*** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #181
    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Idee on tegelikult neil hea ja ma suht kindel, et nad ei riski isegi oma rahaga seal. Haxxitud krediitkaardide tegu nagunii kust kantakse raha edasi.

    Mustalt turult saab päris hea diiliga neid ise ka kokku osta. Kui ainult julged asjaga tegeleda.
    Last edited by VisaHing; 14.10.14, 17:16.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #182
      Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

      Paistab, et hambaarstid ka ikka parajad kelmid. Polnud mõnda aega remontimas kikusid käinud ja asjad olid tsipa käest läinud. Otsutasin, et no matter what et teeb kõik korda.
      Võru PMA vaatas asja üle ja ütlesid, et kogusummas umbes 3000 eur saavad kõik korda. Esimene maksumus kahe suhteliselt väikse augu eest tuli 130 EUR.
      Alguses arvasin, et prolly hambaravi ongi siis tänapäeval lihtsalt nii kallis ja las minna.

      Tuttava soovitusel sai siiski tiiru ka Tartus käidud ja seal öeldi, et 3000 eur on naljanumber. Esimese korra eest 28, millega tehti 2 hammast korda. Täna sai uuesti käidud ja tunni aja töö eest, kus puuriti, pandi mõni prooviplomm,raviaine vms, tehti pilt ja tuimestus ka. Läks kokku ainult naeruväärne 15 EUR. :D. Sama töö eest oleks Võrus ilmselt läinud ~200 EUR.

      Ja tegu pole isegi mitte mingi lambika nurgataguse arstiga vaid paarikümne aastase kogemusega arstiga, keda soovitatakse igalpool.

      Kust küll siuke vahe??

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #183
        Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

        Ma ütlen sulle seda, et kui sa ei jaga hambavärgendusest mitte sittagi, siis pole mõtet etteruttavaid järeldusi teha. Kõik ju oleneb, mida ja kuidas tehakse. Mis kroonid, mis tihvtid jne. hindade vahe võib olla 10x ja kvaliteedivahe samuti. Kui sul 12 aasta pärast tihvt suust välja tuleb, siis mõtled, et nahui ma pidin seal odavas kohas tegema. Mul naine töötab hambakliinikus ja olen natukene asjadega kursis. Minu 2 hammast lähevad maksma 3,5K€ (ainult materjal ilma katteta) kuksil kokku. Tipptehnoloogia. Kuskil tõnismäel tehakse obv 1K€ ära ja asjatundmatule võib jääda mulje, et nüüd sai ilgelt odavalt. Tegelikult pandi suhu kõige odavam virts kõige arhailisema tehnoloogiaga.
        Last edited by Kotkas1000; 16.10.14, 14:34.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #184
          Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

          Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
          Ma ütlen sulle seda, et kui sa ei jaga hambavärgendusest mitte sittagi, siis pole mõtet etteruttavaid järeldusi teha. Kõik ju oleneb, mida ja kuidas tehakse. Mis kroonid, mis tihvtid jne. hindade vahe võib olla 10x ja kvaliteedivahe samuti. Kui sul 12 aasta pärast tihvt suust välja tuleb, siis mõtled, et nahui ma pidin seal odavas kohas tegema. Mul naine töötab hambakliinikus ja olen natukene asjadega kursis. Minu 2 hammast lähevad maksma 3,5K€ (ainult materjal ilma katteta) kuksil kokku. Tipptehnoloogia. Kuskil tõnismäel tehakse obv 1K€ ära ja asjatundmatule võib jääda mulje, et nüüd sai ilgelt odavalt. Tegelikult pandi suhu kõige odavam virts kõige arhailisema tehnoloogiaga.
          Kuule take it iiisi. Offcourse ma ei jaga sellest asjast sittagi kuna ma ei peagi seda jagama. Kas ma kuidagi riivasin oma postiga sinu tegemisi või solvasin su abikaasa tööd?

          2 hammast 3500 eur. Oled kindel, et üle ei maksa? Tundub vägagi unreal.

          Mu post oli mõnevõrra informeeriv ka , et hinnad erikohtades erinevad väga suurelt. Jah kvaliteet on muidugi tähtis nii tähtsal tööl aga olgem ausad nii palju ta ka nüüd ei erine.
          Last edited by VisaHing; 16.10.14, 14:53.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #185
            Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

            Samas hambaarstid ei tutvusta ju mis variandid on ja mida nad panevad jms? Võivad €3K arve esitada ja sama sitta panna mis €500 poisid. Või isegi kui ütlevad mis panevad, siis see tavainimesele ei ütle midagi...

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #186
              Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

              Kui suhkrut sisse ajada näost endale siis ei ole ükski raha piisav.
              Omal on keskmiselt läinud 30 eur puurimine ja plomm, kestavad aastaid. Kunagi lasin igaks juhuks tarkusehambaid välja tõmmata, 2 tk võeti ära 300/tk, enne arsti juurde minekut googeldasin, kuidas rahvas maksis 2500-3000 eeks sama asja eest.

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #187
                Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                300€ = 3000 eek btw
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #188
                  Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                  300€ = 3000 eek btw
                  Ta pidas silmas krooniaega btw. Siis kui teised maksid 3000 eek maksis tema 300 eek.

                  Ja 300 EUR ei võrdu 3000 EEK.

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #189
                    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                    võrdub. enne läks väljas 1000 eeki, nüüd 100€. enne oli mingi asi 50 eeki, nüüd 5€. standard arvutamine
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • Fabulous
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 2674

                      #190
                      Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                      Paistab, et hambaarstid ka ikka parajad kelmid. Polnud mõnda aega remontimas kikusid käinud ja asjad olid tsipa käest läinud. Otsutasin, et no matter what et teeb kõik korda.
                      Võru PMA vaatas asja üle ja ütlesid, et kogusummas umbes 3000 eur saavad kõik korda. Esimene maksumus kahe suhteliselt väikse augu eest tuli 130 EUR.
                      Alguses arvasin, et prolly hambaravi ongi siis tänapäeval lihtsalt nii kallis ja las minna.

                      Tuttava soovitusel sai siiski tiiru ka Tartus käidud ja seal öeldi, et 3000 eur on naljanumber. Esimese korra eest 28, millega tehti 2 hammast korda. Täna sai uuesti käidud ja tunni aja töö eest, kus puuriti, pandi mõni prooviplomm,raviaine vms, tehti pilt ja tuimestus ka. Läks kokku ainult naeruväärne 15 EUR. :D. Sama töö eest oleks Võrus ilmselt läinud ~200 EUR.

                      Ja tegu pole isegi mitte mingi lambika nurgataguse arstiga vaid paarikümne aastase kogemusega arstiga, keda soovitatakse igalpool.

                      Kust küll siuke vahe??
                      Kus Tartus käisid? See €15 tundub väga unreal number, sest tavaliselt on tuimestus juba €5.

                      Eelmise aasta sügisel käisin ka Võrus PMA's ja ühe hamba juureravi läks kokku maksma umbes €150 kolme visiidi eest. Järgmise kuu alguseks on Kaarsilla kliinikusse aeg pandud ja eks siis saab hinnavahet võrrelda.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #191
                        Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                        Kus Tartus käisid? See €15 tundub väga unreal number, sest tavaliselt on tuimestus juba €5.

                        Eelmise aasta sügisel käisin ka Võrus PMA's ja ühe hamba juureravi läks kokku maksma umbes €150 kolme visiidi eest. Järgmise kuu alguseks on Kaarsilla kliinikusse aeg pandud ja eks siis saab hinnavahet võrrelda.
                        PMin sulle selle kohanime. Aga ei valeta summat ja protseduure.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #192
                          Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                          pese rohkem hambaid

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #193
                            Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                            Olen raekoja plats 6 käinud tartus ainult ja pole üle 15€ kunagi läinud :D Samas pole kunagi midagi puuritud ja parandatud ka vaid ainult tehnokontroll ja hakmbakivist puhastamine kui vajadus.

                            Comment

                            • MARATHON
                              Räme Fish
                              • Oct 2014
                              • 1

                              #194
                              Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                              Kus õppevideote lehel on kõige paremad Omaha videod nii hu kui 6max?

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #195
                                Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                                Minu arvates on tänapäeval ainult 2 saiti jäänud kes korralikult ajaga kaasas käivad ja kelle koosseisus ka hetke tippmängijad on - RunItOnce ja IveyLeague. IveyLeagues pole endale kasutajat teinud, aga RunItOnces olen pikemat aega liige ja PLO koha pealt väga meeldivad Phil Galfondi videod.

                                Comment

                                Working...