*** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #46
    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Keegi erinevate elektripakkujatega on kursis? Siiani Eesti Energia olnud, aga lasin end Elektrumil eile Selveris ära rääkida. Müügimehe sõnul pidavat kõik täpselt sama olema peale selle, et arve peal on Eesti Energia logo asemel Elektrumi logo ja arved väiksemad, muud midagi. Nad ostavad võrguteenust vms Eesti Energialt ja kui katkestus või midagi siis seda klaarib ikka Eesti Energia, mitte ei ole nii, et Lätist hakkab auto startima :D

    Arve vahe suht olematu muidugi, üsna korraliku tarbijana mul arved €60-70 kuus, siis nüüd pidi mingi 10% ehk €5-7 odavamaks minema. Aga meeldisid argumendid, et konkurentsi turul aitab minu lahkumine suurendada - kui kõik taovad käega vastu rinda ja ütlevad, et Eesti Energia ELAGU, siis Eesti Energial polegi motti paremaid hindu jms teha, sest nagunii keegi ei vaheta mingi väljamõeldud põhjuse pärast + Eesti Energia pidi heasti sügelema hakkama, tüüp pmst kindla peale ütles, et mingi nädala jooksul Eesti Energia hakkab kõnedega pommitama ja paremaid hindu pakkuma, et ma ikka ei switchiks (vahetus toimuks alles jaanuar 2015, selle ajani EE võib kaubelda mind tagasi).

    Sain üle või kutt rääkis suures pildis õiget juttu?

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #47
      Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

      Elektrum on odavam küll ja nüüd peaks sul olema ka kodused elektriseadmed automaatselt kindlustatud äikese, ülepinge jms vastu kuni 1k summas.

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #48
        Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

        Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.


        Mis OP tiris suvalise skype kontakti käest endale väikse .exe file alla keset 5200$ turniiri, siis sai kaarte "ette teada" ja arvab et UFOD tulid ja rikkusid ta mängu ära ning Pokerstars on rigged?


        Kurat link ka ei tööta, 3's minut.

        PS: Vandalar see on nüüd sinu ristirüütlite ja vabamüürlaste teema.
        Last edited by -andres-; 02.10.14, 06:47.

        Comment

        • tiigrikutsu
          Grinder
          • Oct 2011
          • 522

          #49
          Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

          Tundub kõige loogilisem jah, et tüübi kaarte nägi, mitte lauda tulevaid kaarte. Nüüd on tüübil häbi tunnistada, et võttis mingi programmi vastu või siis lihtsalt avas mõne java põhise lehekülje ja nakatus pahavaraga.

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #50
            Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

            Kui keegi teist mu mentoriks peaks hakkama (teoreetiliselt), siis mis mängus te potentsiaali näeksite? Turnad/SNG-d on üks variant ja see jäi mul katki eluga seoses - kas sellest midagi veel "paremat" on, millele minu aju külge hakkaks?

            Comment

            • trasadonkad
              Grinder
              • May 2014
              • 672

              #51
              Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
              Kui keegi teist mu mentoriks peaks hakkama (teoreetiliselt), siis mis mängus te potentsiaali näeksite? Turnad/SNG-d on üks variant ja see jäi mul katki eluga seoses - kas sellest midagi veel "paremat" on, millele minu aju külge hakkaks?
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              hea mäng on
              E/ cashi soovitan, parim on. v sulle ei sobi see eriti?
              Last edited by trasadonkad; 02.10.14, 11:19.

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #52
                Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                No asi seegi. Pmst. igal soovitusel on mingi informatiivne väärtus :D

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #53
                  Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                  Kui keegi teist mu mentoriks peaks hakkama (teoreetiliselt), siis mis mängus te potentsiaali näeksite? Turnad/SNG-d on üks variant ja see jäi mul katki eluga seoses - kas sellest midagi veel "paremat" on, millele minu aju külge hakkaks?
                  Võibolla see?

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Last edited by timz0333; 02.10.14, 12:01.

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #54
                    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                    Õpi kirjutama timz :D

                    Comment

                    • Dnbftw
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1808

                      #55
                      Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                      Kui peale teed siis 2players hyper turbod.

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #56
                        Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                        Õpi kirjutama timz :D
                        :(

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #57
                          Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                          GBJohniga sai tuldud väikse idee peale, et kui teha oma Pokkeriprode TeamSpeak channel. Kindlasti on siin kasutajaid, kes vahelduseks CS/BF või miskit muud grindivad. Selleks ongi see channel, kus võiks aegajalt ühineda ja miskit koos pelada. Võib ka niisama mula ajada, et vahet pole. Mikrofon on muidugi must have.

                          TeamSpeak 3: http://www.teamspeak.com/?page=downloads
                          IP/Server Aadress: taavi.pw
                          Channel: Pokkeriprod.com mängutuba
                          Parool: ranka

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #58
                            Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                            võiks grindida+illi ajada küll

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #59
                              Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                              Ta nimi on kubemejohn, ehk siis Qbjohn, mitte GB.

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #60
                                Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                                Comment

                                Working...