*** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #31
    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Ma nublu oma 170-173cm :( Naljakas et dnbga sama kaalun kui ta noku jagu pikem must...

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #32
      Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

      Ma 178cm ja kaal 85kg, olin jaanuaris tippaegadel 98 kg. Toitumiskava + jõusaal ja ca 4-5 kuuga kaotasin 13-14 kg.

      Comment

      • Dnbftw
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1808

        #33
        Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
        Ma nublu oma 170-173cm :( Naljakas et dnbga sama kaalun kui ta noku jagu pikem must...
        Ega see teine asi ka prolly pikem, sul jämedust rohkem lihtsalt. Ühel nagu kw ja teisel väänet :)

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #34
          Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

          Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
          Ega see teine asi ka prolly pikem, sul jämedust rohkem lihtsalt. Ühel nagu kw ja teisel väänet :)
          sõbrad ütlevad ikka et ma suht kont :D käed peenikesed kui nuudlid

          Comment

          • Dnbftw
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1808

            #35
            Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
            sõbrad ütlevad ikka et ma suht kont :D käed peenikesed kui nuudlid
            Nagu sellel tüübil?

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Maxi
              Pokkerihai
              • Nov 2010
              • 1849

              #36
              Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

              ma ise 1.80 pikk heal päeval ja kaal 85-87
              Hea meelega tahaks veidi kõhu pealt maha ja rohkem käte peale, aga endale tundun küll suht kõhna kujuna

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #37
                Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                ma 173 pikk ja 129kg. taipupole 140ni on veel pikk maa rääkimata vapsiku 150kg (ta muidugi ca 2m pikk).
                Krt mitu korda peab ütlema, et ma olen 2.02.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #38
                  Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                  Krt mitu korda peab ütlema, et ma olen 2.02.
                  hommikuti 1,95 ilmselt kui see sulle hinge läheb

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #39
                    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                    Tänapäeval on väga lihtne toitu hankida- lähed poodi ja juba mingist shokolaadi batoonist + energia joogist saad nii palju vitamiine ja kaloreid, et jagub terveks päevaks ja jääb ülegi- või noh umbes sinnakanti. Vaeva selleks eriti nägema ei pea sisuliselt ja on võimalik minimaalse energiakuluga organismile maksimaalne energiahulk endale sisse ajada. Just lugesin midagi sarnast kuskilt National Geographicust vms kohast- pärismaalased annavad päevad otsa jalgadele valu, et mõne vagla või juurika leiaks ja vahest mõne lihalooma ka (kui joppab) ja sellise pideva liikumise juures on nad kõik kõhnad ja keegi pole paks.

                    Comment

                    • bluelite
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1190

                      #40
                      Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                      Sama teema käis ETVs ka alles hiljti läbi. Saateks oli vist Mõistlik ja mõtetu vms.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #41
                        Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***



                        Tagantotsasõitja jääb ilmselt süüdi aga kui see video PPA-ni jõuab siis ehk mitte?

                        Comment

                        • Provoker
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 3067

                          #42
                          Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                          hommikusöögiks võileivad, lõunaks kartul sousti ja lihaga ning pool saiapätsi ka juurde ning limonaad ja õhtuks sarnane laks + võileivad kuni magamaminekuni ja küll see kaal ka tuleb. Osad ei viitsi süüa, teised ei viitsi nälgida :) Ise õnneks seda esimest osa ei järgi ning suht OK seisus kaalunumbrid kuigi 6-packil on endiselt peiteaeg :)

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #43
                            Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                            Ilge point on endale pekki külge õgida. Trenniga tõstetakse kaalu, juba paar kilo lihast on totaalne visuaalne muutus, eriti kui rasvaprotsent madal juba alguses.

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #44
                              Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                              Mu 6-pack on peidus since 2005 :D

                              Comment

                              • MartinGarcia
                                Grinder
                                • Nov 2009
                                • 517

                                #45
                                Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                                Valgurikas toit, nii taimne kui loomne. Iga toidukorra juurde lisaks veel +20 g valku. Ntx kohupiimad, kodujuustud jne. 3-4 korda nädalas jõusaali korraliku kavaga. Trennide vahele vabad päevad. Korralik uni, ja kilod tulevad õigesse kohta.

                                Comment

                                Working...