Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***
Keegi erinevate elektripakkujatega on kursis? Siiani Eesti Energia olnud, aga lasin end Elektrumil eile Selveris ära rääkida. Müügimehe sõnul pidavat kõik täpselt sama olema peale selle, et arve peal on Eesti Energia logo asemel Elektrumi logo ja arved väiksemad, muud midagi. Nad ostavad võrguteenust vms Eesti Energialt ja kui katkestus või midagi siis seda klaarib ikka Eesti Energia, mitte ei ole nii, et Lätist hakkab auto startima :D
Arve vahe suht olematu muidugi, üsna korraliku tarbijana mul arved €60-70 kuus, siis nüüd pidi mingi 10% ehk €5-7 odavamaks minema. Aga meeldisid argumendid, et konkurentsi turul aitab minu lahkumine suurendada - kui kõik taovad käega vastu rinda ja ütlevad, et Eesti Energia ELAGU, siis Eesti Energial polegi motti paremaid hindu jms teha, sest nagunii keegi ei vaheta mingi väljamõeldud põhjuse pärast + Eesti Energia pidi heasti sügelema hakkama, tüüp pmst kindla peale ütles, et mingi nädala jooksul Eesti Energia hakkab kõnedega pommitama ja paremaid hindu pakkuma, et ma ikka ei switchiks (vahetus toimuks alles jaanuar 2015, selle ajani EE võib kaubelda mind tagasi).
Sain üle või kutt rääkis suures pildis õiget juttu?
Keegi erinevate elektripakkujatega on kursis? Siiani Eesti Energia olnud, aga lasin end Elektrumil eile Selveris ära rääkida. Müügimehe sõnul pidavat kõik täpselt sama olema peale selle, et arve peal on Eesti Energia logo asemel Elektrumi logo ja arved väiksemad, muud midagi. Nad ostavad võrguteenust vms Eesti Energialt ja kui katkestus või midagi siis seda klaarib ikka Eesti Energia, mitte ei ole nii, et Lätist hakkab auto startima :D
Arve vahe suht olematu muidugi, üsna korraliku tarbijana mul arved €60-70 kuus, siis nüüd pidi mingi 10% ehk €5-7 odavamaks minema. Aga meeldisid argumendid, et konkurentsi turul aitab minu lahkumine suurendada - kui kõik taovad käega vastu rinda ja ütlevad, et Eesti Energia ELAGU, siis Eesti Energial polegi motti paremaid hindu jms teha, sest nagunii keegi ei vaheta mingi väljamõeldud põhjuse pärast + Eesti Energia pidi heasti sügelema hakkama, tüüp pmst kindla peale ütles, et mingi nädala jooksul Eesti Energia hakkab kõnedega pommitama ja paremaid hindu pakkuma, et ma ikka ei switchiks (vahetus toimuks alles jaanuar 2015, selle ajani EE võib kaubelda mind tagasi).
Sain üle või kutt rääkis suures pildis õiget juttu?

Comment