline keskkond suus, muudab hambavaaba - ja emaili pehmemaks ning pesemine kulutab ja kahjustab hambaid.

      Brushing your teeth right after a meal may not be the good habit you think it is.

      Research suggests that the exposure to acidic food and drinks during meals softens the enamel of your teeth. Brushing your teeth immediately after consuming acidic foods and drinks increases the chance of enamel erosion.

      Therefore, to help prevent dental erosion, it is recommended you avoid brushing for at least 60 minutes after eating or drinking acidic foods or drinks.

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #213
        Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

        YOLO, siin saab paari euri eest hambad korda:

        Comment

        • ivar866
          Grinder
          • Oct 2012
          • 776

          #214
          Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

          Tuimestav peamassaz ka hinna sees, samas VÕrus visad hinged

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #215
            Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

            Kuulasin kunagi mingit hambaarsti raadiost, pikalt rääkis ja jutt oli paljuski erinev sellest, mida lapsest saadik mujalt olin kuulnud. Näiteks soovitas hambaid pesta ainult õhtul, seda siis juhul, kui 3x päevas on söömine. Hommikune pesu ainult muul vajadusel (et ei haiseks näkku näiteks kellelegi). Peale sööki pesemine pidi olema täielik hammaste mõrv. Kirjeldas, kuidas soomest tulevad maasikakorjajad tagasi ja hambad on paar mm ära kulunud pealt.
            Samamoodi on pesemisega. Pesemine on kahjulik. Pasakiht-higi kaitseb meid viiruste eest. Kodutud pole kunagi haiged.

            Comment

            • Junken
              Lendur Sass
              • Sep 2011
              • 1039

              #216
              Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

              ei tea, ise pesnud ainult hommikuti ja viimased 6-7 aastat vb niimoodi olnud et 1-2 aasta jooksul 1 väike auk vaja olnud lappida.. ainuke asi mis võiks olla on see et valgemad võiks olla

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #217
                Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                Algselt postitas privador Vaata postitust
                Samamoodi on pesemisega. Pesemine on kahjulik. Pasakiht-higi kaitseb meid viiruste eest. Kodutud pole kunagi haiged.
                Sa vist pesed liiga tihti, et nii haiget juttu ajad :D

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #218
                  Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                  keegi tallinnas weedi ei müü`?

                  Comment

                  • vennike
                    Pokkerihai
                    • Mar 2009
                    • 1958

                    #219
                    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    metamfetamiini suitsetamise?
                    muidugi suitsetatkse seda, bongist, kui bongi pole võtta siis käib lambipirn ka. võiks ikka selliste asjadega kursis olla, mine jaluta getodes rohkem.

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #220
                      Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas leits Vaata postitust
                      keegi tallinnas weedi ei müü`?
                      PMed

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #221
                        Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas vennike Vaata postitust
                        muidugi suitsetatkse seda, bongist, kui bongi pole võtta siis käib lambipirn ka. võiks ikka selliste asjadega kursis olla, mine jaluta getodes rohkem.
                        sellepärast mul hambad korras ongi ju...

                        Comment

                        • Junken
                          Lendur Sass
                          • Sep 2011
                          • 1039

                          #222
                          Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                          Keegi oskab soovitada mingit head kohta kust õppida omahat algajatele?

                          Comment

                          • muttaja
                            Pokkerihai
                            • Dec 2010
                            • 1965

                            #223
                            Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas Junken Vaata postitust
                            Keegi oskab soovitada mingit head kohta kust õppida omahat algajatele?
                            Pokerstars.ee

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #224
                              Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                              Suvalisel kasiinosaidil imo.

                              Comment

                              • thulesiia
                                Julm Donk
                                • Mar 2010
                                • 56

                                #225
                                Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                                Töölepingus pole sätestatud töölt lahkumiseks etteteatamise aega. Tööle asumisel otsene ülemus ütles suusõnaliselt, et enne töölt lahkumist peab 10 päeva ette teatama. Oletame, et ma esitan lahkumisavalduse ja olen nõus töötama veel 5 päeva ja otsene ülemus tahab, et ma töötaks veel kuu aega. Kumbki pool ennem pole nõus lahkumisavaldusele allkirja panema enne kui ollakse tema tingimustega nõus. Kas siis pöördudes töövaidluskomisjoni, öeldes et otsene ülemus ei kirjuta lahkumis avaldusele alla ja peaks nagu töövõtjale õigus jääma? Seal firmas on nagu n-ö õigus neil teha 1 kuu palga ulatuses trahvi kui töölt lahkuda etteatamata kiiremini kui 10 päeva siis ülemuste jutu järgi. Lugesin töölepingut, aga seal ei olnud sellist asja välja toodud.
                                1 tööline lahkus lihtsalt töölt, lasi teisel töötajal kõik tööasjad tagastada ja mitte kuhugi midagi alla ei kirjutanud ja pole mingit trahvi saand.
                                2 tööline lahkus, öeldes, et ok maksan siis kohe selle 1 kuu palga trahvi, aga 2 nädalat ma siin pole ja siis leppisid otsese ülemusega kokku et ta on siis 1 nädal tööl ja ei maksa trahvi.
                                Kas saab ka lihtsalt lahkumisavaldusega seaduslikult lahkuda päeva pealt(mõtlen et ilma skeemitamata).
                                Levinud viis on vist, et võetakse sinineleht kuskil nädalaks või 2-ks ja siis suht kohe antakse ka lahkumisavaludus sisse.
                                Jutt käib Eestis töötamisest. Googeldasin ka töövaidluskomision ja sealt leidsin mingi juristi lühinumbri(http://www.ti.ee/est/spetsiaalsed-me...efon-640-6000/ ). Usun et sealt saaks vastuse ja see vist siis tavahinnaga kõne. Arvatavasti ta ei või seal pakkuda skeemitamis nippe. Lihtsalt oleks vaja teada kui kiiresti saab lahkuda töölt ilma, et mingit trahvi saaks või mida iganes.

                                Comment

                                Working...